Статьи

Автоскло Sekurit, ціна на автомобільне скло лобове Sekurit

  1. Про виробника
  2. Ми використовуємо автоскла Sekurit при:

Компанія Carglass®, що спеціалізується на установці і заміні автоскла, пропонує продукцію одного з найбільш надійних постачальників - транснаціонального концерну Saint-Gobain. Незмінно висока якість продукції, що є результатом багаторічного досвіду, стало однією з основних причин високої популярності бренду. Сервісні центри Carglass® в Москві, СПб та інших великих російських містах запрошують автовласників скористатися послугами кваліфікованих фахівців.

Про виробника

Концерн Saint-Gobain здійснює випуск стекол з 1665 року. Першим об'єктом компанії була Дзеркальна галерея Версальського палацу. В даний час на 55 підприємствах, розташованих у всьому світі, випускається кожна п'ята в світі автоскло. Близько 80% продукції реалізується в Європі і Америці. Скло Sekurit ( «Секура») поставляються як для виробників автомобілів, так і на вторинний ринок. Audi, Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford, Volvo, Citroën - далеко не повний перелік автовиробників, які віддають перевагу продукції компанії.

Автоскло «Секура» випускаються в різних модифікаціях і комплектуються поряд додаткових опцій, що забезпечують безпеку водіння. Вбудований обігрів, датчики дощу і запотівання, кріплення для дзеркал і антен покращують комфорт, завдяки чому продукція Saint-Gobain отримує високі оцінки автовласників.

Оригінальна скло Sekurit можна відрізнити за логотипом виробника, акуратності упаковки, відсутності шлюбу. Найбільш надійним способом отримати якісну продукцію вважається її придбання у надійного постачальника. Замовляючи установку в компанії Carglass®, власник транспортного засобу може бути впевнений в оригінальності автоскла. Ми даємо гарантію на кожну одиницю продукції і всі види робіт.

Ми використовуємо автоскла Sekurit при:

Компанія Carglass®, що спеціалізується на установці і заміні автоскла, пропонує продукцію одного з найбільш надійних постачальників - транснаціонального концерну Saint-Gobain

Поміняємо за 1 годину, в разі необхідності встановимо тимчасове ПВХ-скло

Поміняємо за 1 годину, в разі необхідності встановимо тимчасове ПВХ-скло

У Вас КАСКО? Встановимо скло безкоштовно!

Встановимо скло безкоштовно

Ремонтуємо відколи з 10-річною гарантією

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.