Статьи

Біржа BitFlip (БітФліп) - огляд та відгуки

 1. Покрокова реєстрація на біржі BitFlip (БітФліп)
 2. Основні переваги біржі Bit Flip (Біт Фліп)
 3. Як поповнити рахунок і вивести гроші (криптовалюта) з BitFlip?
 4. Як торгувати на біржі БітФліп?
 5. Відгуки про BitFlip cc (БітФліп сс)

Однією з маловідомих, але досить зручною, надійною і стабільно розвивається біржі є кріптовалютная біржа BitFlip (працює з 17.06.2017), тому в даному огляді постараємося розібратися, які є плюси і мінуси у біржі БітФліп, як в ній працювати (торгівля, поповнення, висновок), а також які є відгуки про біржу BitFlip cc.

Біржа BitFlip - скам!

BitFlip (БітФліп, офіційний сайт bitflip cc) - це нова російська кріптовалютная біржа, яка тільки набирає обертів, але тим не менше їй вже користуються багато трейдерів і звичайні покупці, охочі швидко і зручно купити популярні криптовалюта за рублі, євро і долари.

На момент написання огляду на біржі BitFlip можна купити за рублі, гривню, євро і долари такі криптовалюта: Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), DASH, Dogecoin (DOGE), Bitcoin Cash ( BCH), FLIP, Revain (R), Remicoin (RMC), Bitcoin Gold (BTG), RaiBlocks (XRB), Tron (TRX).

Для ознайомлення з офіційним сайтом крипто біржі BitFlip і проходження реєстрації переходимо по посиланню нижче:

Покрокова реєстрація на біржі BitFlip (БітФліп)

Покрокова реєстрація на біржі BitFlip (БітФліп)

Реєстрація на біржі БітФліп дуже проста: в верхньому меню справа на офіційному сайті біржі bitflip натискаємо кнопку «Зареєструватися» і на сторінці заповнюємо всі необхідні поля (логін, емейл, пароль), натискаємо кнопку «Реєстрація» і розгадуємо гугл капчу.

Важливо: необхідно уважно без помилок вказати свій емейл (потім змінити не можна, так як він шифрується в системі) і відразу записати свій пароль, щоб не забути, а також після реєстрації відразу встановити двухфакторную аутентифікацію (захист аккаунта через СМС на мобільний телефон або через сервіс Authy).

Основні переваги біржі Bit Flip (Біт Фліп)

 • Проста, зручна і надійна біржа криптовалюта.
 • На біржі Біт Фліп не потрібно проходити верифікацію, можна спокійно не торгуватиме вказуючи своїх даних.
 • Висока надійність збереження коштів, при цьому багато хто використовує біржу BitFlip, як кріптовалютний гаманець (зберігають довгий час частину свого криптовалюта на біржі і при необхідності там же її змінюють або продають за рублі або долари).
 • Для захисту облікового запису є двофакторна аутентифікація (через СМС на мобільний телефон і через сервіс Authy).
 • Дана кріптовалютная біржа працює на російській мові, що дуже зручно для російськомовних користувачів (а також англійською).
 • На Bit Flip якісна і швидка підтримка користувачів, на відміну від багатьох інших бірж (в особистому кабінеті є прямий онлайн чат російською мовою для зв'язку з адміністрацією, щоб його активувати, потрібно натиснути на помаранчевий плаваючий кружок в нижньому правому куті).
 • Зручне поповнення рахунку і виведення коштів в криптовалюта, а також доларах, рублях, гривні і євро через: Яндекс Гроші, Perfect Money, AdvCash, Payeer, QIWI, Webmoney, Payoneer, Interkassa, Capitalist, кари Visa і MasterCard.
 • За введення криптовалюта комісія нульова, за висновок невелика (відрізняється для кожної криптовалюта), також невеликі комісії за поповнення і висновок через звичайні платіжні системи (тарифи постійно змінюються і доступні на офіційному сайті біржі БітФліп).
 • Швидке виведення грошей і криптовалюта з біржі (криптовалюта відправляється автоматично, а висновок фіатних валют в ручному режимі від декількох годин до 3-х днів).
 • Торгова комісія на біржі BitFlip cc становить всього 0,1% - 0,18% (залежить від обороту за місяць і від того, купуєте або продаєте Ви за своїми відкладеним ордерами або за розміщених заявками інших користувачів).
 • На кріптовалютной біржі БіФліп діє вигідна партнерська програма, в якій можна заробляти від 40% до 70% комісії біржі від угод залучених трейдерів.

Вам також цікаво буде ознайомитися з оглядами інших популярних кріптовалютних бірж таких, як Exmo , Livecoin , Binance і HitBTC , І дізнатися, які біржі входять в топ кріптовалютних бірж російською мовою .

Як поповнити рахунок і вивести гроші (криптовалюта) з BitFlip?

Як поповнити рахунок і вивести гроші (криптовалюта) з BitFlip

Після реєстрації на BitFlip і входу в свій аккаунт в верхньому меню потрібно клікнути на свій логін і на сторінці перейти в лівому меню в розділ «Гаманці».

На сторінці, вибираємо валюту або криптовалюта, яку будемо вводити на біржу і натискаємо на ній кнопку «Поповнити», після чого на сторінці вибираємо суму і спосіб поповнення (для валюти) або копіюємо номер згенерованого кріптовалютного адреси (для криптовалюта), на який потрібно буде зробити переклад обраної криптовалюта.

Таким же чином відбувається і виведення грошей і криптовалюта з біржі Bit Flip, тільки потрібно на вибрану валюту або монеті натиснути кнопку «Вивести» і далі заповнити потрібні поля (для валюти: сума виводу, вибрати спосіб виведення або платіжну систему і ввести номер гаманця для виплати , а для криптовалюта вказати суму виведення і адреса гаманця, на який буде здійснюватися висновок).

Як торгувати на біржі БітФліп?

Як торгувати на біржі БітФліп

Після поповнення свого балансу на біржі Біт Фліп можна приступити до торгівлі (купівлі або продажу потрібної криптовалюта), для цього переходимо на головну сторінку біржі (клікнувши по логотипу BitFlip в верхньому лівому кутку) і на сторінці біржі праворуч від графіка вибираємо пару для торгів ( наприклад, біткоіни BTC і долар USD, або Ріппл XRP і рубль RUB).

По центру відображається графік курсу за обраною парі в реальному часі, а під ним блоки виставлення ордерів на покупку і продаж за обраною парі криптовалюта і фіата (звичайної валюти).

Все, що потрібно для покупки (продажу) - це виставити ордер на купівлю (продаж), вказавши скільки монет Ви бажаєте купити і за якою ціною і натиснути кнопку «Купити» ( «Продати»), після чого ордер буде відразу виконаний (якщо виставлена поточна ціна по ринку) або буде виконаний, коли ціна досягне рівня, зазначеного в розміщеному ордері.

На замітку: всі розміщені ордера по торгової парі розміщуються в спеціальному блоці «Мої ордера» внизу сторінки біржі, а під ним розміщена історія торгів по даній парі в цілому по всій біржі.

Відгуки про BitFlip cc (БітФліп сс)

В цілому за час роботи відгуки про біржу БітФліп в основному позитивні, так як дана біржа на етапі активного розвитку і зацікавлена ​​в лояльності користувачів. До плюсів Bit Flip можна віднести зручне поповнення і зняття коштів через різні платіжні системи (в рублях і доларах), робота біржі російською мовою, хороша підтримка і низькі комісії, а до мінусів - не дуже великий вибір криптовалюта для торгівлі, а також невеликий обсяг торгів, але можливо в недалекому майбутньому це зміниться. Свої відгуки про BitFlip cc (БітФліп сс) залишаємо в коментарях до даного огляду і не забуваємо ділиться ним в соціальних мережах, якщо він був Вам корисний.

Свої відгуки про BitFlip cc (БітФліп сс) залишаємо в коментарях до даного огляду і не забуваємо ділиться ним в соціальних мережах, якщо він був Вам корисний

Як торгувати на біржі БітФліп?
Як поповнити рахунок і вивести гроші (криптовалюта) з BitFlip?
Як торгувати на біржі БітФліп?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача