Статьи

Банери і розтяжки

  1. вартість
  2. Наші роботи
  3. Виготовлення банерів і рекламних розтяжок

Ми готові виконати широкоформатний друк банерів, розробити і створити розтяжки будь-якої складності в короткі терміни за доступною ціною.

вартість

Вартість друку на банері починається від 150 руб. за м2, вартість друку на плівці від 150 руб. за м2. Точну вартість Ви завжди можете дізнатися за телефоном в Челябінську +7 (351) 776-22-93 або 8-908-576-0629.

Наші роботи

Ми готові виконати широкоформатний друк банерів, розробити і створити розтяжки будь-якої складності в короткі терміни за доступною ціною

Натисніть на картинку для збільшення

Виготовлення банерів і рекламних розтяжок

Банер - це якийсь щит або транспарант з інформацією певного характеру, який встановлений на видному місці в рекламних цілях.

Виготовлення рекламних розтяжок проводиться з пластикових і алюмінієвих труб, полотна і кріплень. Іноді банерні розтяжки застосовуються для маскування фасадів будівель, які будуються або реконструюються.

Рекламно-виробниче підприємство «Diego» виготовляє, реалізує та монтує банери і розтяжки в Челябінську. Фірма «Diego» реалізує такі види банерних конструкцій як:

брєндмауери

Це рекламний щит значних габаритів, який розміщують на стінах будівель без вікон. Такий вид зовнішньої реклами застосовується для іміджевих рекламних акцій і може висвітлюватися відповідними приладами.

Псевдофасад

Виготовлення банерів такого типу проводиться з металлокаркассе, прикріпленого до фасаду і розтягнутого полотна. На псевдофасаде розміщується зображення фасаду, схоже на справжнє. Для полотна застосовують вінілову тканину або сітку (якщо будинок житловий).

Суперсайт (суперборди)

Установка і монтаж банерів такого великого формату (12х4 м або 18х6 м) з підсвічуванням проводиться таким чином (досить високо), щоб цільова аудиторія змогла його побачити навіть зі значної відстані. Суперборди встановлюють зазвичай подалі від історичних і культурних місць міста або за його межами, на великих автобанах.

перетяжки

Даний вид банерів користується великою популярністю через високу ефективність. Головний козир такої реклами - вигідне розташування - якраз перед очима водіїв. Монтаж розтяжок такого типу проводиться між фасадами будівель або між стовпами за допомогою тросів. Такі банери в Челябінську застосовуються для інформаційних цілей, системних рекламних акцій, для підтримки нового виду продукції або розпродажів.

Нагадаємо загальні переваги рекламних банерів фірми «Diego»:

  • низька ціна;
  • широкомасштабность - всі види рекламних банерів видно з великої відстані;
  • ефективність - тривалий час цілеспрямовано впливає на людей;
  • наявність освітлення, що дозволяє рекламувати навіть вночі;
  • вплив не велика кількість людей.

Якщо ви захочете виготовити банер або рекламну розтяжку на замовлення, зв'яжіться з нашими співробітниками за телефонами 8-908-576-0629 або +7 (351) 776-22-93, і ви отримаєте вичерпні відповіді.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача