Статьи

Apache. Створення віртуального сервера Apache

Створення нового віртуального хоста

Якщо ви хочете розмістити кілька веб-сайтів на сервері, то вам потрібно створити віртуальні сервера для кожного з них. Перш ніж ви зможете додати сайт, його адреса має бути зареєстрований в DNS, або DNS-сервері вашої системи ... або на іншому DNS сервері вашої мережі. Весь процес додавання віртуального сервера наступний:

1. Визначте ім'я, яке буде використовуватися як URL для нового веб-сайту, наприклад, www.example.com.

2. Визначте, ваш новий сайт буде доступний за IP (наприклад 192.168.1.12), або по імені (наприклад example.com). Сайти по імені без проблем працюють з усіма браузерами, за винятком дуже старих, і це, безумовно, кращий вибір на сьогодні. IP-засновані сайти будуть працювати з будь-яким браузером, але потребують власного окремому IP-адресу. IP-засновані сайти мають сенс лише тоді, якщо вам необхідно налаштувати віртуальний FTP або POP3 сервер для домену, оскільки IP-адрес часто не вистачає.

3. Якщо ваш сайт буде на основі IP, використовуйте Network Configuration (Налаштування мережі) модуль, щоб додати нову віртуальну IP-адреса зовнішнього мережного інтерфейсу в вашу систему. Переконайтеся в тому, що він буде активізований в момент завантаження системи, і діє зараз. Якщо ваша система має тільки один статичний IP інтернет-адреса, присвоєний вашим ISP (провайдер), то всі додаткові віртуальні IP адреси, які ви додасте до неї працювати не будуть. В цьому випадку, вам доведеться використовувати імена для віртуальних серверів або просити, щоб ваш ISP видав вам більше адрес для цих цілей.

4. Якщо домен (наприклад) example.com вже існує на DNS-сервері, додайте запис для www.example.com із зовнішнім IP-адресою вашої системи (для іменних сайтів) або IP-адреса встановлений на попередньому етапі (для IP-сайтів ). Якщо домен ще не існує, ви повинні додати його в DNS-сервер і зареєструвати його У DNS реєстратора. Нижче буде порозуміються, як додати записи і домени в деталях.

5. Якщо сайт буде ставитися до іншого користувача, відмінного від root або іншого користувача, необхідно додати в UNIX обліковий запис для цього користувача в модулі Users and Groups (Користувачі та групи). Це хороший вихід якщо файли будуть знаходиться під управлінням різних людей. При створенні облікового запису користувача, переконайтеся, що вона буде мати домашню директорію, наприклад / home / example. Потім створіть підкаталог з ім'ям www в домашньому каталозі користувача і переконайтеся, що новий користувач матиме право на читання / запис в цю папку. Це може бути зроблено автоматично для нових користувачів, шляхом створення піддиректорії www в / etc / skel, або там, де розташовуються файли за замовчуванням для нових користувачів у вашій системі.

6. Якщо сайт буде використовувати стандартний HTTP порт 80 (а це майже завжди так), то ви можете перейти до кроку 8. В іншому випадку клацніть по Networking and Addresses (Мережа та адресація) в модулі Apache веб-сервера на головній сторінці та заповніть форму показану на малюнку.

7. У порожній рядок Listen on addresses and ports (Прослуховування адреси: порт), виберіть All (Все) в колонці Address (Адреса) і зніміть галочку в колонці Port (порт) Default (за замовчуванням). Потім введіть номер TCP порту для вашого веб-сайту в наступному підлогу і натисніть кнопку Save (зберегти) в нижній частині сторінки.

8. На головній сторінці модуля, перейдіть до форми Create a New Virtual Server (Створити новий віртуальний сервер) распологайся нижче списку існуючих віртуальних хостів.

9. При створенні IP-based (IP-заснованого) віртуального сервера, ви повинні ввести віртуальний IP-адреса в полі Specific address (Специфічні адреси), який був доданий в кроці 3. При створенні name-based (ім'я-заснованого) віртуального сервера , введіть зовнішній IP адресу вашої системи. Якщо ваш Apache сервер був налаштований приймати з'єднання на основі name-based (ім'я-заснованих) з будь-якого IP-адреси, ви можете вибрати опцію Any address (Будь-адреси). Якщо ваш новий віртуальний сервер буде використовувати інший порт, крім 80 і буде єдиним сервером, то ви можете вибрати опцію Any address (Будь-який адерс), тоді він буде приймати всі вхідні запити приходять на цей порт.

10. При створенні IP-based (IP-заснованого) віртуального сервера, зніміть галочку Add name virtual server (Додати ім'я віртуального сервера). Для name-based (ім'я-заснованого) цю опцію слід залишити включеною.

11. Якщо новий віртуальний хост збираєтеся використовувати нестандартний порт, введіть його номер в поле Порт.

12. У полі, Кореневий каталог веб-сайту, введіть повний шлях до каталогу, який буде містити файли для цього веб-сайту. Наприклад, це може бути / home / example / www.

13. У полі Server Name (Ім'я сервера) введіть імена хостів, які клієнти будуть використовувати для відшукання цього сайту, наприклад - www.example.com. Ви можете ввести декілька імен, наприклад - web.example.com і example.com. Якщо це буде name-based (ім'я-заснований) сервера, то він може бути доступний на кількох URL.

14. Якщо у вас відсутній окремий файл у вашій системі, який містить всі віртуальні хости, залиште поле Add virtual server to file (Додати віртуальний сервер в файл) в значенні Standard http.conf file (стандартний httpd.conf файл). В іншому випадку, ви можете вибрати файл і ввести шлях до нього. Переконайтеся, що обраний файл, є використовуваним Apache (наприклад, директивою Include в httpd.conf) інакше віртуальний хост буде невживаних і не буде з'являтися в Webmin. Якщо ви завжди використовуєте один і той же окремий файл для зберігання віртуальних хостів, то ви завжди зможете його використовувати через поле Add virtual server to file (Додати віртуальний сервер в файл).

15. Щоб мати в Webmin копії всіх директив з іншого віртуального сервера, ви можете скористатися функцією Copy directives from menu (Копіювання директив з меню). Це може бути корисно, якщо всі ваші віртуальні хости мають аналогічну конфігурацію.

16. Якщо ви заповнили всю форму, натисніть кнопку Створити. Новий віртуальний сервер буде додано до файл конфігурації Apache і список серверів на головній сторінці.

17. Натисніть на іконку для нового віртуального сервера і ви побачите сторінку з його налаштування. Приклад показаний на малюнку.

18. Пролістніте вни з, під формою Per-Directory (Для кожної директорії) опції, введіть кореневий каталог сайту, який ви вводили в кроці 11. Переконайтеся в тому, що поле тип встановлено в значення Directory (Директорія), а RegExp? поле в значення Exact match (точне).

19. Натисніть кнопку Створити, щоб додати нову секцію, в файл конфігурації для каталогу. Це необхідно для надання клієнтам права на перегляд файлів, що містяться в каталозі, тому що за замовчуванням каталог конфігурації Apache закритий для доступу.

20. Натисніть на іконку для нового каталогу, який був доданий до віртуального сервера. Правда, яка сторінка буде подібна до тієї, що на малюнку вище.

21. Натисніть на іконку Document Options (Опції документа) і змініть поле Directory options (Опції каталогу) в значення Selected Below (Обраний нижче). Під колонкою Set for directory змініть значення Generate directory indexes (Створювати індекси) в значення Yes (Так). Потім натисніть кнопку Save (Зберегти) внизу сторінки.

22. Для того, щоб всі ваші зміни стали активні, клацніть на кнопці Apply changes (Застосувати зміни) у верхній частині будь-якої сторінки.

23. Ви або користувач, який володіє віртуальним хостом, то тепер можете почати додавати файли в кореневій каталог веб-сайту. Результат ви можете перевірити, ввівши URL (наприклад, www.example.com/) в вашому веб-браузері і переконайтеся, що все працює правильно. Коли Apache отримує HTTP запит, він повинен спочатку визначити до якого віртуального сервера він відноситься. В першу чергу виглядає на ім'я віртуального хоста, до якого звертається клієнт, потім порт. Також визначається звідки прийшов запит - IP адреса клієнта і порт з якого надіслано запит. Якщо такого віртуального хоста немає в системі, то клієнт буде переадресовано на хост за замовчуванням. Name-based (ім'я-засновані) віртуальні сервера можуть бути доступні тільки за адресами, перерахованим в поле Addresses for name virtual servers (Адреси для ім'я-заснованих віртуальних серверів) на сторінці Networking and Addresses (Мережа та адресація). Якщо Ви будете дотримуватися інструкцій вище, то адреса буде додано до цього списку автоматично, коли ви створюєте новий віртуальний сервер. Якщо все віртуальні сервери на вашій системі будуть name-based (ім'я засновані), ви можете відкрити цю (Networking and Addresses) сторінку, вибрати опцію Include all addresses (Включити всі адреси), і натиснути кнопку Зберегти. Тоді Apache буде приймати всі запити з будь-яких IP адрес. Це також має сенс, якщо ваша система має динамічно присвоюється IP-адреса, і ви хочете утримувати кілька віртуальних хостів. Після того як віртуальний сервер був створений, ви можете змінити його настройки, або видалити його, виконавши такі дії:

1. На модуля головній сторінці, натисніть іконці віртуального сервера.

2. Прокрутіть до Virtual Server Details (Подробиці віртуального сервера)

3. Змініть поля адреси, портів і інші, щоб отримати бажаний ефект. А після цього натисніть кнопку Зберегти. Ці поля мають таке ж значення, як при створенні віртуального хоста. Якщо змінився IP-адреса name-based (ім'я-заснованого) віртуального сервера вам необхідно зробити на сторінці Networking and Addresses (Мережа та адресація) ввівши змінені параметри. Або, якщо ви хочете позбутися від віртуального сервера і всіх конфігураційних директив, то сторінка містить кнопку Видалити Віртуальний сервер.

4. Перейти на головну сторінку модуля і натисніть на посилання Застосувати зміни, щоб зміни вступили в силу.

Примітка: Ви не можете змінити налаштування для сервера за замовчуванням, а також ви не можете видалити його.


посилання:

До змісту

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача