Статьи

Android не бачить WiFi мережу

 1. Визначення джерела проблеми
 2. Android не бачить жодних мережі Wi-Fi
 3. Усунення несправностей
 4. Налаштування роутера

Якщо Android не бачить WiFi мережу, в першу чергу необхідно зрозуміти, на якій стороні виникла проблема: на пристрої, який роздає бездротову мережу (модем / роутер), або на вашому телефоні / планшеті Андроїд.

Дана стаття підходить для всіх брендів, що випускають телефони на Android 9/8/7/6: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! Ви можете задати своє запитання спеціалісту в кінці статті.

Визначення джерела проблеми

Насамперед визначте, чи бачить Андроїд інші мережі Wi-Fi. Спробуйте роздати мережу з ноутбука, з Айфона або іншого телефону, зайдіть в громадське місце з безкоштовним Wi-Fi.

Якщо з виявленням інших точок проблем не виникло, однозначно проблема в мережі, яку Android не може знайти . Якщо ж пристрій не ловить ніякі точки, хоча інші телефони показують їх наявність, то шукайте неполадки в системі і апаратної складової.

Android не бачить жодних мережі Wi-Fi

Якщо Ваш пристрій не виявляє бездротові точки, хоча раніше бачив їх без проблем, переконайтеся у відсутності помилок в системі і справності модуля.

 1. Відкрийте настройки.
 2. В поле «Бездротові мережі» пересуньте перемикач Wi-FI в положення "On".
 3. Запустіть пошук мережі.
 4. Відкрийте додаткові функції і відзначте пункт «Завжди шукати мережі».

Читайте: Якщо на Android не включається WiFi

В налаштуваннях останніх версій Android є опція скидання параметрів мережі. За допомогою неї можна виправити системні збої, які не скидаючи інші настройки пристрою і не видаляючи інформацію з пам'яті.

 • налаштування
 • Користувач і архівація
 • Архівація і скидання
 • Скидання параметрів мережі
Якщо Android не бачить WiFi мережу, в першу чергу необхідно зрозуміти, на якій стороні виникла проблема: на пристрої, який роздає бездротову мережу (модем / роутер), або на вашому телефоні / планшеті Андроїд

збільшити

Якщо проблеми з підключенням до Wi-Fi виникли після поновлення або перепрошивки пристрою, то необхідно відкотитися на останню стабільно працюючу версію Android. Використовуйте для прошивки офіційні або перевірені кастомниє збірки, тоді питання, що робити з черговою системною помилкою, буде виникати значно рідше.

Найгірше, що може статися з телефоном або планшетом - апаратні несправності. Якщо ви підозрюєте, що модуль бездротового зв'язку вийшов з ладу, зверніться в сервісний центр для діагностики та заміни компонента.

Усунення несправностей

Перш ніж приступати до серйозної діагностики обладнання, виконайте кілька простих дій:

 1. Переконайтеся, що мережа, до якої планується отримати доступ, дійсно є. Для цього подивіться, виявляють її інші пристрої.
 2. Зайдіть в налаштування Android. Вимкніть і ввімкніть Wi-Fi.
 3. Перезавантажте телефон / планшет.
 4. Перезавантажте роутер, якщо у вас є до нього доступ. Вимкніть його від мережі, почекайте 10-20 секунд і включіть назад.
 5. Піднесіть пристрій ближче до роутера. Можливо, проходженню сигналу заважають перешкоди або занадто велику відстань.
 6. Перевірте ще раз збережений пароль. Якщо ви міняли пароль в налаштуваннях роутера, то він міг зберегтися в параметрах підключення на Android.

Це все, що ви можете зробити на пристрої з Android. Якщо після виконання цих дій мережа не з'явилася, переходите до перевірки і налаштування джерела сигналу.

Налаштування роутера

Якщо у вас є доступ до роутера, то перевірте його налаштування. Що може допомогти:

 1. Включення Wi-Fi в настройках.
 2. Зміна назва мережі (SSID).
 3. Зміна Wi-Fi каналу.
 4. Перевірка режиму робота мережі.
 5. Зняття обмежень на кількість підключених пристроїв.
 6. Налаштування вбудованого фаєрвола.

Налаштування роутерів відрізняються, але у всіх є розділ Wi-Fi. Подивіться ще раз, як налаштувати Wi-Fi на конкретній моделі роутера, і переконайтеся, що у вас виставлені правильні параметри.

Подивіться ще раз, як налаштувати Wi-Fi на конкретній моделі роутера, і переконайтеся, що у вас виставлені правильні параметри

збільшити

Якщо при спробі встановити з'єднання з'являється напис « Отримання IP-адреси », Але далі нічого не відбувається, спробуйте:

 1. Перезавантажте роутер.
 2. Перейменувати мережу Wi-Fi. Використовуйте тільки латинські букви в назві.
 3. Увімкніть сервер DHCP.
 4. Змініть тип шифрування мережі.
 5. Пропишіть вручну DNS і IP-адреса в настройках точки на Android.

Зазначені методи актуально і для інших пристроїв, з яких лунає Wi-Fi. Якщо ви використовуєте для створення бездротового з'єднання з ноутбука або телефону стороннє ПО, переконайтеся, що мобільна точка доступу налаштована правильно. Спробуйте підключитися до неї з іншого телефону, і в разі неможливості встановити з'єднання, створіть точку заново.

Android не бачить WiFi мережу

3 (59.46%) 37 чол.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача