Статьи

Благовєщенськ отримав 3D-довідник

У довіднику вже є всі вулиці, номера будинків. У найближчих версіях (поновлення обіцяють викладати щомісяця) з'являться схеми маршрутів громадського транспорту. Карта доступна в двох варіантах: для комп'ютера і мобільних пристроїв. Використовуючи довідник за допомогою ПК, необов'язково його попередньо завантажувати: онлайн-версія працює не настільки оперативно (в залежності від швидкості інтернет-з'єднання), проте дозволяє послати посилання на потрібний фрагмент карти друзям. Мобільна версія доступна для власників смартфонів на платформах Android, Symbian OS і Windows Mobile. До кінця року заплановано випуск мобільних клієнтів на iOS (iPhone і iPad). Важливо відзначити, що для визначення вашого місцеположення на карті в телефоні необов'язково повинен бути присутнім модуль GPS: програма визначить ваші координати з базових станцій оператора зв'язку або по IP-адресою в разі підключення через Wi-Fi. Нагадаємо, що піонерами в області інтерактивної картографії Благовещенська ще в 2008-му став сайт blmap.ru, однак, незважаючи на майже чотирирічну історію, конкуренції з новачком він по ряду параметрів не витримує.

- По-перше, у blmap немає мобільних клієнтів, по-друге, навіть їх online-версія в порівнянні з 2ГІС сильно пригальмовує, по-третє, у 2ГІС охоплення ширше - не так детально, як Благовєщенськ, але все ж торкнуться Благовіщенський район ( Маркове, Усть-Іванівка і так далі). Новачкам поки не вистачає маршрутів автобусів, але вони, принаймні, заявляють про щомісячні оновлення, як часто це робить blmap.ru - незрозуміло, - каже програміст і молодий батько Іван Борисов. - До речі, я буквально тільки що відправив дитину гуляти, вручивши йому роздруківку карти зі стаціонарної версії, де ручкою намалював йому маршрут.

У довіднику вже є всі вулиці, номера будинків

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.