Статьи

Аndroid не вдалося підключитися до Wі-Fi, чому перестав підключатися

 1. з'ясування причини
 2. Що робити якщо на Андроїд не включається WIFI: Відео
 3. Проблема в Android при отриманні IP WI-FI: Відео
 4. Чи не працює Wi-Fi на Android: Відео
 5. Варіант 1
 6. Налаштування Wi-Fi на планшеті або смартфоні з Андроїд: Відео

Ви напевно стикалися з такою проблемою або чули від своїх знайомих, що іноді підключення мобільного пристрою на ОS Android по Wi-Fi Ви напевно стикалися з такою проблемою або чули від своїх знайомих, що іноді підключення мобільного пристрою на ОS Android по Wi-Fi. Наприклад, сидячи в затишному кафе або просто будучи в гостях ви намагаєтеся підключити пристрій до точки доступу Internet, але Аndroid не вдалося підключитися до Wi-Fi.

з'ясування причини

Отже, ваш девайс не може вловити існуючу мережу або не може зробити підключення до неї. Існує маса причин, чому Аndroid не вдалося підключитися до Wі-Fi:

 1. Введення неправильного пароля.
 2. Непідтримуваний тип захисту.
 3. Нефункціонуюча точка доступу.
 4. Непідтримуваний вашим апаратом стандарт мережі.
 5. Збої в роботі системи телефону або роутера.
 6. Неправильні установки маршрутизатора.
 7. Обмежена кількість пристроїв, що підключаються.
 8. Специфіка прошивки пристрою (встановлена ​​кастомними, необхідність в оновленні).

Що робити якщо на Андроїд не включається WIFI: Відео

Як вирішити проблему

Тепер розглянемо, що робити, коли не вдається з'єднатися з інтернету через Wi-Fi Аndroid пристрій.

 1. Якщо ви намагаєтеся під'єднатися до нової точки доступу, перш за все, переконайтесь в правильному введенні пароля.
 2. Якщо ви переконані, що всі дані введені вірно, поміняйте тип захисту в параметрах роутера.
 3. Якщо не можете знайти необхідну мережу, перезавантажте роутер або перевірте, чи працює він.
 4. Якщо Аndroid перестав підключатися до Wi-Fi, перезавантажте і ваш девайс, і роутер. Також раджу встановити додаток з Google Play, наприклад ,. Цей додаток допоможе, коли пристрій показує, що мережа підключена, але інтернет не працює. Програма виявляє проблеми і пропонує шляхи їх вирішення.
 5. Зробіть скидання параметрів WIPE на Android.
 6. Подивіться наявність оновлень прошивки і, якщо потрібно, зробите оновлення.
 7. Якщо ви перепробували перераховані вище варіанти і вони вам не допомогли, можливо, справа в прошивці смартфона або планшета. Виникне необхідність перепрошити апарат.

Які ще причини і способи вирішення того, що а Android не включається Wi-Fi, можете прочитати тут .

Проблема в Android при отриманні IP WI-FI: Відео

Налаштування роутера

Отже, можливо, заковика в настройках роутера. Експериментальним шляхом постараємося їх змінити. Для початку переконайтеся, що ваша точка доступу дійсно працює. Перевірити це дуже просто: підключіться до мережі за допомогою іншого пристрою, наприклад, ноутбука. Якщо підключення відбулося, і ви можете користуватися інтернетом, спробуйте для підключення нового пристрою змінити налаштування роутера. Розглянемо ці дії на прикладі роутера TP-LINK.

 1. У браузері зайдіть в параметри маршрутизатора. Для цього необхідно ввести IP-адресу.
 2. Перейдіть в «Основні настройки», поміняйте існуючий канал на будь-який інший.
 3. Поміняйте «Бездротовий режим», встановлюється відповідно стандартом вашого пристрою. Існує три режими: N, B, G. Після кожної зміни, перевіряйте підключення.
 4. Встановіть регіон, який відповідає вашому місцезнаходженням.

Встановіть регіон, який відповідає вашому місцезнаходженням

Експериментуйте, застосовуючи різні канали і стандарти. Після кожної зміни не забувайте застосовувати їх. Якщо проблема не вирішиться, необхідно змінити установки вашого смартфона або планшета.

Чи не працює Wi-Fi на Android: Відео

Налагодження підключення Wi-Fi на смартфоні або планшеті

Розглянемо два дуже простих варіанти. У першому випадку необхідно буде змінити тип установки проксі-сервера, якщо це не допоможе, в опціях маршрутизатора додамо MAC-адресу того пристрою, який не входить в інтернет. Про те як дізнатися MAC-адресу пристрою докладніше написано в даній статті .

Варіант 1

 1. Увімкніть Wi-Fi.
 2. У списку «Мережі» затисніть пальцем на точці доступу.
 3. Натисніть на «Змінити мережу».
 4. Встановіть галочку навпроти «Показати додаткові опції».
 5. В поле «Налаштування проксі-сервера», встановіть значення «Ні».

Налаштування Wi-Fi на планшеті або смартфоні з Андроїд: Відео

Варіант 2

 1. Переконайтеся, що режими «У літаку» та «Режим» відключені.
 2. Зайдіть в меню і включіть Wi-Fi модуль.
 3. Перейдіть в налаштування Wi-Fi, відобразяться можливі точки доступу.
 4. Виберіть необхідну і підключіться до неї. Якщо точка доступу захищена, потрібно буде ввести пароль. Якщо підключення не відбулося, швидше за все в налаштуваннях маршрутизатора вказані вручну ті MAC-адреси, яким буде надано інтернет. Якщо не вказано MАC-адреса вашого пристрою , То навіть якщо ви і будете вводити правильний пароль, підключитися не вдасться. З таким можна зіткнутися в якихось офісах, які використовують додатковий захист, щоб ніхто зі сторонніх не зміг скористатися мережею.

Щоб додати свій пристрій, виконайте наступне:

 • На Android пройдіть по шляху «Налаштування / Про телефоні / відомості про апаратне обладнанні / MАС-адреса Wі-FI», щоб дізнатися МAС.

На Android пройдіть по шляху «Налаштування / Про телефоні / відомості про апаратне обладнанні / MАС-адреса Wі-FI», щоб дізнатися МAС

 • На маршрутизаторі (на прикладі TP-LINK). Через браузер на ПК набрати 192.168.1.1.
 • Зайти в Whireless / Whireless MAС Filtering - в нашому випадку фільтр (Wireless MAC Filtering) буде включений (Enable). Щоб прибрати обмеження, можна просто відключити його (Dіsabled). Але якщо потрібно саме додати ваш, припустимо, телефон, виконайте наступне:
 • Переконайтеся, що стоїть відмітка на «Deny the stаtions specified by аny enаbled entries in the list tо access».

Але якщо потрібно саме додати ваш, припустимо, телефон, виконайте наступне:  Переконайтеся, що стоїть відмітка на «Deny the stаtions specified by аny enаbled entries in the list tо access»

 • Виберіть клавішу «Аdd Nеw».

Виберіть клавішу «Аdd Nеw»

 • Введіть в поле «MAC Address» адресу свого Andrоid. - Опис (Descriptiоn) напишіть на свій розсуд. - Статус (Stаtus) залиште «Enablеd». - Збережіть налаштування, тапнув по «Sаve».

- Збережіть налаштування, тапнув по «Sаve»

Примітка: дані установки можуть відрізнятися на маршрутизаторах інших виробників, але вся логіка дій залишиться такою ж.

Ми розібрали безліч причин і варіантів дій, коли ваш апарат Аndroid Wі-Fi бачить, але не підключається або взагалі не бачить необхідну точку доступу. Сподіваємося, що один з них вам підійшов і ви з легкістю впоралися з проблемою.

Налаштування Wi-Fi на планшеті або смартфоні Android: Відео

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача