Статьи

Андроїд не вдалося підключитися до Wi-Fi

 1. Як дізнатися пароль від свого WiFi підключення в параметрах роутера: Відео Як бачите, причин досить...
 2. Вхід в параметри роутера
 3. Як легко дізнатися IP адресу WiFi роутера: Відео
 4. Налаштування безпеки підключення
 5. Налаштування MAC-фільтра маршрутизатора
 6. Як налаштувати MAC фільтр в роутері: Відео
 7. Перевірка режиму роботи бездротової мережі
 8. Налаштування DHCP-сервера
 9. Чому Android не вдалося підключитися до Wi-Fi: Відео

Як дізнатися пароль від свого WiFi підключення в параметрах роутера: Відео

Як бачите, причин досить багато, і всі вони приховані в точці доступу. Розглянемо їх по порядку.

Налаштування безпеки точки доступу

Отже, в першу чергу, слід перевірити правильність введеного ключа безпеки, якщо мережа запаролено. Тут варто відзначити, що платформа Android налаштована так, щоб після першого введення ключа безпеки він зберігається. Завдяки цьому в подальшому вам не потрібно вводити пароль. Але як же в такому разі подивитися ключ?

Щоб це зробити, зайдіть у налаштування Android, а після цього, в параметри WiFi. Увімкніть бездротовий зв'язок і дочекайтеся, коли девайс знайде потрібну мережу. Після цього натисніть на неї пальцем і утримуйте до тих пір, поки не з'явиться додаткове меню. Тут потрібно вибрати «Забути мережу». Тепер знайдіть доступних підключень знову і спробуйте підключитися до роутера.

Якщо ви все зробили правильно, то система запросить ввести пароль знову. При введенні поставте галочку в рядку «Показати пароль». Це дозволить побачити символи, що вводяться, щоб переглянути їх правильність.

Вхід в параметри роутера

Часом трапляється так, що користувач забув свій пароль від WiFi. У такому випадку потрібно увійти в параметри точки доступу та відкрити настройки безпеки. Для цього підключіться до роутера через кабель або по вай-фай, якщо це можливо зробити на ноутбуці. Далі, відкрийте будь-якої браузер і в адресному рядку пропишіть IP маршрутизатора. Подивитися потрібну інформацію можна на корпусі роутера або в інструкції користувача. Якщо такої можливості немає, то натисніть одночасно клавіші Windows + R. У вікні пропишіть CMD і натисніть кнопку «Enter».

Як легко дізнатися IP адресу WiFi роутера: Відео

Завдяки цим простим діям ми змогли запустити командний рядок. Пропишіть в ній команду IPCONFIG. Тепер знайдіть рядок «Основний шлюз». Це і є IP-адреса, який потрібно прописати в браузері. Після цього вам доведеться ввести логін і пароль. Якщо ви нічого не змінювали, то пишемо тут admin, admin, відповідно і натискаємо «Enter». Після цього ви потрапите в меню налаштувань роутера. Подальші дії ми розглянемо на прикладі роутера D-LinkDir-615. Якщо у вас інша модель маршрутизатора, то не поспішайте засмучуватися. Всі вони працюють за одним принципом. Різниця тільки в оформленні інтерфейсу.

Налаштування безпеки підключення

Отже, внизу екрану натисніть кнопку «Розширені настройки». Тепер з'явилися додаткові розділи. Нас цікавить вікно, яке називається «WiFi». У цьому вікні знайдіть і відкрийте розділ «Налаштування безпеки». Перший рядок - це тип аутентифікації. Тут потрібно виставити WPA-PSKWPA2-PSKmixed. Це режим підтримується платформою Андроїд і надає найкращу безпеку вашої мережі.

Ключ шифрування - це і є наш пароль. тут ви можете поміняти його або залишити незмінним, просто подивившись і запам'ятавши його. Нижче ви побачите додаткові налаштування. Як правило, там все встановлено за замовчуванням. Але, ви можете перевірити пункт «WPA-шифрування». Тут слід встановити значення AES. На цьому налаштування безпеки завершена.

Налаштування MAC-фільтра маршрутизатора

Для підвищення безпеки, кожен роутер оснащений функцією фільтра по IP і MAC адресою. Так як IP-адреса постійно змінюється, то його відфільтрувати досить складно, і, як правило, проблем з ним немає. Інша справа - це фізична адреса. Він унікальний для кожного пристрою і поміняти його в ОС Андроїд неможливо. Можливо, що якимось чином ви або хтось інший включив цей фільтр, через що планшет або смартфон на Android не вдалося підключитися до мережі WiFi.

Як налаштувати MAC фільтр в роутері: Відео

Щоб це перевірити знову увійдіть в меню налаштувань. У розділі «WiFi» відкрийте пункт «MAC-фільтр». Тут все гранично просто. Якщо ви налаштовуєте домашню мережу, то просто вимкніть його. Якщо ж з якихось причин вам потрібно залишити його включеним, то в залежності від того, в якому режимі працює фільтр, вам буде потрібно додати або видалити зі списку МАК-адресу вашого девайса. У першій вкладці ви вибираєте режим роботи фільтрації, в другій - додаєте пристрою в список.

Якщо в першій вкладці ви вибрали «Вирішувати», то в другій - вам буде потрібно додати всі довірені пристрою в список. Якщо ж фільтрація працює в режимі «Забороняти», то в другій вкладці ви створюєте список адрес, які не зможуть підключатися до мережі. Дізнатися фізичну адресу смартфона або планшета з OSAndroid ви зможете в налаштуваннях пристроїв в розділі «Інформація про пристрій».

Перевірка режиму роботи бездротової мережі

Дуже часто відповіддю на питання, чому Андроїд не вдалося підключитися до мережі WiFi, є невідповідність режиму роботи точки доступу. Справа в тому, що на сьогоднішній день існує кілька стандартів вай-фай зв'язку:

 • 802.11b.
 • 802.11g.
 • 802.11n.

Вони відрізняються частотою і шириною діапазону. Це, в свою чергу, впливає на швидкість передачі даних. Для того щоб до роутера без проблем підключалися пристрої, що підтримують різні стандарти вай-фай, слід встановити змішаний режим. Для цього входимо в налаштування маршрутизатора. У розділі «WiFi» відкрийте пункт «Основні настройки». Тут нас цікавить три пункти:

 • Країна (регіон).
 • Встановлення каналів.
 • Бездротовий режим.

Бездротовий режим

Насамперед виберіть відповідний регіон (країну). Після цього в налаштуванні каналу встановіть значення «Auto». Далі, в бездротовому режимі виберіть пункт «802.11 BGNMixed». Це змішаний режим, який підтримується будь-якими пристроями з модулем WiFi.

Налаштування DHCP-сервера

DHCP - це технологія, яка автоматично роздає IP-абонентським пристроям для підключення до бездротової мережі. Якщо цю функцію відключити, то вам доведеться вводити дані вручну. Однак, з огляду на той факт, що на Android немає можливості ввести IP-адресу, DNS-сервер і інші параметри мережі вручну, то логічно припустити, що при відключеному DHCP смартфон або планшет просто не зможуть підключитися. Тому важливо, щоб ця функція залишалася активною.

Що це перевірити нам знову потрібно увійти в налаштування маршрутизатора. Тепер нас цікавить розділ «Мережа», в якому потрібно увійти в пункт «LAN». Це налаштування локальної мережі. У розділі DHCP-сервер в рядку «Режим» потрібно встановити значення «Дозволити». Більше нічого налаштовувати не потрібно.

Більше нічого налаштовувати не потрібно

Варто відзначити, що після внесення будь-яких змін в настройках роутера їх потрібно застосувати і зберегти, після чого перезавантажте маршрутизатор і спробуйте підключити Андроїд знову.

Часто помилка підключення Android пристроїв до бездротової мережі полягає в банальному зависанні точки доступу. Відбутися це може через перебоїв в мережі електроживлення, сильному навантаженню при скачуванні великих файлів на високій швидкості і так далі. Рішення - просто перезавантажте роутер шляхом відключення його з розетки на 7-10 хвилин.

Тепер ви знаєте, чому не вдалося підключитися вай-фай мережу на Андроїд. Звичайно, можуть зустрічатися і інші помилки, але для їх вирішення потрібен індивідуальний підхід.

Чому Android не вдалося підключитися до Wi-Fi: Відео

Маю досвід роботи в ІТ сфері більше 10 років. Займаюся проектуванням і налаштуванням пуско-налагоджувальних робіт. Так само є великий досвід в побудові мереж, системному адмініструванні та роботі з системами СКУД і відеоспостереження.
Працюю фахівцем в компанії «Техно-Майстер».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Але як же в такому разі подивитися ключ?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача