Статьи

«Белтелеком» відповідає на запитання й відповіді

У спільнотах компанії «Белтелеком» в соціальних мережах спілкуються майже 20000 чоловік. Наші групи в ВКонтакте , Facebook , Однокласники , Акаунти в Twitter і Instagram об'єднують друзів компанії, фахівців IT-сфери, існуючих і потенційних абонентів.

Однією з головних завдань цих інтернет-спільнот є надання повної та оперативної інформації про діяльність та послуги компанії. На наших майданчиках користувачі можуть поставити свої запитання та отримати відповіді фахівців. Ми прагнемо до відкритого і конструктивного спілкування та дякуємо своїх передплатників за все звернення і пропозиції, оскільки вони допомагають підвищувати якість наших послуг.

Розуміючи, як важливо клієнтам оперативно отримувати інформацію про діяльність компанії, ми намагаємося використовувати всі зручні канали комунікації. Сьогодні ми представляємо відповіді на питання, які найчастіше задавали клієнти підприємства останнім часом.

1. Що робити, якщо я забув пароль для входу в кабінет користувача?

Реквізити для входу в кабінет користувача вказані в договорі на надання послуг. Якщо ж документи втрачено або користувач самостійно змінював пароль в налаштуваннях кабінету користувача і забув його, для відновлення доступу власнику договору необхідно звернутися в наш сервісний центр з паспортом.

2. Що робити, якщо я забув пароль для доступу до домашньої мережі Wi-Fi?

В даному випадку необхідно виконати скидання налаштувань модему і налаштувати підключення (спочатку провідне, а потім і бездротове) заново.
Якщо ж ви користуєтеся інтернетом за технологією GPON і не змінювали пароль, який потрібно було вводити при першому підключенні, то його можна подивитися поруч з назвою вашої бездротової мережі на зворотному боці оптоволоконного терміналу.

3. Як зателефонувати в тих ническом підтримку?

Номер телефону технічної підтримки абонентів - 123. Дзвінок як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону безкоштовний.

4. В який термін необхідно погасити обіцяний платіж?

Скориставшись послугою «Обіцяний платіж», абоненту необхідно протягом 72 годин поповнити баланс на суму, рівну взятому обіцяному платежу або більшу.

Також нагадуємо, що інформацію про графік роботи сервісних центрів на території країни, їх адреси та телефони можна знайти тут .

Приєднуйтесь до наших спільнот в соціальних мережах і отримуйте оперативну новинну інформацію, задавайте питання про послуги компанії «Белтелеком»!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача