Статьи

Безкоштовна реєстрація домену другого рівня

  1. Безкоштовний домен в зоні .TK
  2. Безкоштовний домен в зонах .GQ, .TK, .GA, .ML, .CF

В даний час існують сотні, а то й тисячі реєстраторів, які надають послуги реєстрації доменів по різних цінових політикам. Але як бути, якщо ви ще тільки вчитеся створення сайтів або робите будь-яку тестову напрацювання і поки не готові віддати гроші на покупку домена? А як ми знаємо, плата за домен не одноразова і вимагає фінансування кожен місяць або рік залежно від умов реєстратора.

Не варто впадати у відчай, адже існує ряд сервісів, які готові безкоштовно надати вам гарне доменне ім'я другого рівня, якщо, звичайно, воно не зайняте іншою людиною.

Безкоштовний домен в зоні .TK

Одним з популярних безкоштовних реєстраторів доменних імен є сервіс під назвою «Dot TK».

Одним з популярних безкоштовних реєстраторів доменних імен є сервіс під назвою «Dot TK»

Домени в зоні .TK вперше я побачив років п'ять тому. Тоді майстри, які починали свій шлях з безкоштовного конструктора сайтів uCoz, реєстрували собі доменні імена в цій зоні і прикріплювали до того конструктору.

У сервісі є підтримка безлічі мов, в тому числі і російського. Так що зареєструвати там собі доменне ім'я не складе у вас праці. Якщо все ж труднощі виникли - пишіть про них в коментарях.

Посилання на проект: http://www.dot.tk

Безкоштовний домен в зонах .GQ, .TK, .GA, .ML, .CF

Наступний сервіс, нітрохи не поступається своєму попереднику, - «freenom», представляє безкоштовну реєстрацію доменного імені вже в п'яти доменних зонах.

Наступний сервіс, нітрохи не поступається своєму попереднику, - «freenom», представляє безкоштовну реєстрацію доменного імені вже в п'яти доменних зонах

Також є підтримка російської мови. Є технічна підтримка, свій API і ряд платних доменних зон.

Посилання на проект: http://www.freenom.com

Насправді цих сервісів раніше була велика кількість, але з різних причин вони закінчили свою діяльність. Цих же двох можна назвати основними гігантами в даній сфері.

Якщо вам все-таки не сподобалися ці сервіси, ось ще невеликий список сайтів даної тематики:

  1. http://www.point.ml - зона .ML
  2. http://www.dot.cf - зона .CF
  3. http://www.my.ga - зона .GA

Я сміливо можу сказати, що є активним користувачем Інтернету, і, на жаль, за останній час мені не попадався сайт ні в одній з цих зон. Може бути, вони не так популярні в плані комерції або просто не знайшовся ще той чоловік, який зробить на цьому домені дійсно хороший сайт.

Не забувайте, що запропоноване вище - це безкоштовні реєстратори з вузьким колом, можливо, не настільки популярних, доменних зон. Якщо у вас досить серйозний проект, то варто подумати про платний домені, наприклад, в зонах .COM, .RU і інших.

Але це, як завжди, тільки рекомендації. Ви ж самі знаєте, які цілі перед вами стоять і якими інструментами ви будете користуватися.

До нової зустрічі!

Але як бути, якщо ви ще тільки вчитеся створення сайтів або робите будь-яку тестову напрацювання і поки не готові віддати гроші на покупку домена?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.