Статьи

АСУ Едельвейс інтегрували з системою Проффіт

Компанія Еделінк, розробник IT-рішень для автоматизації готелів, повідомила про інтеграцію своєї системи управління готелем Едельвейс з лінійкою рішень Проффіт для автоматизації індустрії краси та здоров'я Компанія Еделінк, розробник IT-рішень для автоматизації готелів, повідомила про інтеграцію своєї системи управління готелем Едельвейс з лінійкою рішень Проффіт для автоматизації індустрії краси та здоров'я.

За словами розробників, інтеграція АСУ Едельвейс з системою Проффіт дозволить підвищити рівень сервісу, що надається гостям, які проживають в готелі і користуються послугами фітнес-центру. Для таких гостей всередині готелю буде діяти «безготівкове простір». В рамках наданого ліміту або внесеного авансу гості зможуть переносити всі отримані послуги на свій рахунок в готелі, тобто в систему управління готелем Едельвейс, і оплачувати їх пізніше.

Рішення Проффіт призначені для управління доступом в оздоровчі центри, басейни і аквапарки, спорткомплекси, фітнес-клуби (Проффіт Рішення Проффіт призначені для управління доступом в оздоровчі центри, басейни і аквапарки, спорткомплекси, фітнес-клуби (Проффіт. Оздоровчий центр, Проффіт.Спорткомплекс, Проффіт.Фітнес-клуб і ін.) І т.д. із застосуванням безконтактних RFID-карт або RFID-браслетів, призначених для ідентифікації клієнтів. Крім організації контролю відвідувачів і системи контролю управління доступом, система Проффіт дозволяє управляти розкладом, планувати послуги, що надаються, а також вести облік складських запасів.

Нагадаємо, що на початку травня нинішнього року компанія Еделінк удосконалила механізм обміну даними між АСУ Едельвейс і 1С: Бухгалтерією.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.