Статьи

Безкоштовні файлообмінники - як залити фото і отримати посилання на картинку

 1. Залити фото на безкоштовний файлообмінник
 2. фотохостинг Радикал
 3. Фотохостинг яндекс.фотки
 4. Pixic - хостинг картинок і зображень
 5. Залити фото на Япікс
 6. Завантажити картинку на pixs
 7. Picasa
 8. Залити файл на vfl

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Кожен з вас спілкуючись на форумах, в соціальних мережах, створюючи там свої офіційні сторінки (наприклад, створення сторінки в Фейсбук або ж своєю сторінки в Контакте ), Рано чи пізно задається питанням, а як можна самому в інтернет завантажити картинку і отримати на неї посилання, щоб теж мати можливість ділитися своїми шедеврами з друзями.

Забігаючи трохи вперед скажу, що потрібно всього лише залити файл на файлообмінник, яких на просторах інтернету існує не так вже й мало. У сьогоднішній публікації ми розглянемо найбільш затребувані файлообмінники і навчимося тому, як залити картинку в інтернет і отримати на неї посилання для подальшої публікації в соціальних мережах або ж на форумах.


Залити фото на безкоштовний файлообмінник

Крім безкоштовних файлообмінників, які ми розглянемо нижче, існує і безліч платних, які потрібні лише для того, щоб мати можливість скачувати з інтернету важкі файли з високою швидкістю (швидкість скачування буде залежати від ціни за файлообмінник). Це відноситься більше до відео, яке важить дуже навіть пристойно і на скачування якого може піти не одну годину. Так що це не наш варіант. Нас цікавить інше - як залити фото в інтернет і отримати на нього посилання, причому зробити це швидко і абсолютно безкоштовно.

фотохостинг Радикал

Одним з найвідоміших серед безкоштовних фотохостингів є radikal .

Завантажити картинку і отримати посилання можна як зареєструвавшись - в цьому випадку вам буде доступно більше можливостей роботи з залитими в інтернет картинками, так і не реєструючись - в цьому випадку у вас не буде можливості видалити будь-яка з завантажених на файлообмінник зображень, що іноді буває дуже навіть не зайвим, повірте.

Більш детально про роботу на безкоштовному фотохостингу радикал, а також про те, як завантажити на нього фото і отримати посилання , Читайте за посиланням.

Так, ось ще що, є у радикала невеликий мінус - на сторінці завантаження зображень є прокрутка рекламних відеороликів, яка часом сильно дістає. Відключити ці рекламні ролики не вийде, але ось звук прибрати можливо. В принципі, з цим змиритися можна, так як денюжку за користування radikal з вас ніхто не бере.

Фотохостинг яндекс.фотки

фотки

Це ще один дуже відомий і безкоштовний хостинг з можливістю редагування фотографій і завантаження їх в інтернет, який має величезну кількість переваг в порівнянні зі своїми конкурентами. Давайте розглянемо деякі з них:

 1. Завантажувати зображення в нього можна в необмеженій кількості і різних форматів (jpg, png, gif та ін.)
 2. Можна не просто залити картинку на Yandex Fotki, але там же її і відредагувати (змінити її взагалі до невпізнання) - змінити розмір, контрастність, додати рамку, обрізати, виміряти розмір фото або повернути , Намалювати щось, додати текс, прибрати червоні очі і т.п.
 3. Створювати скільки завгодно фотоальбомів, посиланнями для перегляду яких також можна ділитися з друзями
 4. Дозволити або ж закрити коментар до будь-якого з ваших зображень (можна ще і користувача, який залишив до прикладу не утішний коментар, заблокувати назовсім)
 5. Дозволити перегляд оригіналу і його друк
 6. Змінити URL фото (адреса вашого зображення), якщо ви наприклад опублікували його де-небудь в інтернеті, а потім з якоїсь причини передумали їм ділитися з малознайомими людьми
 7. Прив'язати будь-який знімок до карти (зазначити на ній місце, де відбувалося наприклад дію, показане на фото)
 8. Дізнатися всю інформацію про фото (EXIF) - якою камерою і за допомогою якого об'єктива був зроблений кадр, які показники витримки, діафрагми, експозиції встановлено, а також переглянути ще фото, зроблені даною фотокамерою
 9. Поділитися фотками в різних соціалках (соц.сетях)

Це лише мала дещиця того, що нам пропонує сервіс від Yandex, а більш докладно про всі його можливості ви можете дізнатися в статті про безкоштовний фотохостинг з можливістю редагування і завантаження картинок в мережу - яндекс.фотки .

Так, врахуйте одну особливість даного сервісу - ваші фотографії можуть потрапити також і в «фото дня», навіть якщо ви заборонили в настройках їх оцінки та коментарі до них.

Це мій улюблений хостинг для того, щоб залити фото в інтернет, але давайте розглянемо і ще кілька не менш примітних.

Pixic - хостинг картинок і зображень

Залити файл на файлообмінник Pixic, який проживає тут , простіше простого.
Заходимо на даний хостинг картинок і зображень, натискаємо «Огляд ...» і вибираємо файл, який хочемо залити в інтернет. Розгорнувши віконце з настройками зображення і превью, вносимо необхідні нам корективи. Після чого натискаємо на "Завантажити".

Залити картинку на Pixic не складно, але у цієї програми є, на жаль, ряд обмежень:

 1. Підтримувані формати: gif, jpeg, png
 2. Ліміт файлів на одночасне завантаження: 10
 3. Ліміт на завантаження «з інтернету»: 30 MB
 4. Ліміт на розмір файлів: 5 MB
 5. Максимальна твір сторін: 25 Mp

Кого такі обмеження не бентежать, то ласкаво просимо.

Залити фото на Япікс

Залити фото на Япікс

Yapx - також безкоштовний і зовсім нескладний в плані залити фото і отримати посилання хостинг. Завантажити зображення можна як без реєстрації, так і з нею - ввівши запитувані дані або скориставшись своєю реєстрацією в таких соціальних мережах, як фейсбук, однокласники, вконтакте, майл ру:

Завантажити зображення можна як без реєстрації, так і з нею - ввівши запитувані дані або скориставшись своєю реєстрацією в таких соціальних мережах, як фейсбук, однокласники, вконтакте, майл ру:

Тепер зайшовши в свій профіль ви можете:

 1. Додати зображення
 2. Створити історію в картинках
 3. Переглянути всі свої завантажені зображення
 4. Переглянути свої найкращі зображення в публічній галереї
 5. Подивитися ті зображення з публічної галереї (чужі, не тільки ваші), які вам сподобалися і ви відзначили їх як сподобалися - внесли до списку фаворитів

Додати зображення  Створити історію в картинках  Переглянути всі свої завантажені зображення  Переглянути свої найкращі зображення в публічній галереї  Подивитися ті зображення з публічної галереї (чужі, не тільки ваші), які вам сподобалися і ви відзначили їх як сподобалися - внесли до списку фаворитів

Завантажити картинку на pixs

Ще завантажити картинку і отримати посилання на неї можна за допомогою безкоштовного сервісу обміну графічними даними pixs.

Для того, щоб мати можливість створювати альбоми, додавати в них будь-які зображення, мати доступ до редагування - необхідно зареєструватися. Реєстрація займе не більше декількох секунд. Натисніть на «Мої картинки» (в правому верхньому куті), де вам запропонують або увійти під своїми даними, або зареєструватися - ввести свою електронну адресу та придумати пароль.

Ну, а далі як і в вищеописаних файлообмінниках:

 1. Натискаємо на "Завантажити"
 2. Вибираємо зображення зі свого комп'ютера або ж з інтернету (вводимо URL файлу )
 3. Придумуємо назву нашого зображення (при бажанні)
 4. Зменшуємо наше зображення до бажаного розміру (якщо галочку не ставити, то завантажиться такого розміру, як є)
 5. Ну, і якщо дуже хочеться, то дозволяємо публікацію нашого зображення в галереї

Picasa

Є ще така чудова безкоштовна програма від Гугла, як Пікасо , Яка дозволяє працювати з різними файлами. Наприклад, за допомогою неї можна не тільки завантажити картинку і отримати посилання, відправити будь-яке фото по електронній пошті або ж поділитися ним в соціальних мережах, але і додати його прямо на всім відомий відеохостинг YouTube.

Picasa підтримує різні типи файлів, такі як bmp, gif, png, tiga, tif, tiff, psd, raw, avi, mpg і багато інших, які можна як вирішити до показу, так і заборонити шляхом установки галочок в налаштуваннях.

Також в Пікасо можна налаштувати автозавантаження фото в закритий альбом Google+, щоб з'явилася можливість відкрити фотографію з будь-якого пристрою і поділитися нею з ким і коли захочете. В налаштуваннях можна вибрати, з яких джерел буде проводитися автозавантаження (фотокамера, карта пам'яті, з робочого столу, з папки «мої фотографії», з папки «моє відео» або ж з усього разом).

А ще в безкоштовній програмі від Google можна створювати папки, редагувати їх, переглядати слайд-шоу обраних зображень, створювати фільми-презентації і колажі . І все це крім наявного безкоштовного редактора, який дуже багатий на всякі фільтри і ефекти, що застосовуються до наявних в файлообміннику зображень.

Залити файл на vfl

на файлообмінник vfl заливаєте фото, а потім отримуєте посилання (код) для публікації його на сайті, блозі, форумі, в соціальних мережах.

  До плюсів фотохостингу можна віднести:
 1. Безкоштовний
 2. щодо швидкий
 3. Необмежена розміщення фотографій
 4. Необмежений термін зберігання зображень
 5. Фотографії завжди доступні і швидко відкриваються
 6. ненав'язлива реклама

Є також і техпідтримка, яка постарається в найкоротші терміни відповісти на всі ваші запитання і допомогти, якщо виникне така необхідність.

Давайте подивимося, що ж із себе представляє vfl:

Давайте подивимося, що ж із себе представляє vfl:

Натискаємо на «Вибрати фото для завантаження» і у вікні вибираємо одне або кілька (при утриманні клавіші Ctrl на клавіатурі) зображень, після чого натискаємо на "Завантажити". Завантажувати за раз можна до 10 зображень, які не повинні перевищувати у вазі 5 Мб.

Якщо пройдете зовсім нескладну реєстрацію, то зможете створювати фотоальбоми, налаштовувати права доступу як до самих фотоальбомів, так і до окремих фотографій. А також вам буде доступна завантаження за раз 20 зображень (замість 10), вагою до 7 Мб (замість до 5 Мб) кожне.

  Справа є додаткові настройки:
 1. Вибрати розмір, до якого буде зменшено завантажувати зображення
 2. Повернути на 90, 180 або ж 270 градусів
 3. Вибрати розміри прев'юшки
 4. Фото для дорослих - ставиться галочка, якщо завантажується фото в оголеному вигляді (навіть якщо оголена тільки верхня частина)
 5. Чи не показувати на головній - фото буде доступно тільки за прямим адресою, що не буде проіндексовано пошуковими системами, а ще не буде вказана адреса, де дане фото розміщено
 6. Чи не виводити GPS-координати (файлообмінник vfl вміє зчитувати ці самі координати, якщо вони прописані в зображенні)
 7. Видалити зображення через якийсь час (вибираєте цей самий час самі, якщо поставите галочку у відповідних налаштуваннях)
 8. Ну, і при бажанні можна проставити будь-які мітки на фото

Якщо Ви знаєте ще якісь цікаві за своїми характеристиками фотохостинги, то, будь ласка, поділіться своїми враженнями про них в коментарях. Дякуємо!

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.