Статьи

Бахтін пішов з esquire - Найцікавіше в блогах


Я розумію, що є люди, яким далекі проблеми глянцевих журналів для багатих і суперуспішних, яким є журнал Esquire, але мене все ж зацікавила новина від тому, що головний редактор журналу Esquire вирішив не просто піти з посади редактора, а й взагалі покинути журналістику Я розумію, що є люди, яким далекі проблеми глянцевих журналів для багатих і "суперуспішних", яким є журнал Esquire, але мене все ж зацікавила новина від тому, що головний редактор журналу Esquire вирішив не просто піти з посади редактора, а й взагалі покинути журналістику . Філіп Бахтін заявив, що взагалі йде з журналістики і буде тепер займатися дитячим табором в Підмосков'ї, який створює якась "група російських девелоперів". Судячи з коментарів, які колишній головний редактор Esquire (до речі, педагог за освітою) роздав з приводу свого звільнення, йому просто все набридло.


Esquire був заснований в 1932 році, в розпал великої депресії. Його ціна (50 центів) здавалася надто високою, а його ідея (розумний журнал для успішного джентльмена) - занадто несвоєчасною. Однак все через 5 років тираж журналу перевищив 1,5 мільйона примірників, а його історія стала важливою частиною історії всієї Америки. Русский Esquire був відкритий в 2005 році.


ще дещо

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.