Статьи

Безкоштовні ліцензії для комплексних антивірусів

  1. Безкоштовна ліцензія на 1 рік
  2. F-Secure SAFE - 5 пристроїв
  3. Безкоштовні ліцензії на 6 місяців
  4. McAfee Internet Security для Windows - один ПК
  5. McAfee AntiVirus Plus - один ПК
  6. F-Secure SAFE - три пристрої
  7. Безкоштовні ліцензії на 3 місяці і нижче

Офіційні промо-акції, які дозволяють безкоштовно спробувати повні версії комплексних антивірусів класу Internet Security протягом 1 року, 6 або 3 місяців. Розглянемо найцікавіші пропозиції з підтримкою останніх версій Windows 10

Розглянемо найцікавіші пропозиції з підтримкою останніх версій Windows 10

Якщо для захисту ваших пристроїв вам недостатньо безкоштовного антивіруса , І вам не підійшов жоден з безкоштовних антивірусів з фаєрволом , Для вибору платних рішень, завжди можна скористатися спеціальними пропозиціями від розробників.

Для вас ми зробили підбірку Безкоштовних ліцензій комплексних антивірусів, яку будемо постійно оновлювати. Представлені рішення включають розширені пробні версії антивірусів класу Internet Security, які замість стандартного пробного періоду, пропонують підписку на 1 рік, 6, 3 або 2 місяці.

Багато користувачів запитають - в чому підступ, що антивірус, який на офіційному сайті варто значних грошей, пропонується безкоштовно на певний період. Все просто - це додатковий канал розповсюдження продуктів. Розробники сподіваються, що за розширений пробний період ви досить використовуєте антивірус, щоб гідно оцінити його, і продовжите підписку, купивши повну ліцензію. При цьому вибір завжди за вами, тому чому б не скористатися даними пропозиціями.

Всі з представлених нижче комплексних антивірусів підтримують останню версію ОС Windows 10 , Тому ви зможете встановити їх на нову систему.

Безкоштовна ліцензія на 1 рік

Не кожен вендор ризикує запропонувати безкоштовну ліцензію для платного рішення на цілий рік. Зазвичай це короткострокові акції з обмеженою кількістю ліцензій. Але є й винятки.

F-Secure SAFE - 5 пристроїв

отримати безкоштовно

отримати безкоштовно

Отримайте комплексний захист F-Secure SAFE на 1 рік безкоштовно. Захистіть будь-які 5 ваших пристрої, включаючи ПК, Mac, смартфони та планшети за допомогою одного рішення.

Якщо за відведений термін захист вам сподобається, ви зможете продовжити її за ціною 2 200 на 1 рік для все тих же 5 пристроїв.

Безкоштовні ліцензії на 6 місяців

За півроку у вас буде достатньо часу, щоб належним чином оцінити можливості антивіруса.

McAfee Internet Security для Windows - один ПК

отримати безкоштовно

отримати безкоштовно

McAfee Internet Security захищає ваш комп'ютер і важливу інформацію з використанням антивіруса і антишпигуна в режимі реального часу, двостороннього фаєрвола, веб-захисту за допомогою онлайн-антивіруса McAfee WebAdvisor, безповоротного видалення даних і менеджер паролів. За акції ви отримуєте захист одного комп'ютера на базі Windows протягом 6 місяців.

Підписка на 1 рік для необмеженої кількості пристроїв буде коштувати всього 950 руб.

McAfee AntiVirus Plus - один ПК

отримати безкоштовно

отримати безкоштовно

McAfee AntiVirus Plus можна з упевненістю віднести до комплексних антивірусів класу Internet Secueiry. Рішення включає антивірус, фаєрвол, веб-захист WebAdvisor і інструменти для оптимізації системи. За акції ви отримуєте захист одного комп'ютера на базі Windows протягом 6 місяців.

Підписка на 1 рік для необмеженої кількості пристроїв буде коштувати всього 650 руб.

F-Secure SAFE - три пристрої

отримати безкоштовно

отримати безкоштовно

Інша акція за участю F-Secure SAFE дозволяє безкоштовно на півроку захистити до трьох ваших особистих пристроїв. Це може бути комп'ютер з ОС Windows 7 і вище, MacOS, мобільні пристрої Android, iPhone і iPad. Ліцензія пропонується на основі передплати, і на весь її термін ви будете отримувати оновлення до найновіших версій антивірусних рішень.

Якщо за відведений термін захист вам сподобається, ви зможете продовжити її за ціною 1 799 руб на 1 рік для все тих же трьох пристроїв.

Безкоштовні ліцензії на 3 місяці і нижче

У даній категорії представлені комплексні рішення, термін дії яких незначно відрізняється від стандартних 30 днів. Але все ж у вас буде на пару місяців довше для оцінки продукту. Тим більше, більшість з представлених антивірусів вже добре зарекомендували себе.

Встигли спробувати якісь із представлених комплексних рішень? Поділіться своїм досвідом в коментарях.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Встигли спробувати якісь із представлених комплексних рішень?
Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача