Статьи

Банерна банерна сліпота

  1. Що таке банерна сліпота
  2. Моделі оплати банерної реклами
  3. Як замовити банерну рекламу в інтернеті?

Ви дізнаєтеся, що таке банерна сліпота в інтернеті і як з нею боротися. Також поговоримо про моделі оплати банерної реклами та її замовлення.

Що таке банерна сліпота

На відміну від контекстної реклами , Банерна в більшості випадків зараз погано працює. Навіть кілька років тому ввели таке поняття або термін, як банерна сліпота.

Більшість відвідувачів якось з невеликим бажанням цікавляться різними рекламними банерами на сайтах і бачать тільки в них рекламні матеріали. Внаслідок цього вони великого інтересу до такої реклами не виявляють.

Саме тому такі банери в більшості випадків мають дуже низький CTR (клікабельність) . Однак є дуже хороший сервіс, який у багато разів допоможе збільшити прибуток з продажу банерів. Тим, хто часто працює з банерної рекламою, дуже рекомендую придивитися до цього сервісу.

Ну а так, банерна сліпота досить поширена на сьогоднішній день і зараз багато людей просто не помічають банер. Однак при цьому банерна реклама на сайті в деяких випадках досить ефективна.

Більшість великих рекламодавців використовують таку рекламу для просування свого бренду. Як не крути, але все-таки всі ми звертаємо увагу на банер, хоч і не клікаєм по ньому.

Ми бачимо якийсь банер, іноді запам'ятовуємо його картинку, якісь назви або текст. Саме тому банерами краще просувати свій бренд.

Саме тому банерами краще просувати свій бренд

Моделі оплати банерної реклами

Отже, за що ж платить рекламодавець, коли використовує банерну рекламу в інтернеті? Тут працюють дві моделі оплати реклами :

  • оплата за покази
  • оплата за кліки

Більшість сайтів і банерних мереж використовують оплату за покази. Чому? Тому що для різних інтернет-проектів ця модель найбільш вигідна. Якості банерів різна, тобто кликабельность самого банера буде відрізнятися.

Відповідно сайту невигідно у себе розміщати не клікабельні банери. Тому рекламодавці від цього відійшли і розміщують банери тільки за покази.

Зазвичай використовується плата за 1000 показів, і вибираються якісь пакети. Наприклад, 5 000 показів, 10 000 показів і так далі. Банери можуть розміщуватися на головних сторінках або на внутрішніх сторінках сайту.

Причому на деяких сайтах є спеціальна система таргетування. Тобто можна задати вибір показу або показувати окремої цільової аудиторії . Є також націлювання по географії, тобто тільки жителям Росії або з СНД.

Другий метод оплати банерної реклами - це оплата за кліки. Є ще різні мережі і окремі сайти, які готові працювати з оплатою за кліки.

Тут вартість кліка досить висока, тому що подібний вид реклами не дуже ефективний. Тому платити доводиться досить більше.

Як замовити банерну рекламу в інтернеті?

Як же можна замовити банерну рекламу в інтернеті? Можна звернутися до самого власнику сайту, на якому ви хочете розмістити свій банер і уточнити всі умови цієї угоди.

Зазвичай ті сайти, які надають послуги з розміщення такої реклами, надають нам сторінку з умовами або з формою зворотного зв'язку. Потрібно тільки знайти це посилання на сторінку. Вона може бути в нижній частині або у верхній. Наприклад, «розмістити рекламу» або «зворотний зв'язок».

Наприклад, «розмістити рекламу» або «зворотний зв'язок»

Є ще два варіанти - це банерні мережі і біржі банерної реклами. Банерні мережі об'єднують в собі багато сайтів партнерів. За допомогою одного інструменту ви зможете подати свою рекламу і розмістити свій рекламний банер на декількох сайтах одночасно.

Це дуже зручно і дозволяє домогтися масштабного трафіку. Зрозуміло, що не потрібно щоразу зв'язуватися з окремим сайтом, а тільки зареєструватися в банерної мережі і вибрати ті сайти, на яких ваш банер буде розміщено.

Другий спосіб - це біржі банерної реклами. Наприклад, Rotaban. Тут простий інтерфейс. Ви заходите, вибираєте ті сайти, на яких хочете розміщувати рекламу, подаєте відповідну заявку, вказуєте банер і показуєте.

Якщо рекламний майданчик погодиться розмістити ваш банер на своєму сайті, то ви оплачуєте потрібну суму, яку виставить власник майданчика, і ваш банер буде розміщуватися на цьому сайті. Оплата йде або за покази, або за час розміщення на сайті.

Отже, ми розібрали основні особливості банерної реклами в інтернеті. Тепер ви знаєте, як можна використовувати таку рекламу, які методи оплати та майданчики існують для подібного виду реклами.

Також в цьому матеріалі ми обговорили ефективність такої реклами, розглянули визначення банерної сліпоти і варіанти замовлення банерної реклами.

Чому?
Як замовити банерну рекламу в інтернеті?
Як же можна замовити банерну рекламу в інтернеті?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача