Статьи

Безкоштовно створити банер

 1. Коли мені потрібно безкоштовно створити банер, а частина використовую безкоштовний онлайн сервіс BannerFans.
 2. Вибрати російську мову для створення банера з російським інтерфейсом програми Банер-Фанс
 3. У цій інструкції, як безкоштовно створити банер, я покажу Вам більш складний варіант, де в банері буде...
 4. Додати зображення в банер
 5. Розмір вибрав, картинку вставив, фон решти банера встановив, тепер потрібно написати рекламний текст,...
 6. Завантажити банер на комп'ютер
 7. або Отримати коди банера
 8. У висновку прикладу безкоштовного створення банера, давай трохи поговоримо про html код банера, якщо...
 9. Заміна посилань в html-коді банера
 10. На цьому я закінчую розповідати про html кодах створеного банера.

Безкоштовно створити банер російською
Безкоштовно створити банер російською  Покрокова інструкція по створенню банера безкоштовно онлайн  Проста, покрокова інструкція для людей котрі хочуть складнощів

Покрокова інструкція по створенню банера безкоштовно онлайн

Проста, покрокова інструкція для людей котрі хочуть складнощів. Як безкоштовно створити банер з прикладами HTML коду банера для публікації на сайтах. На прикладі безкоштовного створення банера на сайті Банер-Фанс.

Вітаю Вас, шановний читач. Швидше за все Ви знайшли цю статтю за допомогою пошукової системи, а це означає, що мені не потрібно Вам розповідати, що таке банер і навіщо він потрібен, Ви і самі це прекрасно знаєте, а в першу чергу Вас цікавить, як і де можна легко і безкоштовно створити банер.

Ви готові почати безкоштовно створювати банер? Отже, приступаємо.

Коли мені потрібно безкоштовно створити банер, а частина використовую безкоштовний онлайн сервіс BannerFans.

І зараз я покажу Вам приклад, як я легко зміг, безкоштовно створити банер для просування моєї партнерської посилання компанії ParadoxCash в сервісі контекстної реклами Madvertising.

Відкриваю сторінку BannerFans: (ВАЖЛИВО, якщо сервіс BannerFans не доступний, у них таке періодично буває, зайдіть пізніше. Якщо потрібно терміново створити хороший рекламний банер, скористайтеся сервісом Canva, посилання на сторінку огляду сервісу та інструкцію, як там зробити банер безкоштовно і інші дизайни дивіться в кінці цієї статті)

Вибір російської мови і перші кроки по створенню банера

Вибрати російську мову для створення банера з російським інтерфейсом програми Банер-Фанс

У правому верхньому кутку сторінки, вибираю російську мову, так як переклад автоматичний він трохи кривувато, але це не завадить створити банер це зовсім не складно.

У верхньому блоці я завжди бачу результат змін створення банера. Після кожної зміни я натискаю на кнопку Змінити банер і дивлюся, що вийшло. У нижньому блоці сторінки BannerFans є панель інструментів з вкладками.

1. Вкладка Макет відповідає за зовнішній вигляд створюваного банера: його розмір, колір фону, тут можна завантажити свою картинку, картинка може бути як за розміром всього банера, так і його окремої частини, а для іншої частини банера можна підібрати колір фону і т. д.

Якщо я створюю банер, на якому тільки текст, то я вибираю його розмір з попередньо встановлених або сам прописую його розміри, а нижче вибираю колір фону і градієнта, якщо мені потрібно, щоб фон банера був одного кольору, я ставлю крапку в рядку Використання твердого колір заливки і Вибір настройки колірних градієнтів зникає, залишається тільки настройка одного кольору фону.

Вибрати або самостійно налаштувати розмір банера

У цій інструкції, як безкоштовно створити банер, я покажу Вам більш складний варіант, де в банері буде присутній не тільки текст, а й картинка.

Зображення не на весь банер (це простіше), а на частину створюваного банера.

Мені потрібно безкоштовно створити банер для сервісу контекстної реклами Madvertising специфічного розміру 390 x 95 пікселів, такого розміру немає в встановлених розмірах BannerFans, значить мені потрібно вказати його вручну.

Для цього я встановив точку Вказати розмір, написав розміри по ширині і висоті, і нижче натиснув на кнопку Змінити банер. У верхньому вікні дивлюся результат зміни створюваного банера.

У верхньому вікні дивлюся результат зміни створюваного банера

Додати зображення в банер

Далі мені потрібна картинка, яку я роблю з логотипу компанії ParadoxCash, така симпатичне звірятко. Для банера мене в першу чергу цікавить розмір картинки по висоті 95 пікселів, ширина картинки не так важлива.

Для банера мене в першу чергу цікавить розмір картинки по висоті 95 пікселів, ширина картинки не так важлива

Картинка готова, вибираю пункт Я хочу, щоб завантажити своє зображення. Після цього справа, там, де вказував в ручну розміри банера, настройка змінилася автоматично, включився пункт Подальша оцінка завантажені зображення, так як мені це не потрібно, знову вмикаю пункт Вкажіть розмір.

Далі в блоці Завантаження фонового малюнка: вибираю і завантажую картинку, як Ви бачите на скріншоті, ця картинка з'явилася під формою завантаження. Картинки повинні бути в форматах JPG, JPEG, GIF, PNG і не більше 450 KB.

Після цього натиснувши на пункт Зміна розмірів і привести її в лівій, а потім заповнити будь-який порожній простір з цим кольором я налаштовую, щоб картинка встановилася в ліву частину банера і, клікнувши на квадратик кольору фону, вибираю з палітри, потрібний мені колір фону, я вибрав білий (ffffff). Після цього натиснув на кнопку Змінити банер і побачив, що вийшло.

Після цього натиснув на кнопку Змінити банер і побачив, що вийшло

Розмір вибрав, картинку вставив, фон решти банера встановив, тепер потрібно написати рекламний текст, щоб зацікавити людей.

Для цього переключаюсь з вкладки Макет на вкладку Текст. Тут я бачу шість ліній, в яких можна написати пропозиції, слова або навіть окремі літери, якщо потрібно. Для кожної лінії можна вибрати окремий Шрифт, Розмір Шрифту, Колір і Обертання. Щоб не заважали, у другій лінії видаляю слова, а в першій пишу свій текст, вибираю шрифт, розмір колір.

Натискаю на кнопку Змінити банер і дивлюся на результат створеного банера. Подобається, не подобається, міняю що хочу, не забуваючи після кожної зміни натиснути на кнопку Змінити банер і подивитися, що у мене вийшло. Якщо мені потрібно перемістити текст по банеру, я захоплюють його лівою клавішею мишки і перемістити в потрібне місце.

На цьому етапі створення банера, я можу відкрити вкладку Вплив і встановити для кожної лінії свої ефекти: Тінь, Відстань, Колір і т. Д. А можу вибрати без ефектів (No shadow) не забуваючи натискати на кнопку Змінити банер і дивитися, що виходить . У вкладці Прикордонна я можу вибрати і налаштувати вид рамки банера.

Так як я хочу безкоштовно створити банер з текстом англійською мовою, то для мене в сервісі BannerFans величезний вибір шрифтів, коли я роблю банер на кирилиці, то вибір шрифтів обмежений, подивіться самі, кирилиця добре відображається, коли я, натиснувши на вибір Шрифту, вибираю шрифти зі списків Stock (Arial, Impact і ін.) або Cyrillic

Інші шрифти зазвичай замість кирилиці показують квадратики (правда, я все шрифти не перевіряв). Після того як написав і налаштував слова в першій лінії, роблю те ж у другій (а якщо потрібно, то по черзі і з іншими лініями тексту).

Після того як написав і налаштував слова в першій лінії, роблю те ж у другій (а якщо потрібно, то по черзі і з іншими лініями тексту)

Після всіх моїх експериментів безкоштовного створення банера, ось, що в мене вийшло:

Після всіх моїх експериментів безкоштовного створення банера, ось, що в мене вийшло:

Не знаю, як Вам, а по-моєму, нічого собі так, нормально виходить, головне зрозуміло, що пропонує цей банер людям, які його побачать.

Завантажити банер на комп'ютер

Банер створений, заходжу у вкладку формат і вибираю в якому форматі мені потрібен банер (я вибираю GIF, так як далі буду безкоштовно створювати анімований баннер) тепер його можна завантажити на комп'ютер натиснувши на кнопку Завантажити банер

Банер створений, заходжу у вкладку формат і вибираю в якому форматі мені потрібен банер (я вибираю GIF, так як далі буду безкоштовно створювати анімований баннер) тепер його можна завантажити на комп'ютер натиснувши на кнопку Завантажити банер

або Отримати коди банера

За замовчуванням в кодах вказано посилання на BannerFans, щоб замінити її, потрібно в верхньому полі прописати посилання на свій сайт або Вашу реферальную посилання від партнерської програми . Замініть на будь-яке посилання на яку Ви хочете направляти відвідувачів натиснули н банер.

Замініть на будь-яке посилання на яку Ви хочете направляти відвідувачів натиснули н банер

У висновку прикладу безкоштовного створення банера, давай трохи поговоримо про html код банера, якщо Ви вибрали варіант, "Отримати коди"

1. Це звичайний html код банера:

Як і написано, такий код банер прекрасно працює для сайтів, блогів і т.д.

Коли я створюю банери, зазвичай я використовую їх на моєму сайті. Якщо банер або будь-яке інше зображення має велику вагу, я зменшую розмір зображення і / або оптимізує зображення для більш швидкого завантаження сторінки сайту.

Відповідно, якщо зображення банера розміщено на моєму сайті і при натисканні користувачами цього банера повинна відкриватися сторінка потрібного мені сайту, мені потрібно зробити в коді зміни.

Заміна посилань в html-коді банера

Першу посилання в коді я міняю на посилання від потрібної мені сторінки, куди повинні потрапити користувачі після кліка на банер. А другу посилання в коді з розширенням jpg (або іншим розширенням в якому я хочу створити банер), я міняю на посилання цього банера, який вже переміщений на мій сайт.

2. Другий код банера

Тут Ви самі бачите, що додані додаткові описи за шрифтом, кольором, розміром тексту. Цей код так само добре працює для сайтів, блогів, як власне кажучи і написано на сайті BannerFans.

 • Перша це адреса на який будуть переходити люди при кліці на банер (зазвичай це партнерська посилання)
 • Другий рядок, це адреса, де зберігається картинка Вашого банера.

3. Третій код банера:

Це просто посилання на зображення створеного Вами банера, яке зберігається за даною адресою. Це зручно, коли Ви користуєтеся сервісом обміну показів банерів і там потрібно для запуску показів банера, заповнити два рядки (URL):

4 і 5. Ці коди банера добре підходять для розміщення на форумах, якщо Вам потрібно до повідомлення або коментарю додати Ваш банер, скористайтеся, цими кодами попередньо змінивши посилання від BannerFans на Ваші посилання / посилання.

На цьому я закінчую розповідати про html кодах створеного банера.

Як написав вище, далі я хочу безкоштовно створити банер анімований, для цього я створив два банери у форматі GIF з різним текстом і скачав їх на комп'ютер. І в наступній статті я розповім Вам як безкоштовно створити анімований банер за допомогою іншого безкоштовного онлайн сервісу по створенню банерів.

Підводячи підсумок. Я дуже сподіваюся, що прочитавши статтю, Ви зрозуміли, що безкоштовно створити банер онлайн російською в BannerFans, це дуже просто. І хороший плюс, що Ваш банер може зберігатися в Банер-Фанс, а Ви отримуєте коди банера і можете використовувати ці коди для вставки рекламного банера на чужих сайтах.

Якщо стаття була Вам корисна, поділіться їй в будь-якій соціальній мережі. Дякуємо.

Огляд онлайн сервісу Канва російською і покрокова інструкція, як просто зробити рекламний банер і будь-який дизайн

«Автор: Леонід Нікітін»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Кожен раз, коли Ви ділитеся статтею цього блогу, в світі відбувається щось хороше.

Ви готові почати безкоштовно створювати банер?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача