Статьи

Авансовий звіт в 2019 році. Форма АТ-1. Бланк і зразок заповнення. Як оформити авансовий звіт правильно

 1. Бланк авансового звіту за формою АТ-1
 2. Зразок заповнення авансового звіту за формою АТ-1
 3. Оформлення авансового звіту за формою АТ-1

Авансовий звіт - документ, що підтверджує цільове витрачання коштів, виданих співробітникам організації авансом на будь-які потреби (підприємницькі, господарські витрати, відрядження тощо).

Бланк авансового звіту за формою АТ-1

Завантажити бланк авансового звіту - форма АТ-1 (Word)
Завантажити бланк авансового звіту - форма АТ-1 (PDF)

Завантажити бланк авансового звіту - форма АТ-1 (Word)  Завантажити бланк авансового звіту - форма АТ-1 (PDF)

бланк

Подивитися бланк авансового звіту: стр. 1 , стр. 2 .

Зразок заповнення авансового звіту за формою АТ-1

Завантажити зразок авансового звіту - форма АТ-1. (Word)
Завантажити зразок авансового звіту - форма АТ-1. (PDF)

(PDF)

зразок

Подивитися зразок заповнення авансового звіту: стр. 1 , стр. 2 .

Аванс видається тільки з дозволу керівника організації, який видає наказ про підзвітних осіб , В якому перераховуються співробітники, які отримують аванс, цілі і терміни, на які їм виділяються гроші.

Форма авансового звіту уніфікована під назвою АТ-1

Видача авансу під звіт можлива тільки співробітнику організації. Передача авансових коштів однієї особи іншій заборонена.

Бланк форми АТ-1 двосторонній, заповнюється в одному примірнику, по черзі підзвітною особою і працівником бухгалтерії.

Оформлення авансового звіту за формою АТ-1

Спочатку звіт заповнює відповідальна особа:

 • на лицьовій стороні - найменування організації, дата складання звіту, свої посаду, ПІБ, табельний номер (якщо присвоєний), призначення авансу.
 • на зворотному боці, в таблиці - графи з 1 по 5/6 (дата, номер і назва виправдувальних документів - касових, товарних чеків , Накладних і т.п.) і графу «Разом», а також підпис підзвітної особи з розшифровкою.

Після заповнення співробітник разом з виправдувальними документами здає звіт в бухгалтерію.
Бухгалтер заповнює Розписку на лицьовій стороні бланка і віддає її підзвітній особі. Потім основну частину авансового звіту перевіряє на правильність оформлення та заповнює:

 • на зворотному боці - графи 7,8,9
 • на лицьовій - табличну частину (графи «Попередній залишок / аванс» не заповнюються, тому що, згідно з новим Порядком ведення касових операцій працівнику, який не відзвітував за раніше авансованої суми, видача наступного авансу не проводиться);
  інформацію по перевитраті / залишку коштів - суму, номер і дату прибуткового касового ордера - якщо був залишок, або видаткового касового ордера - якщо був перевитрата; рядок «Звіт перевірено», в якій прописом та цифрами підтверджується сума авансу.
 • Всі розрахунки своїм підписом завіряє головний бухгалтер.

Остаточно авансовий звіт стверджує керівник підприємства - своєю візою в правому верхньому куті лицьового боку бланка АТ-1

Форма авансового звіту здається підзвітною особою протягом трьох днів з дати закінчення поїздки, завдання та інше, зазначеної в наказі.

Повний список актуальних бланків документів на 2019 рік

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.