Статьи

Безкоштовні файлообмінники - як залити фото і отримати посилання на картинку

 1. Залити фото на безкоштовний файлообмінник
 2. фотохостинг Радикал
 3. Фотохостинг яндекс.фотки
 4. Pixic - хостинг картинок і зображень
 5. Залити фото на Япікс
 6. Завантажити картинку на pixs
 7. Picasa
 8. Залити файл на vfl

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Кожен з вас спілкуючись на форумах, в соціальних мережах, створюючи там свої офіційні сторінки (наприклад, створення сторінки в Фейсбук або ж своєю сторінки в Контакте ), Рано чи пізно задається питанням, а як можна самому в інтернет завантажити картинку і отримати на неї посилання, щоб теж мати можливість ділитися своїми шедеврами з друзями.

Забігаючи трохи вперед скажу, що потрібно всього лише залити файл на файлообмінник, яких на просторах інтернету існує не так вже й мало. У сьогоднішній публікації ми розглянемо найбільш затребувані файлообмінники і навчимося тому, як залити картинку в інтернет і отримати на неї посилання для подальшої публікації в соціальних мережах або ж на форумах.


Залити фото на безкоштовний файлообмінник

Крім безкоштовних файлообмінників, які ми розглянемо нижче, існує і безліч платних, які потрібні лише для того, щоб мати можливість скачувати з інтернету важкі файли з високою швидкістю (швидкість скачування буде залежати від ціни за файлообмінник). Це відноситься більше до відео, яке важить дуже навіть пристойно і на скачування якого може піти не одну годину. Так що це не наш варіант. Нас цікавить інше - як залити фото в інтернет і отримати на нього посилання, причому зробити це швидко і абсолютно безкоштовно.

фотохостинг Радикал

Одним з найвідоміших серед безкоштовних фотохостингів є radikal .

Завантажити картинку і отримати посилання можна як зареєструвавшись - в цьому випадку вам буде доступно більше можливостей роботи з залитими в інтернет картинками, так і не реєструючись - в цьому випадку у вас не буде можливості видалити будь-яка з завантажених на файлообмінник зображень, що іноді буває дуже навіть не зайвим, повірте.

Більш детально про роботу на безкоштовному фотохостингу радикал, а також про те, як завантажити на нього фото і отримати посилання , Читайте за посиланням.

Так, ось ще що, є у радикала невеликий мінус - на сторінці завантаження зображень є прокрутка рекламних відеороликів, яка часом сильно дістає. Відключити ці рекламні ролики не вийде, але ось звук прибрати можливо. В принципі, з цим змиритися можна, так як денюжку за користування radikal з вас ніхто не бере.

Фотохостинг яндекс.фотки

фотки

Це ще один дуже відомий і безкоштовний хостинг з можливістю редагування фотографій і завантаження їх в інтернет, який має величезну кількість переваг в порівнянні зі своїми конкурентами. Давайте розглянемо деякі з них:

 1. Завантажувати зображення в нього можна в необмеженій кількості і різних форматів (jpg, png, gif та ін.)
 2. Можна не просто залити картинку на Yandex Fotki, але там же її і відредагувати (змінити її взагалі до невпізнання) - змінити розмір, контрастність, додати рамку, обрізати, виміряти розмір фото або повернути , Намалювати щось, додати текс, прибрати червоні очі і т.п.
 3. Створювати скільки завгодно фотоальбомів, посиланнями для перегляду яких також можна ділитися з друзями
 4. Дозволити або ж закрити коментар до будь-якого з ваших зображень (можна ще і користувача, який залишив до прикладу не утішний коментар, заблокувати назовсім)
 5. Дозволити перегляд оригіналу і його друк
 6. Змінити URL фото (адреса вашого зображення), якщо ви наприклад опублікували його де-небудь в інтернеті, а потім з якоїсь причини передумали їм ділитися з малознайомими людьми
 7. Прив'язати будь-який знімок до карти (зазначити на ній місце, де відбувалося наприклад дію, показане на фото)
 8. Дізнатися всю інформацію про фото (EXIF) - якою камерою і за допомогою якого об'єктива був зроблений кадр, які показники витримки, діафрагми, експозиції встановлено, а також переглянути ще фото, зроблені даною фотокамерою
 9. Поділитися фотками в різних соціалках (соц.сетях)

Це лише мала дещиця того, що нам пропонує сервіс від Yandex, а більш докладно про всі його можливості ви можете дізнатися в статті про безкоштовний фотохостинг з можливістю редагування і завантаження картинок в мережу - яндекс.фотки .

Так, врахуйте одну особливість даного сервісу - ваші фотографії можуть потрапити також і в «фото дня», навіть якщо ви заборонили в настройках їх оцінки та коментарі до них.

Це мій улюблений хостинг для того, щоб залити фото в інтернет, але давайте розглянемо і ще кілька не менш примітних.

Pixic - хостинг картинок і зображень

Залити файл на файлообмінник Pixic, який проживає тут , простіше простого.
Заходимо на даний хостинг картинок і зображень, натискаємо «Огляд ...» і вибираємо файл, який хочемо залити в інтернет. Розгорнувши віконце з настройками зображення і превью, вносимо необхідні нам корективи. Після чого натискаємо на "Завантажити".

Залити картинку на Pixic не складно, але у цієї програми є, на жаль, ряд обмежень:

 1. Підтримувані формати: gif, jpeg, png
 2. Ліміт файлів на одночасне завантаження: 10
 3. Ліміт на завантаження «з інтернету»: 30 MB
 4. Ліміт на розмір файлів: 5 MB
 5. Максимальна твір сторін: 25 Mp

Кого такі обмеження не бентежать, то ласкаво просимо.

Залити фото на Япікс

Залити фото на Япікс

Yapx - також безкоштовний і зовсім нескладний в плані залити фото і отримати посилання хостинг. Завантажити зображення можна як без реєстрації, так і з нею - ввівши запитувані дані або скориставшись своєю реєстрацією в таких соціальних мережах, як фейсбук, однокласники, вконтакте, майл ру:

Завантажити зображення можна як без реєстрації, так і з нею - ввівши запитувані дані або скориставшись своєю реєстрацією в таких соціальних мережах, як фейсбук, однокласники, вконтакте, майл ру:

Тепер зайшовши в свій профіль ви можете:

 1. Додати зображення
 2. Створити історію в картинках
 3. Переглянути всі свої завантажені зображення
 4. Переглянути свої найкращі зображення в публічній галереї
 5. Подивитися ті зображення з публічної галереї (чужі, не тільки ваші), які вам сподобалися і ви відзначили їх як сподобалися - внесли до списку фаворитів

Додати зображення  Створити історію в картинках  Переглянути всі свої завантажені зображення  Переглянути свої найкращі зображення в публічній галереї  Подивитися ті зображення з публічної галереї (чужі, не тільки ваші), які вам сподобалися і ви відзначили їх як сподобалися - внесли до списку фаворитів

Завантажити картинку на pixs

Ще завантажити картинку і отримати посилання на неї можна за допомогою безкоштовного сервісу обміну графічними даними pixs.

Для того, щоб мати можливість створювати альбоми, додавати в них будь-які зображення, мати доступ до редагування - необхідно зареєструватися. Реєстрація займе не більше декількох секунд. Натисніть на «Мої картинки» (в правому верхньому куті), де вам запропонують або увійти під своїми даними, або зареєструватися - ввести свою електронну адресу та придумати пароль.

Ну, а далі як і в вищеописаних файлообмінниках:

 1. Натискаємо на "Завантажити"
 2. Вибираємо зображення зі свого комп'ютера або ж з інтернету (вводимо URL файлу )
 3. Придумуємо назву нашого зображення (при бажанні)
 4. Зменшуємо наше зображення до бажаного розміру (якщо галочку не ставити, то завантажиться такого розміру, як є)
 5. Ну, і якщо дуже хочеться, то дозволяємо публікацію нашого зображення в галереї

Picasa

Є ще така чудова безкоштовна програма від Гугла, як Пікасо , Яка дозволяє працювати з різними файлами. Наприклад, за допомогою неї можна не тільки завантажити картинку і отримати посилання, відправити будь-яке фото по електронній пошті або ж поділитися ним в соціальних мережах, але і додати його прямо на всім відомий відеохостинг YouTube.

Picasa підтримує різні типи файлів, такі як bmp, gif, png, tiga, tif, tiff, psd, raw, avi, mpg і багато інших, які можна як вирішити до показу, так і заборонити шляхом установки галочок в налаштуваннях.

Також в Пікасо можна налаштувати автозавантаження фото в закритий альбом Google+, щоб з'явилася можливість відкрити фотографію з будь-якого пристрою і поділитися нею з ким і коли захочете. В налаштуваннях можна вибрати, з яких джерел буде проводитися автозавантаження (фотокамера, карта пам'яті, з робочого столу, з папки «мої фотографії», з папки «моє відео» або ж з усього разом).

А ще в безкоштовній програмі від Google можна створювати папки, редагувати їх, переглядати слайд-шоу обраних зображень, створювати фільми-презентації і колажі . І все це крім наявного безкоштовного редактора, який дуже багатий на всякі фільтри і ефекти, що застосовуються до наявних в файлообміннику зображень.

Залити файл на vfl

на файлообмінник vfl заливаєте фото, а потім отримуєте посилання (код) для публікації його на сайті, блозі, форумі, в соціальних мережах.

  До плюсів фотохостингу можна віднести:
 1. Безкоштовний
 2. щодо швидкий
 3. Необмежена розміщення фотографій
 4. Необмежений термін зберігання зображень
 5. Фотографії завжди доступні і швидко відкриваються
 6. ненав'язлива реклама

Є також і техпідтримка, яка постарається в найкоротші терміни відповісти на всі ваші запитання і допомогти, якщо виникне така необхідність.

Давайте подивимося, що ж із себе представляє vfl:

Давайте подивимося, що ж із себе представляє vfl:

Натискаємо на «Вибрати фото для завантаження» і у вікні вибираємо одне або кілька (при утриманні клавіші Ctrl на клавіатурі) зображень, після чого натискаємо на "Завантажити". Завантажувати за раз можна до 10 зображень, які не повинні перевищувати у вазі 5 Мб.

Якщо пройдете зовсім нескладну реєстрацію, то зможете створювати фотоальбоми, налаштовувати права доступу як до самих фотоальбомів, так і до окремих фотографій. А також вам буде доступна завантаження за раз 20 зображень (замість 10), вагою до 7 Мб (замість до 5 Мб) кожне.

  Справа є додаткові настройки:
 1. Вибрати розмір, до якого буде зменшено завантажувати зображення
 2. Повернути на 90, 180 або ж 270 градусів
 3. Вибрати розміри прев'юшки
 4. Фото для дорослих - ставиться галочка, якщо завантажується фото в оголеному вигляді (навіть якщо оголена тільки верхня частина)
 5. Чи не показувати на головній - фото буде доступно тільки за прямим адресою, що не буде проіндексовано пошуковими системами, а ще не буде вказана адреса, де дане фото розміщено
 6. Чи не виводити GPS-координати (файлообмінник vfl вміє зчитувати ці самі координати, якщо вони прописані в зображенні)
 7. Видалити зображення через якийсь час (вибираєте цей самий час самі, якщо поставите галочку у відповідних налаштуваннях)
 8. Ну, і при бажанні можна проставити будь-які мітки на фото

Якщо Ви знаєте ще якісь цікаві за своїми характеристиками фотохостинги, то, будь ласка, поділіться своїми враженнями про них в коментарях. Дякуємо!

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача