Статьи

Авокадо може допомогти при раку гортані

wordpress.com

Авокадо може допомогти при раку гортані https://cdn.segodnya.ua/img/article/700/91_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/700/91_tn.jpg 2007-09-09T13: 56: 19 + 03: 00 Світ Живильні речовини, знайдені в авокадо, запобігають формуванню раку горла, перешкоджаючи злоякісним клітинам розвиватися в фактичні утворення пухлини і вбиваючи деякі з них.

Такі дані були отримані в ході дослідження фахівців Державного університету штату Огайо. Біологи виявили, що вилучення з деяких різновидів фрукта зупиняють зростання або частково знищують мікроорганізми, що призводять до хвороби, не зачіпаючи здорові клітини.

Сорт авокадо hass, що відрізняється шорсткою шкіркою зеленого або фіолетового кольору, найбільш доступний і поширений в світі. Вивчення ефектів цього плода на ракові пухлини гортані було вироблено вперше.

Дослідники припускають, що захисна дія авокадо полягає в високих рівнях фітонутріенов і фітохімікалій, які містяться в його складі. Ці речовини передають сигнали стежках в клітинах і збільшують кількість реактивного кисню в їх межах, приводячи до руйнування структури пухлини.

Крім корисних антиокислювачів типу вітаміну C, фолату і вітаміну Е, в авокадо також багато волокна і ненасичених жирів, що робить їх здоровим доповненням до будь-якої дієти.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.