Статьи

Базовий генетичний тест (косметологія і трихологія)

У генетичному тесті Косметологія аналізується понад 100 генетичних маркерів, пов'язаних з 14 категоріями, які відповідають за здоров'я шкіри У генетичному тесті "Косметологія" аналізується понад 100 генетичних маркерів, пов'язаних з 14 категоріями, які відповідають за здоров'я шкіри.

Ми розглядаємо такі фактори, що впливають на стан шкіри, як зволоженість і стан рогового шару, синтез і деградацію колагену, гіалуронової кислоти і еластину, вплив оксидативного стресу і УФ-випромінювання, глікації, схильність до запальних процесів, а також інші не менш важливі аспекти здоров'я шкіри.

Використовуючи рекомендації, отримані в результаті дослідження генотипу пацієнта, лікар-косметолог може скласти превентивну персоналізовану програму, яка допоможе практикуючому фахівцеві уникнути можливих помилок і побічних ефектів, що виникають в силу наявних генетичних особливостей пацієнта, а також зберегти і продовжити молодість пацієнта на довгі роки. Знання генетичних особливостей дозволяє максимально ефективно задовольнити потреби шкіри пацієнта, а використання певних інгредієнтів в оптимальних концентраціях і комбінаціях здатне компенсувати вплив несприятливих поліморфізмів.

Після проходження тесту Ви отримуєте результати генетичного дослідження, що включають рекомендації по призначенню процедур і активних інгредієнтів, показання для використання в домашньому догляді, а також рекомендації щодо зміни харчування і прийому біологічно активних добавок.

Інформація, зазначена на сайті Clinic-sl.ru не є публічною офертою. Зображення товарів, послуг на фотографіях, представлених на сайті, можуть відрізнятися від оригіналів. Інформація про ціну товару або послуги, зазначена на сайті, може відрізнятися від фактичної, уточнюйте вартість по телефону (843) 522-47-47 або у адміністраторів на ресепції клініки за адресою: м.Казань, вул. Павлюхіна, 37. Самостійно ознайомитися з послугами можна тут .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.