Статьи

Безкоштовні посилання з "жирних" сайтів

Як і обіцяв в попередньому пості, я анонсують нову рубрику сайту, в якій буде публікуватися мій список сайтів, на яких дійсно можна залишити посилання на свій сайт і тим самим наростити кількість посилань базу сайту.

дійсно

Подібні посилання, ми будемо залишати як в профілях сайту, так і за допомогою ведення власного блогу на одному з сервісів. Як правило, великі сайти, на яких можна залишити посилання находяться під суворим наглядом модераторів, які час від часу роблять «очищення» сайту.

Щоб залишити свій профіль «непрікосаемим», тобто щоб його не видалили, я раджу мало-трохи взяти участь в житті сайту: як мінімум залишити кілька коментарів, повністю заповнити профіль (контактні дані, аватар). Про те, як я заробив посилання, шляхом хитрості, можна прочитати тут.

Буквально пару місяців назад, дану тему інші оптимізатори, за кругленьку суму продавали всім іншим бажаючим, що не зробиш для улюблених читачів, отже, моя перша топ-10 сайтів на яких безкоштовно можна залишити посилання на свій профіль:

# Url ТИЦ PR КОМЕНТАР 1 9months.ru 800 5 Реєструємося на сайті, після чого з'являється можливість написати в власний блог, який підтримує HTML 2 goparty.ru 90 3 Заповнюємо профіль з поле домашня сторінка вписуємо адресу свого сайту і не забуваємо взяти участь в житті сайту , додавши кого-небудь в друзі і залишивши коментар 3 SciPeople.ru 170 4 Наукова соціальна мережа. Заповнюємо аккаунт, аватарка, місце роботи, місце навчання і т.д. і вписуємо адресу свого сайту 4 best-woman.ru 1200 3 Реєструємося на цьому жіночому порталі і заповнюємо профіль, не забуваючи поставити свій сайт в поле «Сайт» + додайте пару фотографій і ваш аккаунт точно не видалять 5 uzforum.com 20 3 Форум, які мають не дуже високі показники, але все зареєструвавшись на якому і в профілі вказавши свій сайт - відмінно проиндексируется пошуковими роботами 6 orphus.ru/community 2300 4 Зареєструйтеся на форумі та в профілі вкажіть свій сайт 7 turometr.ru 170 5 сайт турісітіческой компанії зареєструвавшись на якому і заповнивши профі ьм, зокрема поле Сайт - ви отримаєте зворотний сссилку 8 novosti-kosmonavtiki.ru/phpBB2/ 1100 6 На даному форумі нам потрібно зареєструватися і вказати свій сайт. Вам на е-mail прийде листи нібито ваш профіль буде активний, після модерації. Однак зайшовши в розділ «Користувачі» на форумі і знайшовши свій профіль списку інших користувачів ми побачимо що посилання на наш сайт варто - це нам і треба # Url ТИЦ PR КОМЕНТАР 1 9months 9 freelance.ru 450 5 Реєструємося на сайті, заповнюємо профіль, вказуємо спеціалізацію і додаємо свої роботи з посиланнями на сайт, відмінна зворотнє посилання 10 vegetarian.ru 130 4 Сайт вегетаріанців, на якому так само можна залишити халявний беклінк за допомогою заповнення профілю. І не забувайте залишити свій «слід» на сайті інакше, ваш профіль просто видалять. Так наприклад з моїх 5 профілів вижив тільки 1, буду далі шукати шляхи обману

Якщо ви вирішили вести блог на яких перідіческі будете залишати посилання на свої сайти, то рекомендую вам налаштувати кросспостінг в ваш блог, щоб зробити його більш «живим» і цікавим як для відвідувачів, так і для пошукових систем.

Це перший випуск серії статтею «Жирні посилання», якщо у вас є бажання не пропустити не однієї статті з сайту, то пропоную підписатися вам на нашу стрічку новин і бути в курсі сео-новин! З повагою, Vasilenko Ivan !

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача