Статьи

Аукціон eBay. Програми - снайпери.

Напевно поспілкувавшись з досвідченими Покупцями аукціону eBay (та й будь-якого іншого онлайнового аукціону) ви дізнаєтеся, що кожен більш-менш досвідчений Покупець має свою стратегію ведення торгів

Напевно поспілкувавшись з досвідченими Покупцями аукціону eBay (та й будь-якого іншого онлайнового аукціону) ви дізнаєтеся, що кожен більш-менш досвідчений Покупець має свою стратегію ведення торгів. Адже це ціле мистецтво! Купити цінний лот, та ще й не піднявши при цьому ціну, залишивши її максимально прийнятною. І все це серед полчищ конкурентів. Всі знають, що на торгах за хороші лоти розігруються цілі війни. Конкуренти, якщо не куплять товар, то принаймні затьмарять вам радість покупки її високою ціною. Часом азартні Покупці в «запалі» викладають за товар набагато більше, ніж він реально коштує.

Частково цю проблему допомагає доступна всім Покупцям eBay функція «Proxy Bidding», де Ви повинні встановити в своєму eBay акаунті максимальну ставку, яку готові зробити (ця ставка не буде видно іншим учасникам торгів). Система починає торгуватися за вас, кожного разу піднімаючи ціну, як тільки хтось переб'є вашу ставку. Але за певну вами «порогову» суму вона не вийде. Основним недоліком цієї функції є, то, що торги все одно ведуться відкрито і в більшості випадків Ви виграєте лот якщо не за максимальну певну вами ціну, то за дуже до неї наближену. Також не варто забувати про те, що вказавши максимальну ціну і «запустивши» систему на торги ви не можете «переграти» і скасувати всі і якщо зроблена ставка виграє, за правилами eBay зобов'язані купити товар.

Повністю можуть допомогти зняти ці проблеми так звані програми «снайпери». Це онлайнові сервіси, відкриті компаніями, які вирішили підзаробити і задовольнити величезний попит ринку. Схема дуже проста. Досвідчені Покупці зазвичай не беруть активної участі в торгах, які не підганяючи інших учасників. Вони роблять виграшно ставку за якісь секунди до закінчення торгів на лот. І ця ставка перевищує попередню максимальну, зовсім не набагато. Ця найпоширеніша технологія досвідчених Покупців і була взята за основу «снайперів». Ви реєструєтеся, підключаєтеся до сервісу і починаєте торги. Досить поставити номер лота і вашу максимальну ціну - «снайпер» «вистрілить» - зробить виграшно ставку, за якісь секунди до закінчення аукціону. Але «вистрілить» він тільки в тому випадку, якщо задана вами максимальна ціна не була перевищена. Найголовніше гідність - це те, що «снайпер» робить максимально низькі виграшні ставки.

Практичні всі подібні сервіси платні і коштують в межах від 40 до 100 американських доларів за річну передплату. Періодично з'являються і зникають, дуже дешеві або безкоштовні «снайпери», але те, що для роботи «снайперу» потрібно повідомити логін і пароль до свого eBay аккаунту - багатьох зупиняє і вони вважають за краще респектабельні компанії. Адже якщо ваші дані потраплять в руки шахраїв - смішного буде дуже мало.

Один з найстаріших і найпопулярніших російськомовних «снайперів» - це сервіс: « Rapidcatch ». Цей продукт з'явився на ринку російськомовних «аукціонних снайперів» одним з перших і залишається загальновизнано кращим. « Rapidcatch »Був і залишається для Покупців гарантією того, що лот буде виграний за максимально низьку ціну. Просто встановіть з'єднання з мережею за кілька хвилин до закінчення торгів і «влучне попадання» гарантовано. Сервіс працює практично з усіма філіями eBay. Підписка на 1 рік на цей сервіс коштує відносно конкурентів небагато - близько 50-ти доларів (можна платити помісячно). Але це дуже невелика сума, враховуючи те, скільки цей «снайпер» заощадить для вас за цей час. Тільки на одному лоті він може заощадити кілька сотень. І ви будете спати спокійно, знаючи, що ваші персональні дані не потраплять в руки нечистоплотних людей. Якщо хочете дізнатися більше про цей сервіс або підписатися на нього читайте нашу статтю: Перший російськомовний снайпер Rapidcatch: докладний опис .

Підписатися на сервіс Rapidcatch прямо зараз в режимі онлайн

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача