Статьи

Батькові Віри Брежнєвої ампутували ногу

(Казань, 27 травня, «Татар-інформ»). батько віри Брежнєвої півроку тому пережив інфаркт і клінічну смерть. Незважаючи на те, що стан чоловіка було вкрай важким, вся сім'я вірила в швидке одужання глави сімейства.

"У лютому - якраз до мого дня народження - ми забрали тата з лікарні, він пролежав там більше п'яти місяців. А два тижні тому йому довелося робити ще одну операцію. Зараз тато знову вдома, відновлюється. Лікуємо його в тому числі" детотерапіей " : його онуки - Саша, Варя, Лука, Соня і Сара - постійно з ним розмовляють ", - розповіла Брежнєва.

Віра також повідала, що її тато - лежачий, йому ампутували ногу. "Зате він знову почав говорити. Нарешті добилися цього з реабілітологом. Так що дрібними кроками йдемо до нашої нової перемоги", - цитує її StarHit.

Про хворобу батька Віра розповідала в своєму Інстаграме, ділилася своїми думками і почуттями з шанувальниками. Так, артистка розповіла про свої відчуття, коли батько був без свідомості. "25 серпня, в понеділок, у мого тата в лікарні зупинилося серце. Інфаркт міокарда. Слава богу і лікарям, які боролися за його життя протягом півгодини і серце завели. Реанімація була проведена успішно, але він залишився в комі. Його підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Стан лікарі оцінювали як украй важкий. Шансів давали мало ", - почала свою розповідь Віра Брежнєва.

Віра з сестрами завжди чергували біля ліжка батька, змінювали один одного по черзі.

Відновлення відбувалося повільно, але впевнено. співачка розповіла : "Спочатку навчився дихати, відключили апарат, потім навчився спілкуватися з нами без слів, тепер вчиться говорити)), навчився жувати, вже рухає руками і ногами)), посміхається, реагує на жарти і на наші приїзди.)) Цілує нас, робить різні вирази обличчя.)) Ми в усьому його підтримуємо, хвалимо, стимулюємо, якщо він лінується, я лаюся (я злий поліцейський). його здоров'я, як і раніше вимагає роботи, довгої реабілітації, занять, роботи над собою (йому). Але разом ми це подужаємо.)) Я щаслива, що в нашій родині є підтримка, віра, надія і любов. "

Ігор Петренко вперше розповів про таємно народженої дочки (фото)

Водонаєва знову випнула великі груди для шанувальників (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача