Статьи

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ) вводить нові лоукост-тарифи і значно знижує вартість внутрішніх і міжнародних авіаквитків (оновлено)

Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» вводить новий лоукост-тариф з додатковими обмеженнями і одночасно значно знижує ціни на авіаквитки на внутрішні і міжнародні рейси, повідомляє видання   Avianews

Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» вводить новий лоукост-тариф з додатковими обмеженнями і одночасно значно знижує ціни на авіаквитки на внутрішні і міжнародні рейси, повідомляє видання Avianews . Цей крок є прямим наслідком нової програми знижок для авіакомпаній , Введеної міжнародним аеропортом «Бориспіль» і схваленої Міністерством інфраструктури України.

Відповідно до опису нового тарифу на сайті МАУ, лоукост-квитки можна буде повернути або обміняти навіть зі штрафом, а їх оформлення повинно бути проведено не пізніше ніж за 180 днів до вильоту. Безкоштовно пасажир зможе взяти з собою тільки ручну поклажу вагою до 7 кг. Для порівняння - найдешевший тариф до недавнього часу «тільки ручна поклажа» дозволяв змінювати дату вильоту зі штрафом.

Нові лоукост-квитки доступні на рейси з листопада 2017 року навіть за напрямками з обмеженою конкуренцією. Наприклад, переліт з Києва в Амстердам в січні 2018 роки обійдеться за новим тарифом в 2074 грн (тут і далі ціни в обидві сторони), з Києва до Відня - в 2075 грн., З Києва до Парижа - в 3142 грн, з Києва в Мюнхен - в 2340 грн.

На внутрішніх напрямках МАУ після введення лоукост-тарифу знизила ціну перельоту до рівня проїзду в фірмовому вагоні купе. Квитки Київ-Львів на січень 2018 року доступні у продажу за ціною 774 грн в обидва боки. Злітати з Києва в Дніпропетровськ і назад також в січні 2018 року можна за 1004 грн. У таку ж суму обійдуться авіаквитки на рейси між Києвом і Одесою.

Офіційно про нові лоукост-тарифах «Міжнародні авіалінії України» розповість президент авіакомпанії Юрій Мірошников на сьогоднішній прес-конференції:

По завершенні заходу ми доповнимо цей матеріал новою інформацією.

Оновлене.

Отже, згідно з даними «МАУ», мінімальна ціна квитків на внутрішні рейси в одну сторону (при покупці за 10 місяців) складе від 249 грн, на міжнародні тривалістю до двох годин - від 587 грн, міжнародні до трьох годин - від 822 грн, міжнародні більше трьох годин - від 1087 грн. При цьому за такими цінами буде продаватися тільки 7-10% місць на рейсах «МАУ».

Якщо Ви купуєте квиток за півроку до рейсу ціна на внутрішні рейси в одну сторону складе від 769 грн, на міжнародні тривалістю до двох годин - від 1299 грн, міжнародні до трьох годин - від 1564 грн, міжнародні понад три години - від 1830 грн.

Вищенаведені ціни не включають перевезення багажу, харчування, вибір місця в салоні і інших послуг, за них потрібно буде доплатити окремо. За підрахунками «МАУ», різниця між лоукост-яку ціну на міжнародному рейсі та базовою ціною складе близько $ 100 при замовленні за 8 місяців.

Лоукост-квитки доступні до покупки вже зараз, причому це не разова акція, а постійна пропозиція «МАУ». Однак в авіакомпанії особливо підкреслили, що незважаючи на введення лоукост-тарифів, МАУ залишається мережевий авіакомпанією і буде і далі розвиватися як гібридний авіаперевізник, який використовує елементи лоукост і традиційних моделей послуг.

джерела: «МАУ» , Avianews

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача