Статьи

Безкоштовний відео конвертер - вибираємо кращий з трьох

  1. Format Factory
  2. SUPER
  3. Media Coder

Хочу все відразу, і безкоштовно! По-вашому, це звучить нахабно? Можливо ... Але частково це бажання все ж можна виконати. По крайней мере, в сфері конвертації відео, аудіо та зображень. Представляємо вашій увазі три програми, кожну з яких можна назвати фабрикою з конвертування мультимедіа. Який відео конвертер вам більше до душі - в результаті вирішувати вам.

Format Factory

Format Factory - справжній комбайн з конвертування відео та музики Format Factory - справжній комбайн з конвертування відео та музики. Безкоштовний конвертер фотографій додається.

Як все порядні фабрики, програма має конвеєр. Тобто послідовно конвертує в заданий формат набір файлів. Наприклад, ви можете «сказати» програмі: «Ось це відео - в mp4, це відео - в ogg, ці п'ять пісень перегнати в mp3, а все картинки - в png». І можете йти спати. Фабрика форматів сама все зробить, і вимкне комп'ютер, якщо захочете.

Формати розбиті на категорії - «Відео», «Аудіо», «Фото», «ROM пристрій». Це сильно полегшує пошук потрібного формату. А їх конвертер підтримує чимало. Кожна категорія містить набір іконок, наприклад «Все в Мобільні», або «Все в WMV», які запускають відповідний майстер. Причому ці майстри дивно поєднують в собі простоту і гнучкість, які допоможуть навіть новачкові домогтися бажаного результату. Чесно кажучи, я ще не зустрічав конвертер, настільки ж простий в обігу, і при цьому має подібні можливості.

У розділі «ROM пристрій» знаходяться утиліти, які дозволяють зберігати на вінчестер дані з DVD і аудіо дисків, а також створювати образи.

Ще один сюрприз ховається в категорії «Розширений». Тут ви знайдете утиліти для об'єднання відео і аудіо файлів, а також для накладання звукових доріжок на відеопотік.

Ще можна додати, що цей відео конвертер відмінно русифікований і дуже непогано виглядає. Мабуть, Format Factory можна рекомендувати будь-кому, хто займається обробкою відео і звуку на аматорському рівні.

Завантажити Format Factory з офіційного сайту

SUPER

SUPER по частині конвертації відео і звуку повністю виправдовує свою назву SUPER по частині конвертації відео і звуку повністю виправдовує свою назву. Набір підтримуваних форматів величезний. Налаштування якості відео, параметрів конвертера, оптимізаторів і алгоритмів стиснення дозволить вам налаштувати в точності те, що хочеться. Ніяких компромісів. Повна влада над відеопотоком. І хоча кількість налаштувань і опцій для початку вводить в легкий шок, трохи покопавшись в довідці по конвертера, цілком можна впевнено орієнтуватися в програмі.

Швидкість конвертації відео, природно, залежить від обраних алгоритмів стиснення і налаштувань якості. Але можу сказати, що програма досить спритна.

Ну, і eRightSoft не була б сама собою, якби зробила просто відео конвертер. Розробники не полінувалися додати в програму можливість об'єднання відео файлів, суміщення відео потоку зі звуком, і вилучення відео- або звукоряду з вихідного кліпу.

Відніміть відсутність російського, додайте гнучкість і швидкість конвертації, і помножте на безкоштовність - отримаєте чудовий результат.
Завантажити SUPER з офіційного сайту

Media Coder

Media Coder - третій представник нашої добірки відео конвертерів Media Coder - третій представник нашої добірки відео конвертерів. Дуже гідний представник. На додачу до солідним можливостям з конвертування відео та аудіо файлів, програма має приємний інтерфейс. Майстер, виконаний в веб-стилі допоможе налаштувати вам параметри за замовчуванням. Причому майже на будь-яке питання можна відповісти «No idea» ( «Без поняття»). В цьому випадку ви перейдете на сторінку допомоги за програмою. Media Coder має три режими роботи конвертера: «Спрощений», «Нормальний» і «Розширений». Розширений режим потрібен для тонкої настройки якості вихідного відео і аудіо. Спрощений же надає назамисловатий інтерфейс початківцям користувачам.

Дуже прикрашає програму наявність емуляторів переносних медіа-пристроїв. Наприклад, ви можете спробувати відтворити вийшло відео на емуляторі Nokia N70 або iPod.
Ще корисна особливість - в програма дозволяє зробити оцінку продуктивності системи, щоб знати приблизний час конвертації вибраних файлів.

На закінчення можна сказати, що кожен відео конвертер має свої особливості. У кожного свої переваги і недоліки. Але всі вони безсумнівно варті уваги і вищої оцінок. При тому, що всі наведені утиліти абсолютно безкоштовні.
Завантажити Media Coder з офіційного сайту
Вибір Qiqer`а в цей раз виявився важким. Ми вирішили, що ключовим перевагою програми варто вважати доступність для непідготовленого користувача. Простоту при значній функціональності.

По-вашому, це звучить нахабно?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.