Статьи

АСУ Едельвейс інтегрували з системою Проффіт

Компанія Еделінк, розробник IT-рішень для автоматизації готелів, повідомила про інтеграцію своєї системи управління готелем Едельвейс з лінійкою рішень Проффіт для автоматизації індустрії краси та здоров'я Компанія Еделінк, розробник IT-рішень для автоматизації готелів, повідомила про інтеграцію своєї системи управління готелем Едельвейс з лінійкою рішень Проффіт для автоматизації індустрії краси та здоров'я.

За словами розробників, інтеграція АСУ Едельвейс з системою Проффіт дозволить підвищити рівень сервісу, що надається гостям, які проживають в готелі і користуються послугами фітнес-центру. Для таких гостей всередині готелю буде діяти «безготівкове простір». В рамках наданого ліміту або внесеного авансу гості зможуть переносити всі отримані послуги на свій рахунок в готелі, тобто в систему управління готелем Едельвейс, і оплачувати їх пізніше.

Рішення Проффіт призначені для управління доступом в оздоровчі центри, басейни і аквапарки, спорткомплекси, фітнес-клуби (Проффіт Рішення Проффіт призначені для управління доступом в оздоровчі центри, басейни і аквапарки, спорткомплекси, фітнес-клуби (Проффіт. Оздоровчий центр, Проффіт.Спорткомплекс, Проффіт.Фітнес-клуб і ін.) І т.д. із застосуванням безконтактних RFID-карт або RFID-браслетів, призначених для ідентифікації клієнтів. Крім організації контролю відвідувачів і системи контролю управління доступом, система Проффіт дозволяє управляти розкладом, планувати послуги, що надаються, а також вести облік складських запасів.

Нагадаємо, що на початку травня нинішнього року компанія Еделінк удосконалила механізм обміну даними між АСУ Едельвейс і 1С: Бухгалтерією.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача