Статьи

АВТОРСЬКИЙ БЛОГ НАДІЇ БОРДАЧЁВОЙКак вчителю створити власну PDF-книгу за 30 хвилин

Добрий день, дорогі колеги !!!

Добрий день, дорогі колеги

Сьогодні я поділюся з вами прекрасним практичним радою по створенню власного авторського матеріалу. Можу з упевненістю сказати, що у будь-якого вчителя накопичилося за час роботи всякого роду матеріалів, які легко можна структурувати і зробити це з родзинкою. Припустимо зібрати матеріал з певної теми і створити електронну книгу. Причому Вам не потрібно нікого про це просити і платити за це гроші, тому що займе це всього пару хвилин або 30 хв (якщо хочете творчого продукту). Є для цього і платні вебінари. АЛЕ навіщо витрачати гроші, якщо зайнятися цим питанням самостійно і ту ж саму інформацію можна знайти безкоштовно в мережі.

PDF-книга Вам потрібна, якщо ВИ хочете привернути уваги до себе колег або учнів, поділитися своїм досвідом або блиснути на майстер-класі в школі, що буде свідчити про Ваш професіоналізм та компетентність.

Щоб створити книгу PDF, не потрібні якісь особливі технічні навички або вміння. Потрібні лише дві програми: Microsoft Word, який є майже на кожному комп'ютері, і програма DoPDF, яка перетворює документ Word в PDF-файл. Якщо у Вас стоїть Office 2010 і, відповідно Word 2010 (або 2007), то Вам не потрібен і DoPDF - у всіх сучасних редакторах є можливість конвертації без всяких додаткових програм. Але, якщо у Вас Word 2003, то конвертер потрібен.

Якщо Ви хочете, щоб ваша книга була якісною, професійно виконаним, то вона вона повинна складатися з таких основних розділів:

  • Титульна сторінка (назва);
  • Анотація, інформація про правила використання;
  • Зміст (зміст);
  • Основний текст;
  • Додаткова інформація, посилання, реклама.

Це - загальноприйнятий стандарт, і його потрібно дотримуватися.

Про те як правильно форматувати документ (це стосується активного «працюючого» змісту, вставки об'єктів і титульної сторінки), можна прочитати тут , Але думаю, що більшість вчителів не має з цим проблем.

Після того, як ваша книга готова Після того, як ваша книга готова   , Переходимо до її збереженню в потрібному нам форматі pdf , Переходимо до її збереженню в потрібному нам форматі pdf. Для цього вибираємо опцію «Зберегти як» і серед наявних форматів шукаємо формат pdf . Як тільки Ви вибрали тип файлу pdf, поруч з назвою документа з'являється цей же значок і натискаємо кнопку «зберегти» - Ваша книга готова !!!

Але припустимо, у Вас є окремі документи в форматі pdf і Вам би хотілося їх об'єднати в один. Як це зробити? Все досить просто. Заходьте в інтернет через свій браузер і в рядку пошуку вбиваємо «як об'єднати файли pdf в один». Вам випаде ціле кількість сторінок для реалізації даної операції. Для зручності я наведу пряму посилання. Далі справа техніки. Ви перетаскуєте зі свого комп'ютера, вибрані вами, файли Але припустимо, у Вас є окремі документи в форматі pdf і Вам би хотілося їх об'єднати в один . Далі можна, при бажанні, поміняти порядок файлів і потім натискаємо кнопку . От і все. Документ готовий!

Тепер ми знаємо як створити книгу в форматі pdf, як об'єднати декілька файлів в один. Ну, і останнє! Як красиво презентувати свою розробку?! Для цього можна створити 3D-обкладинку для книги. На самому початку посту Ви можете бачити зображення того, що вийшло у мене. Цю 3D-обкладинку я зробила сама, не докладаючи багато зусиль. Те ж саме може статися й у вас. Для цього буде потрібно завантажити програму під назвою Quick 3D Cover. Після успішної установки на своєму комп'ютері, ви побачите ось такий інтерфейс Тепер ми знаємо як створити книгу в форматі pdf, як об'єднати декілька файлів в один . Він досить простий і зрозумілий. Навіть ті хто не дружить з англійською зможуть з ним розібратися. На верхній панелі ми вибираємо заготовку того, для чого будемо робити обкладинку (коробка, книга, диск, блокнот і т.д). Після цього в нижній лінійці вибираємо фон (можна залишити і прозорим), обкладинку для лицьового боку, для корінця, для верху, для диска). Це робиться все просто. Просто натискаємо на кнопку, наприклад, FRONT завантажуємо картинку з комп'ютера. Я попередньо на самій картинці, за допомогою програми Paint, зробила написи. Мій продукт-це «Лексичні буклети», про який я писала ось в цьому пості . Завантажити його Ви можете безкоштовно, просто підписавшись на мій блог. Він вам прийде в розсилці, яка підтверджує підписку.

На цьому, дорогі колеги та читачі, я закінчую писати чергову статтю. Сподіваюся була вам корисною!

З повагою, Надія Бордачёва!

Як це зробити?
Як красиво презентувати свою розробку?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.