Статьи

Батькові Віри Брежнєвої ампутували ногу

(Казань, 27 травня, «Татар-інформ»). батько віри Брежнєвої півроку тому пережив інфаркт і клінічну смерть. Незважаючи на те, що стан чоловіка було вкрай важким, вся сім'я вірила в швидке одужання глави сімейства.

"У лютому - якраз до мого дня народження - ми забрали тата з лікарні, він пролежав там більше п'яти місяців. А два тижні тому йому довелося робити ще одну операцію. Зараз тато знову вдома, відновлюється. Лікуємо його в тому числі" детотерапіей " : його онуки - Саша, Варя, Лука, Соня і Сара - постійно з ним розмовляють ", - розповіла Брежнєва.

Віра також повідала, що її тато - лежачий, йому ампутували ногу. "Зате він знову почав говорити. Нарешті добилися цього з реабілітологом. Так що дрібними кроками йдемо до нашої нової перемоги", - цитує її StarHit.

Про хворобу батька Віра розповідала в своєму Інстаграме, ділилася своїми думками і почуттями з шанувальниками. Так, артистка розповіла про свої відчуття, коли батько був без свідомості. "25 серпня, в понеділок, у мого тата в лікарні зупинилося серце. Інфаркт міокарда. Слава богу і лікарям, які боролися за його життя протягом півгодини і серце завели. Реанімація була проведена успішно, але він залишився в комі. Його підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Стан лікарі оцінювали як украй важкий. Шансів давали мало ", - почала свою розповідь Віра Брежнєва.

Віра з сестрами завжди чергували біля ліжка батька, змінювали один одного по черзі.

Відновлення відбувалося повільно, але впевнено. співачка розповіла : "Спочатку навчився дихати, відключили апарат, потім навчився спілкуватися з нами без слів, тепер вчиться говорити)), навчився жувати, вже рухає руками і ногами)), посміхається, реагує на жарти і на наші приїзди.)) Цілує нас, робить різні вирази обличчя.)) Ми в усьому його підтримуємо, хвалимо, стимулюємо, якщо він лінується, я лаюся (я злий поліцейський). його здоров'я, як і раніше вимагає роботи, довгої реабілітації, занять, роботи над собою (йому). Але разом ми це подужаємо.)) Я щаслива, що в нашій родині є підтримка, віра, надія і любов. "

Ігор Петренко вперше розповів про таємно народженої дочки (фото)

Водонаєва знову випнула великі груди для шанувальників (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.