Статьи

Apple iOS 12 повернула до життя iPhone 5S

iPhone 5S працює швидше на iOS 12.

Фото: iPhones.ru

Майже кожна нова версія iOS для старих смартфонів сильно уповільнює їх. Наприклад, старий, але все ще актуальний iPhone 5S з великими труднощами працює на iOS 10 і iOS 11, через що багато власників цих апаратів не оновлюють свої смартфони вище 9-й версії.

Однак випуск восьмий бета-версії iOS 12, яка вийшла в середині цього тижня, реально повертає iPhone 5S до життя. YouTube блогер каналу iAppleBytes зробив відеосравненіе, як працює флагман 2013 року на iOS 12 і iOS 11.4.1.

На iOS 12 навіть бета-версії iPhone 5s працює помітно швидше, причому різниця в швидкодії часом досягає 20 секунд. Неозброєним поглядом видно, що iOS 12 beta 8 запускається швидше, багато додатки запускаються майже миттєво, а анімація позбулася неприємних фризів.

Правда в синтетичних тестах перевагу iOS 12 beta 8 над iOS 11.4.1 виявилося не таким очевидним. У двох з трьох бенчмарках стабільна версія ОС від Apple обійшла тестову збірку практично за всіма показниками.

Нагадаємо, що раніше камера iPhone "вмирала" після поновлення iOS , А також ми публікували список пристроїв, на які вийде iOS 12 .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача