Статьи

Блог без вкладень, як зробити блог успішним без грошей

  1. Як стати відомим блогером
  2. Шлях блогера-джедая
  3. Необхідний мінімум для старту
  4. Недоліки просування сайту без грошей
  5. Складнощі з просуванням без грошей

На даний момент існує маса можливостей безкоштовно створити і просунути сайт
На даний момент існує маса можливостей безкоштовно створити і просунути сайт. Є безкоштовний хостинг, безкоштовні доменні імена, безкоштовні cms і шаблонні дизайни; але чи достатньо цього, щоб створити успішний і затребуваний сайт.

При чому цих варіантів двигунів та іншого так багато, що іноді більше складності виникає при виборі кращого варіанту, ніж для того щоб реалізувати цей конкретний варіант.

Як стати відомим блогером

В мережі давно бродить проста схема, як стати популярним блогером. Для того щоб статті популярним і успішним блогером, досить стати відомою людиною і відкрити свій блог. Ніякої розкрутки не потрібно буде, так як люди самі будуть вас шукати.

При чому, в даному випадку, можна створити успішний блог без вкладень. Live Journal або ЖЖ - це безкоштовна блогоплатформи, в ЖЖ є велика кількість щоденників, який можна вважати цілком успішними.

Шлях блогера-джедая

Є блоги, які стали відомим завдяки імені автора, і є блоги, які стали відомі завдяки старанній роботі автора. Якщо ми будемо переглядати найпопулярніші блоги то на першому місці, в рейтингу блогів від Яндекса, є товариш ibigdan - який потрапив на перше місце завдяки старанній праці. Як він сам пише, що хоч повністю переключитися на блог і було ризиковим кроком, тим більше, коли він ще не уявляв як можна буде на ньому заробляти. Але завдяки старанній праці, за рік наполегливої ​​праці - він потрапив на перше місце в топі. При чому, як він сам про себе говори, він прагнув до мети, як той єдиний сперматозоїд, який прагнув до мети, і досяг її, і таким чином вийшов ibigdan.

Саме так, завдяки великому бажанню, можна створити успішний блог без капіталовкладень, відкривши блог на безкоштовному блог хостингу.

Але подібним шляхом дано пройти лише обраним, для більшості людей все ж потрібний початкові інвестиції, щоб почати вести блог.

Кроєм того, великим недоліком блогів на блогоплатформи є те, що дуже мало можливості налаштувати блог під себе, доводиться використовувати те, що є.

Без вкладення грошей можна зробити зручні функціонал на сайті. Дуже важливою функцією є Пошук по сайту без пошуку по сайту, буде складно знайти корисну інформацію.

Взагалі для того щоб зрозуміти на які блоги є попит потрібно почитати популярні блоги які знаходяться в топі Яндекса ЯППБ. Одне можна сказати точно, що практично всі популярні блогери проявляють велику активність і мають тисячі відправлених і отриманих коментарів.

Необхідний мінімум для старту

На мою думку, обов'язково потрібно витратити гроші на хостинг і домен другого рівня.
Це досить не великі витрати:

  1. 4 wmz за домен .ru
  2. Хостинг за 1-5 у.о. в міс. Разбежка велика бо є різниця чи будете ви брати хостинг під один сайт, або з запасом, щоб в подальшому була можливість ще відкрити кілька сайтів.

У порівнянні з тим, скільки коштує повноцінне Сео просування , - це не великі цифри.

Ці витрати я вважаю обов'язковими, це моє імхо, хтось може вибрати шлях блогера-джедая ibigdan, що не влажівая ні копійки в свій сайт, а використовуючи безкоштовну блогоплатформи. Але мені це варіант не підходить.

Правда сама оплата за домен і хостинг ще нічого не гарантує, це лише дає можливості для подальших активних дій.

Отже, який потенціал блогу, який просувається без вкладень і які складнощі можуть виникнути, якщо крім домену та хостингу, нічого не купувати. Висновки буду робити на підставі цього блогу. У розкрутку якого, я майже нічого не вклав. До слова «майже» прошу не чіплятися, так як внесок мало суттєвий.

Недоліки просування сайту без грошей

Сложості з безкоштовним дизайном

Якщо у вас немає навичок у створенні власного дизайну, і не платити гроші дизайнеру, то доведеться використовувати дизайн з паблік. А з безкоштовним шаблоном може злучити наступна оказія, він може відмовитися працювати на новій версії движка. Що і сталося зі мною.
Ті, хто не перший раз на моєму блозі, звернули увагу, що дизайн змінився. Я, в цілях безпеки оновив свій wp движок, і старий шаблонний диз відмовився працювати. Хоча старий диз мені подобався, я його час від часу підточував напилком. Природно можна було домогтися того, щоб він запрацював, але зусилля, який потрібно докласти для цього важко оцінити заздалегідь, з цього я не став його реставрувати а просто його поміняв.

Складнощі з просуванням без грошей

Основним фактором ранжирування є вхідні посилання. І анкор вхідних посилань, грає в цьому велику роль. Еселі просувати сайт без покупки посилань, то доведеться добувати посилання іншим шляхом, а саме з коментарем. Близько 90% посилань на мій блог це посилання з коментарів, тобто, а прокачиваю вагу свого сайту, за такими словами як: апокалиптик і інших никах, які мені подобаються. А навіщо мені все по цих слів, якщо мій сайт про інше?

Чи не тематичні анкор збільшують шанси сайту потрапити в пісочницю Google, яка прописується тим, хто має багато не тематичних вхідних посилань.
Загалом, коли переважна частина посилань на вас матиме ліві анкор, то отримаєте наступне:

Веб-сайт не ранжируватиметься за запитами, під які ви його оптимізуєте, а ранжируватиметься по рідкісним нч, за якими є точне входження в контент вашого сайту. Це можна компенсувати тим, щоб мати багато контенту, і такі точні входження, будуть зустрічатися частіше. Всі ми знаємо про онлайн сервіси для вебмайстрів і такий сервіс як Google аналістікс показує, що число запитів, за якими потрапляють до мене на сайт, вже перевалило за 1,2к. Це все добре, але краще мати хороші позиції по рах, ніж багато з рідкісним запитам.

На цьому варто обмежиться. Будь безкоштовний метод створення і просування сайту можна компенсувати працьовитістю. Тільки на все це потрібно більше часу, яке можна було б економити, якщо б інвестувати гроші в просування сайту.

А навіщо мені все по цих слів, якщо мій сайт про інше?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача