Статьи

Бізнес на Амазон

  1. Блокчейн і Амазон
  2. Як криптовалюта Амазон вплине на торгівлю
  3. Якою буде криптовалюта Амазон для ринку криптовалюта

Головне, що відрізняє Амазон від інших інтернет-магазинів, - це турбота про сервіс і зручність покупців. Багато сьогодні чекають, що на Амазон почнуть приймати криптовалюта для оплати товарів. Адже це буде ще одним зручністю для покупців і продавців на Амазон. Поки криптовалюта Амазон не з`явилася, про початок прийому біткоіни тільки ходять чутки, але з 2016 року у Амазон є коін, які приймають для оплати ігри та програми на сайті. Також відомо, що компанія зареєструвала домени AmazonEthereum.com, AmazonCryptocurrency.com і AmazonCryptocurrencies.com.

Блокчейн і Амазон

Блокчейн і Амазон

Про криптовалюта сьогодні говорять всі, а Амазон часто був першим, хто використовує інновації. Не дивно, що багато користувачів вважають, що Джефф Безос ось-ось придумає власну криптовалюта, якій можна буде розплачуватися в магазині.

Власна криптовалюта Амазон якщо і з'явиться, навряд чи стане головним досягненням Безоса в цій галузі. Амазон може стати першим, хто буде розвивати напрямок торгового блокчейна, яке може стати досить масовим і серйозно вплинути і на галузь, і на економіку.

Крім торгівлі, експерти ринку всерйоз упевнені, що блокчейн змінить логістику товарів. Амазон точно може стати найбільшим з перших гравців цього ринку. Логістика на блокчейне обіцяє бути в рази швидше, а доставка дешевше. Також експерти говорять про те, що блокчейн виключить людський фактор і зайвих посередників. А значить, товари не будуть дорожчати, а їх доставка буде чіткої і швидкої.

Наскільки відомо з даних статистики, Амазон контролює майже половину (більше 40%) всієї торгівлі через інтернет. Мережа охоплює всю земну кулю і пропонує майже півтора десятка мільйонів найменувань абсолютно різних товарів. Сервіс ніколи не противився прогресу і активно впроваджував все нове. Наприклад, багато хто до цих пір активно обговорюють підготовку такої послуги, як доставка товарів дронамі і повітряні склади. Так що власна криптовалюта Амазон, в порівнянні з цими проектами, виглядає дуже навіть реальною, причому в найближчому майбутньому. До того ж, перехід на блокчейн дозволить ще більше оптимізувати всю систему і вийти на принципово новий рівень діяльності і якості роботи, заодно знизивши собівартість послуги.

| Читайте також: Як буде виглядати доставка товарів на Амазон дронамі

Як криптовалюта Амазон вплине на торгівлю

Як криптовалюта Амазон вплине на торгівлю

Амазон вигідно буде створити валюту, орієнтовану тільки на власну мережу. Це не означає, що вона може застосовуватися тільки для оплати на сайті Амазон, її можна буде використовувати і на підконтрольних Амазонії ресурсах.

Оплата криптовалюта, швидше за все, збільшить швидкість і обсяги обороту, що повинно позитивно позначитися на зростанні акцій Амазону. Особливо це буде відчуватися в сезон знижок.

Деякі скептики все ще висловлюють сумнів про випуск AmazonCoin. Адже її треба буде ввести в обіг Амазону.

Перехід на розрахунки криптовалюта призведе до відома всіх систем світу до одного стандарту і більше не доведеться купувати регіональні адаптовані платформи для здійснення розрахунків користувачів в зручній їм валюті. До того ж вартість товарів перестане залежати від валюти будь-якої конкретної країни, що теж можна вважати скоріше плюсом.

Таку систему доведеться масштабувати. Але Амазон цілком зможе вирішити цю проблему. Політика компанії базується на ідеї «все найкраще - клієнтові», тому розумно очікувати, що Амазон запустить свою валюту, оскільки це помітно полегшить життя самим покупцям.

| Читайте також: Як максимізувати прибуток на Амазон

Якою буде криптовалюта Амазон для ринку криптовалюта

Якою буде криптовалюта Амазон для ринку криптовалюта

Тут не складно передбачити результат. Популярність Амазон стане справжнім трампліном для зростання популярності нового Коін. Цьому сприяє і розвивається кріпторинок. Так що у власної валюти Амазон є всі шанси стати однією з найсильніших.

Звичайно, Амазон міг би піти по найпростішому шляху і просто застосовувати для оплати біткоіни, щоб зробити сервіс ще більш зручним для покупців. Але поки біткоіни не визнана валютою в більшості країн, а його ціна занадто швидко змінюється. Не варто списувати з рахунків і низьку швидкість транзакцій біткоіни і інших криптовалюта, а також їх сумнівну надійність.

Уникнути цього буде можливо, наприклад, за допомогою блокчейна від Ripple. А ось блокчейн від Stellar, який щільно співпрацює з IBM, не підійде через конфлікт інтересів і жорсткою конкуренцією між Amazon і IBM Cloud.

Схожим на криптовалюта способом розрахунків поки можна вважати подарункові сертифікати Амазону. Вони представляють своєрідний еквівалент фіатних грошей. І вже зрозуміло, що Амазон на цьому не зупиниться. Заздалегідь можна бути впевненими, що криптовалюта Амазон точно стане великою подією для інтернет-торгівлі та кріптовалютного ринку.

| Читайте також: Інвестиції в бізнес на Амазон

Зображення: Shutterstock (437350210, 495741676, 601233074, 712597270)

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача