Статьи

Антивірус Касперського 2019 - офіційний реліз великого оновлення антивіруса

 1. У Антивірус Касперського 2019 зроблена маса поліпшень в різних функціях антивіруса:

Лабораторія Касперського оголошує про випуск нових версій своїх антивірусних програм для дому та офісу. Це традиційне щорічне оновлення, яке включає набір різних поліпшень і змін.

Це офіційний комерційний реліз, рекомендований всім користувачам. Він уже включає патчі, випущені після технічного релізу, який відбувся ще в березні.

Він уже включає патчі, випущені після технічного релізу, який відбувся ще в березні

Інтерфейс Антивірус Касперського 2019

Серед маси поліпшень, розробники особливо відзначають значне підвищення швидкості роботи всіх процесів антивіруса, а також скорочення споживання ресурсів комп'ютера. Крім того, відзначається підвищення швидкості установки антивіруса і його оновлень.

Іншою важливою зміною Антивірус Касперського 2019 є прирівнювання рекламних програм до повноцінних вірусів. Починаючи з цієї версії, антивірус за замовчуванням виявляє і видаляє будь-які рекламні модулі та програми, як стандартні зловредів. Так їм і треба.

Ще одним цікавим зміною є новітня поведінкова модель виявлення ще невідомих загроз. Нова модель об'єднує плюси поведінкового аналізу і машинного навчання і дозволяє виявляти більшу кількість ще невідомих загроз в повністю автоматичному режимі.

Також особливо відзначається розширена інтеграція з операційною системою Windows 10 для взаємодії з її захисними функціями і покращений значок панелі сповіщень.

Також особливо відзначається розширена інтеграція з операційною системою Windows 10 для взаємодії з її захисними функціями і покращений значок панелі сповіщень

Інтерфейс Антивірус Касперського 2019

У Антивірус Касперського 2019 зроблена маса поліпшень в різних функціях антивіруса:

 • У розділі «Інструменти» функції згруповані за категоріями для більшої зручності.
 • У функцію «Очищення комп'ютера» додана можливість поскаржитися на небажану програму і доданий пошук і видалення розширень браузерів.
 • У функцію «Менеджер програм» додано розклад пошуку програм і розширень браузерів, додано виняток програм за категоріями об'єктів, а список ігнорування перенесений в інше вікно.
 • У функцію «Оновлення програм» доданий пошук оновлень за розкладом, а список ігнорування перенесений в інше вікно.
 • У функцію «Безпечні платежі» додана можливість відкривати сайти в захищеному режимі через іконку програми в області повідомлень і на панелі завдань. Також туди додано оповіщення про підтримку апаратної віртуалізації.
 • У функцію «Батьківський контроль» додано обнулення лічильника використання комп'ютера при зміні часових поясів. Крім того, тепер підтримуються різні програми одного типу як один додаток.
 • У функцію «Анти-банер» додані нові фільтри, які дозволяють вказувати, які саме банери потрібно блокувати.
 • Покращена система показу повідомлень. Тепер некритичні повідомлення не відображаються в ряді випадків, щоб не заважати роботі користувача.
 • В розділ «Рекомендовані настройки» додані нові опції.
 • Додана підтримка перевірки скриптів за допомогою Antimalware Scan Interface (AMSI).
 • Покращена перевірка захищеного з'єднання. Доданий вибір можливих дій при роботі з сайтами, на яких виникли проблеми.
 • Додана можливість відключити розшифровку сертифікатів EV (Extended Validation).

Як завжди, є 4 редакції антивіруса. Free - найпростіша, безкоштовна; Antivirus - базова; Internet Security - розширена і найпопулярніша серед користувачів, з фаєрволом і додатковими функціями; Total Secutity - сама функціонально насичена версія, з додатковими функціями. Подивіться на наочну таблицю порівняння версій . Розробники не забороняють накочення цієї версії поверх попередньої.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача