Статьи

Антивірус Касперського 2019 - офіційний реліз великого оновлення антивіруса

 1. У Антивірус Касперського 2019 зроблена маса поліпшень в різних функціях антивіруса:

Лабораторія Касперського оголошує про випуск нових версій своїх антивірусних програм для дому та офісу. Це традиційне щорічне оновлення, яке включає набір різних поліпшень і змін.

Це офіційний комерційний реліз, рекомендований всім користувачам. Він уже включає патчі, випущені після технічного релізу, який відбувся ще в березні.

Він уже включає патчі, випущені після технічного релізу, який відбувся ще в березні

Інтерфейс Антивірус Касперського 2019

Серед маси поліпшень, розробники особливо відзначають значне підвищення швидкості роботи всіх процесів антивіруса, а також скорочення споживання ресурсів комп'ютера. Крім того, відзначається підвищення швидкості установки антивіруса і його оновлень.

Іншою важливою зміною Антивірус Касперського 2019 є прирівнювання рекламних програм до повноцінних вірусів. Починаючи з цієї версії, антивірус за замовчуванням виявляє і видаляє будь-які рекламні модулі та програми, як стандартні зловредів. Так їм і треба.

Ще одним цікавим зміною є новітня поведінкова модель виявлення ще невідомих загроз. Нова модель об'єднує плюси поведінкового аналізу і машинного навчання і дозволяє виявляти більшу кількість ще невідомих загроз в повністю автоматичному режимі.

Також особливо відзначається розширена інтеграція з операційною системою Windows 10 для взаємодії з її захисними функціями і покращений значок панелі сповіщень.

Також особливо відзначається розширена інтеграція з операційною системою Windows 10 для взаємодії з її захисними функціями і покращений значок панелі сповіщень

Інтерфейс Антивірус Касперського 2019

У Антивірус Касперського 2019 зроблена маса поліпшень в різних функціях антивіруса:

 • У розділі «Інструменти» функції згруповані за категоріями для більшої зручності.
 • У функцію «Очищення комп'ютера» додана можливість поскаржитися на небажану програму і доданий пошук і видалення розширень браузерів.
 • У функцію «Менеджер програм» додано розклад пошуку програм і розширень браузерів, додано виняток програм за категоріями об'єктів, а список ігнорування перенесений в інше вікно.
 • У функцію «Оновлення програм» доданий пошук оновлень за розкладом, а список ігнорування перенесений в інше вікно.
 • У функцію «Безпечні платежі» додана можливість відкривати сайти в захищеному режимі через іконку програми в області повідомлень і на панелі завдань. Також туди додано оповіщення про підтримку апаратної віртуалізації.
 • У функцію «Батьківський контроль» додано обнулення лічильника використання комп'ютера при зміні часових поясів. Крім того, тепер підтримуються різні програми одного типу як один додаток.
 • У функцію «Анти-банер» додані нові фільтри, які дозволяють вказувати, які саме банери потрібно блокувати.
 • Покращена система показу повідомлень. Тепер некритичні повідомлення не відображаються в ряді випадків, щоб не заважати роботі користувача.
 • В розділ «Рекомендовані настройки» додані нові опції.
 • Додана підтримка перевірки скриптів за допомогою Antimalware Scan Interface (AMSI).
 • Покращена перевірка захищеного з'єднання. Доданий вибір можливих дій при роботі з сайтами, на яких виникли проблеми.
 • Додана можливість відключити розшифровку сертифікатів EV (Extended Validation).

Як завжди, є 4 редакції антивіруса. Free - найпростіша, безкоштовна; Antivirus - базова; Internet Security - розширена і найпопулярніша серед користувачів, з фаєрволом і додатковими функціями; Total Secutity - сама функціонально насичена версія, з додатковими функціями. Подивіться на наочну таблицю порівняння версій . Розробники не забороняють накочення цієї версії поверх попередньої.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.