Статьи

avguard.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з avguard.exe
  2. Інформація про фото avguard.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з avguard
  5. avguard сканер

Справжній файл avguard.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Avira Free Antivirus, розробленого Avira.

AVGuard - це абревіатура від Avira A nti V ir Guard Service

Avguard.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є avguard.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з avguard.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Antivirus On-Access Service. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи avguard.exe.

Інформація про фото avguard.exe

процес Antivirus On-Access Service або Antivirus Host Framework Service або Avira On-Access Service належить програмі Avira Product Family або Avira Free Antivirus або Avira AntiVir Personal - Free або Avira AntiVir Personal - Free Antivirus або Avira Internet Security (Версія 2012) або Avira Premium Security Suite або Avira Antivirus Premium (Версія 2012) або AntiVir Desktop від Avira Operations GmbH & Co. KG або Avira GmbH (Www.avira.com) або AVIRA GmbH (Www.avira.com).

Опис: avguard.exe є частиною пакета Avira Internet Security, який захищає ваш комп'ютер від загроз, пов'язаних з Інтернетом. До них відносяться шпигунське програмне забезпечення та трояни (троянські програми), які можуть поширюватися через електронну пошту або безпосередньо атакувати комп'ютер, дозволяючи здійснити несанкціонований доступ до вашого комп'ютера.

Докладний аналіз: avguard.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл avguard.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 269,480 байт (18% всіх випадків), 110,032 байт і ще 23 варіанта . Докладний аналіз: avguard
Додаток не видно користувачам. Це не системний процес Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Це файл, підписаний Verisign. Avguard.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 23% небезпеки.
Ви можете видалити програму Avira AntiVir, оновити її, або попросити допомоги у Служби Підтримки Клієнтів. Перейти до www.avira.com/en/support-download для поновлення, перейти до www.avira.com/en/support для звернення до Служби Підтримки Клієнтів, або натисніть на Avira AntiVir в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з avguard.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як avguard.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл avguard.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Знаю точно тільки одне; вантажить ОС по чорному.
Володимир.

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото avguard.exe: - на основі 3 голосів з 1 відкликанням.

91 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним.

Кращі практики для виправлення проблем з avguard

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з avguard. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу avguard.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

avguard сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача