Статьи

Безкоштовна розкрутка сайту. Почім сир в мишоловці?

 1. Так чи варто безкоштовно просувати сайт? . Почнемо з того, що сам сайт мало чого вартий. Його...
 2. Підводні камені самостійної, тобто «безкоштовної» СЕО-оптимізації

Так чи варто безкоштовно просувати сайт?

.

Почнемо з того, що сам сайт мало чого вартий. Його тільки тоді можна вважати ефективним, доцільним і вигідним, коли він здатний грамотно і адекватно взаємодіяти з іншими web-проектами, а також з відвідувачами і пошуковими машинами. Тобто, щоб зробити сайт максимально життєздатним і прибутковим, проводиться платне або безкоштовне просування сайту. СЕО - це комплекс заходів, що перетворюють грубий і архаїчних сайт в «нормальний» web-ресурс, здатний приносити і користь оточуючим, і прибуток своєму власникові.

.
Скажу без пафосу і довгих передмов. Так, можна просувати сайт «безкоштовно». Чому слово «безкоштовно» в лапках? - Безоплатно надаються тільки інструменти роботи над сайтом. Це добре чи погано? - Грошей від людини не потрібно, але починаючому web-майстру доведеться пожертвувати своїм часом і силами. Тобто, безкоштовна оптимізація сайту, крім того, що шукає «халяви» людини, нікому іншому не потрібна. Кріпосне право скасували давно, рабство в наш час кримінально карається.
.
При цьому, безкоштовні сервіси дозволяють лише в загальному і цілому працювати над сайтом. Професіонали ж користуються виключно фірмовим ПО, яке заточується під потреби конкретного SEO-фахівця, з урахуванням стилю його роботи, досвіду, знань і умінь. Тобто, безкоштовна розкрутка для сайту навіть і не спливає в порівнянні зі студійною роботою. Фірмові інструменти SEO - це ПЗ, розроблене в індивідуальному порядку. Ексклюзивні сервіси дозволяють проводити масову СЕО-оптимізацію на неймовірно струмом рівні.
.

Якими інструментами СЕО-оптимізації можна користуватися безкоштовно?

Якими інструментами СЕО-оптимізації можна користуватися безкоштовно

.
Дозвольте мені не брати до уваги повністю всі існуючі елементи SEO, які можна використовувати безкоштовно. Я дам опис лише базовим інструментам для новачків, які потрібні при виконанні основної роботи. розшукуючи безкоштовне просування сайту , Зверніть увагу на наступні ресурси:
.
Для внутрішньої оптимізації:

 1. Генератор Sitemap - дозволяє створити карту сайту (безкоштовно до 500 сторінок). Карта сайту має суттєвий вплив на індексацію пошуковими машинами. Грамотно створена карта сайту - це запорука «дружби» з пошуковим гігантами.
 2. Broken Link Checker - пошук і усунення відсутніх документів і битих посилань. Додаток дозволяє, в буквальному сенсі цього слова, вичистити з сайті все сміття. Цей крок посилює довіру з боку пошукових роботів, а також робить роботу сайту максимально коректною.
 3. www.validator.w3.org - контроль валідності HTML, CSS, RSS. Сервіс дозволяє знайти помилки програмного коду на сайті. Просто, введіть адресу головної сторінки сайту і тиснемо кнопку пуск. Це тлумачний ресурс, який робить просування сайту безкоштовно вельми і вельми ефективним.
 4. www.seop.ru/page_analyzer_2.html - сервіс для аналізу текстового контенту сайту. Аналізує найбільш часто вживані слова, дає наочне уявлення тайтла і Дескріпшенов.

.
Для зовнішньої оптимізації:

 1. google.com/webmasters/tools/submit-url - сервіс дозволяє додати сайт в глобальний пошук від Google.
 2. www.webmaster.yandex.ua/addurl.xml - додаємо сайт в пошук Яндекс.
 3. www.go.mail.ru/addurl - додаємо сайт в пошук Маілов.
 4. rang.com.ua - каталог для реєстрації сайту.
 5. Сервіси обміну посиланнями.

.
При проведенні зовнішньої оптимізації, не забуваємо про активність на різних форумах, в блогах і соціальних мережах. Робимо пости і замітки, в яких створюємо жваве зацікавлення в продуктах вашого сайту. Будьте впевнені, якщо все грамотно зробити, то безкоштовна оптимізація сайту дасть помітний результат.
.

Підводні камені самостійної, тобто «безкоштовної» СЕО-оптимізації

.
Робота з безплатними додатками і сервісами забирає досить багато часу. Якщо просувається солідний web-ресурс, то можна витратити на оптимізацію весь свій робочий і особистий час. Добре чи погано, вирішувати вам.
.
Я не хочу лякати читачів, а просто попереджаю, що некваліфікована розкрутка може призвести до сумних наслідків. Наприклад, обчисливши підкуп, нібито зацікавленої аудиторії, пошукова машина автоматично зменшує квоту на просування web-ресурсу в ТОП. Було багато випадків на моєму віку, коли згодом недолугої розкрутки сайт потрапляв під дію забороняє просування фільтра.
.
Тому, якщо оптимізується «відповідальний сайт», то без допомоги грамотного SEO-фахівця вам однозначно не обійтися.

Так чи варто безкоштовно просувати сайт?
Чому слово «безкоштовно» в лапках?
Це добре чи погано?
Якими інструментами СЕО-оптимізації можна користуватися безкоштовно?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.