Статьи

Аська або телеграм | Порівнюємо ніж telegram краще icq

  1. Категорії порівняння:

Для багатьох людей аська є першим прообразом соціальної мережі. У ній можна було обмінюватися повідомленнями, смайлами, файлами. Технології розвиваються. І, хоча аська і не так розвинена, як Телеграм, є у неї і свої переваги.

Безумовно, і в наші дні багато людей користуються ICQ Безумовно, і в наші дні багато людей користуються ICQ. І, з одного боку, перелік функцій у цій програми в порівнянні з аналогами не так багатий. Але, з іншого боку, і асьці є, чим виділитися в сутичці Telegram vs ICQ.

Категорії порівняння:

1. Групове спілкування. Додаток Телеграм дозволяє створювати чати для спілкування, що налічують 200 чоловік, що робить цю програму набагато зручніше в порівнянні з багатьма іншими. В ICQ можна почати свій мікроблог, в якому твої записи друзі будуть коментувати. Подібні мікроблоги чимось схожі на канали в Телеграм. Також, як і в Телеграм, в асьці можна запрошувати в діалог інших людей прямо з чату, але в Телеграм не можна з чату вийти в галерею зображень, якими користувачі обмінювалися в цьому діалозі.

2. Зберігання інформації. Абсолютно вся інформація в Телеграм (крім засекречених діалогів) зберігається виключно на сервері, що робить її недоступною для сторонніх користувачів, а також дозволяє передавати великі обсяги швидше. Аська переписку зберігає на пристрої користувача. Тому не відключав збереження листування в архіві, інакше після видалення і відновлення все буде втрачено. З телеграми про це можна не турбуватися. Так як інформація залишається в хмарі на сервері, після повторної установки вона подгружается на пристрій.

3. Російська мова. Зате аська отримує додаткові бали за російськомовну версію. Тут Телеграм буде програвати доти, поки Дуров не змінить політику. Звичайно, скачати файл з русифікацією досить легко, якщо ти в таких речах розбираєшся. Але в тому-то і проблема, що далеко не всі в цьому розбираються і тому вважають за краще взагалі з цим не стикатися. До того ж іноді на сервері виникають якісь проблеми, і робот Андрій взагалі перестає працювати. Це теж не спрощує процес.

4. Безпека. Відштовхуючись від цього критерію, відповідь на питання, що ж краще, аська або Телеграм, напрошується сам собою. Незважаючи на те, що недавно творці аськи вирішили наслідувати приклад свого суперника і також почали використовувати end-to-end шифрування, все-таки розробники Telegram спочатку ставили на чільне місце турботу про безпеку обміну інформацією. Справа в тому, що Павло Дуров кілька років тому задумався про те, що всі соціальні мережі і «спілкувалки» легко «читаються» службами безпеки різного рівня. А після того, як до нього в квартиру ввалився наряд поліції, програміст і зовсім вирішив створити такий софт, який дозволив би спілкуватися в «закритому» режимі будь-яким людям без побоювань про витік інформації.

Саме тому на сьогоднішній день Telegram є найбільш оптимальним способом захисту своїх листувань від сторонніх очей. Наприклад, користувачі мають можливість створювати індивідуальні приховані діалоги, а також виставляти час, після закінчення якого інформація з листування буде самостійно віддалятися.

5. Дзвінки і відеозв'язок. В асьці можна не тільки листуватися. Кожен раз, коли мова заходить про дзвінки, Телеграм кілька відступає перед своїм аналогом. Також і в цей раз. Причому в ICQ можна здійснювати не тільки звичайні дзвінки, але і відеодзвінки (які, до речі, теж шифруються), а також дзвінки на телефон (без додатка), що кілька ріднить цю програму зі Скайпом. Крім дзвінків можна і СМС відправляти.

6. Відправка файлів. Однак в тому, що стосується відправлення файлів, ICQ безнадійно програє Telegram. Там можна прикріплювати до повідомлення тільки фотографії. Ще є можливість записувати звукові повідомлення. Але про таку функції, як «піднести і говорити», не може бути й мови. Все вручну: натискаємо на микрофончик і говоримо.

7. Інтеграція з соціальними мережами. Цікавою функцією є можливість підключити соцмережі і спілкуватися з друзями в усіх соціальних мережах з аськи. У Телеграм такого немає.

8. Використання на різних девайсах. Ще однією перевагою ICQ перед Telegram є мультілогін. Розробники надали користувачам можливість використовувати додаток відразу з декількох девайсів.

9. Повідомлення на пошту. А підключивши обліковий поштову запис до асьці, користувач буде отримувати повідомлення про всі нові повідомлення. Це, може бути, і не дуже затребуване в звичайній ситуації, але може виявитися корисним.

10. Архів. При необхідності в асьці можна відшукати якусь стару повідомлення в архіві. У Telegram так просто старе повідомлення не відшукаєш.

11. Стікери. З приводу різних веселих доповнень до тексту Телеграм, мабуть, виграє. В асьці є смайлики і мульти, які не так різноманітні, і, звичайно ж, мають тільки один офіційний джерело.

12. Конфіденційність. У тому, що стосується приватності, у ICQ в арсеналі теж дещо є. Тут можна налаштувати пін-код при старті і приховані оповіщення, які не показуватимуть ім'я відправника і текст повідомлення. Також в оповіщеннях можна відрегулювати звук і прибрати спливаюче вікно, але ось силу вібрації або колір індикатора, на відміну від Телеграма, налаштувати вже не можна. У Телеграм теж багато налаштувань, за допомогою яких можна прибрати сигнал повідомлення або попередній перегляд, але ці настройки можна змінити окремо для окремих повідомлень, для груп, для подій і для самого додатка.

13. Спам. Якщо тобі не потрібні повідомлення від кого-небудь, крім друзів, можна поставити антиспам. А якщо і хтось із друзів не догодив, їх можна записати в список ігнорованих. У Телеграм є чорний список, а ось антиспаму немає.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача