Статьи

Базовий генетичний тест (косметологія і трихологія)

У генетичному тесті Косметологія аналізується понад 100 генетичних маркерів, пов'язаних з 14 категоріями, які відповідають за здоров'я шкіри У генетичному тесті "Косметологія" аналізується понад 100 генетичних маркерів, пов'язаних з 14 категоріями, які відповідають за здоров'я шкіри.

Ми розглядаємо такі фактори, що впливають на стан шкіри, як зволоженість і стан рогового шару, синтез і деградацію колагену, гіалуронової кислоти і еластину, вплив оксидативного стресу і УФ-випромінювання, глікації, схильність до запальних процесів, а також інші не менш важливі аспекти здоров'я шкіри.

Використовуючи рекомендації, отримані в результаті дослідження генотипу пацієнта, лікар-косметолог може скласти превентивну персоналізовану програму, яка допоможе практикуючому фахівцеві уникнути можливих помилок і побічних ефектів, що виникають в силу наявних генетичних особливостей пацієнта, а також зберегти і продовжити молодість пацієнта на довгі роки. Знання генетичних особливостей дозволяє максимально ефективно задовольнити потреби шкіри пацієнта, а використання певних інгредієнтів в оптимальних концентраціях і комбінаціях здатне компенсувати вплив несприятливих поліморфізмів.

Після проходження тесту Ви отримуєте результати генетичного дослідження, що включають рекомендації по призначенню процедур і активних інгредієнтів, показання для використання в домашньому догляді, а також рекомендації щодо зміни харчування і прийому біологічно активних добавок.

Інформація, зазначена на сайті Clinic-sl.ru не є публічною офертою. Зображення товарів, послуг на фотографіях, представлених на сайті, можуть відрізнятися від оригіналів. Інформація про ціну товару або послуги, зазначена на сайті, може відрізнятися від фактичної, уточнюйте вартість по телефону (843) 522-47-47 або у адміністраторів на ресепції клініки за адресою: м.Казань, вул. Павлюхіна, 37. Самостійно ознайомитися з послугами можна тут .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача