Статьи

Безлімітний інтернет для абонентів Tele2

21 вересня 2010 року, Мурманськ , - «TELE2 Мурманськ» оголошує про запуск нового пропози-ня, яке дозволить абонентам постійно залишатися в режимі online. Перегляд сторінок будь-яких сайтів за допомогою браузера Opera для мобільних телефонів тепер можна здійснювала-влять без обмежень за фіксовану абонентську плату - 2,9 рублів в день.
Для того, щоб користуватися веб-серфінгом в необмеженій режимі, абоненту достатньо уста-новить в свій мобільний телефон браузер Opera Mini (скачати його можна, перейшовши за посиланням http://tele2.opera.ru ) І підключити послугу «Безлімітний Opera Mini». Перегляд сайтів (в т.ч. социаль-них мереж, поштових і новинних ресурсів) з мобільного телефону тепер не потребують оплати каж-дого мегабайта переданих та отриманих даних.
Роман Володін, директор по продукту «TELE2 Росія»: «Мобільний інтернет стає все популярнішим серед абонентів мережі« TELE2 »в Росії. Сьогодні ми знайомимо наших клиен-тов з комплексним рішенням - зручним мобільним браузером і безлімітним доступом в інтернет. За допомогою послуги «Безлімітний Opera Mini» наші абоненти зможуть користуватися улюбленими сайтами там, де їм це потрібно. Традиційно для «TELE2», ця послуга надавати пріоритет-ляется за найвигіднішою ціною ».


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.