Статьи

Android не бачить WiFi мережу

 1. Визначення джерела проблеми
 2. Android не бачить жодних мережі Wi-Fi
 3. Усунення несправностей
 4. Налаштування роутера

Якщо Android не бачить WiFi мережу, в першу чергу необхідно зрозуміти, на якій стороні виникла проблема: на пристрої, який роздає бездротову мережу (модем / роутер), або на вашому телефоні / планшеті Андроїд.

Дана стаття підходить для всіх брендів, що випускають телефони на Android 9/8/7/6: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! Ви можете задати своє запитання спеціалісту в кінці статті.

Визначення джерела проблеми

Насамперед визначте, чи бачить Андроїд інші мережі Wi-Fi. Спробуйте роздати мережу з ноутбука, з Айфона або іншого телефону, зайдіть в громадське місце з безкоштовним Wi-Fi.

Якщо з виявленням інших точок проблем не виникло, однозначно проблема в мережі, яку Android не може знайти . Якщо ж пристрій не ловить ніякі точки, хоча інші телефони показують їх наявність, то шукайте неполадки в системі і апаратної складової.

Android не бачить жодних мережі Wi-Fi

Якщо Ваш пристрій не виявляє бездротові точки, хоча раніше бачив їх без проблем, переконайтеся у відсутності помилок в системі і справності модуля.

 1. Відкрийте настройки.
 2. В поле «Бездротові мережі» пересуньте перемикач Wi-FI в положення "On".
 3. Запустіть пошук мережі.
 4. Відкрийте додаткові функції і відзначте пункт «Завжди шукати мережі».

Читайте: Якщо на Android не включається WiFi

В налаштуваннях останніх версій Android є опція скидання параметрів мережі. За допомогою неї можна виправити системні збої, які не скидаючи інші настройки пристрою і не видаляючи інформацію з пам'яті.

 • налаштування
 • Користувач і архівація
 • Архівація і скидання
 • Скидання параметрів мережі
Якщо Android не бачить WiFi мережу, в першу чергу необхідно зрозуміти, на якій стороні виникла проблема: на пристрої, який роздає бездротову мережу (модем / роутер), або на вашому телефоні / планшеті Андроїд

збільшити

Якщо проблеми з підключенням до Wi-Fi виникли після поновлення або перепрошивки пристрою, то необхідно відкотитися на останню стабільно працюючу версію Android. Використовуйте для прошивки офіційні або перевірені кастомниє збірки, тоді питання, що робити з черговою системною помилкою, буде виникати значно рідше.

Найгірше, що може статися з телефоном або планшетом - апаратні несправності. Якщо ви підозрюєте, що модуль бездротового зв'язку вийшов з ладу, зверніться в сервісний центр для діагностики та заміни компонента.

Усунення несправностей

Перш ніж приступати до серйозної діагностики обладнання, виконайте кілька простих дій:

 1. Переконайтеся, що мережа, до якої планується отримати доступ, дійсно є. Для цього подивіться, виявляють її інші пристрої.
 2. Зайдіть в налаштування Android. Вимкніть і ввімкніть Wi-Fi.
 3. Перезавантажте телефон / планшет.
 4. Перезавантажте роутер, якщо у вас є до нього доступ. Вимкніть його від мережі, почекайте 10-20 секунд і включіть назад.
 5. Піднесіть пристрій ближче до роутера. Можливо, проходженню сигналу заважають перешкоди або занадто велику відстань.
 6. Перевірте ще раз збережений пароль. Якщо ви міняли пароль в налаштуваннях роутера, то він міг зберегтися в параметрах підключення на Android.

Це все, що ви можете зробити на пристрої з Android. Якщо після виконання цих дій мережа не з'явилася, переходите до перевірки і налаштування джерела сигналу.

Налаштування роутера

Якщо у вас є доступ до роутера, то перевірте його налаштування. Що може допомогти:

 1. Включення Wi-Fi в настройках.
 2. Зміна назва мережі (SSID).
 3. Зміна Wi-Fi каналу.
 4. Перевірка режиму робота мережі.
 5. Зняття обмежень на кількість підключених пристроїв.
 6. Налаштування вбудованого фаєрвола.

Налаштування роутерів відрізняються, але у всіх є розділ Wi-Fi. Подивіться ще раз, як налаштувати Wi-Fi на конкретній моделі роутера, і переконайтеся, що у вас виставлені правильні параметри.

Подивіться ще раз, як налаштувати Wi-Fi на конкретній моделі роутера, і переконайтеся, що у вас виставлені правильні параметри

збільшити

Якщо при спробі встановити з'єднання з'являється напис « Отримання IP-адреси », Але далі нічого не відбувається, спробуйте:

 1. Перезавантажте роутер.
 2. Перейменувати мережу Wi-Fi. Використовуйте тільки латинські букви в назві.
 3. Увімкніть сервер DHCP.
 4. Змініть тип шифрування мережі.
 5. Пропишіть вручну DNS і IP-адреса в настройках точки на Android.

Зазначені методи актуально і для інших пристроїв, з яких лунає Wi-Fi. Якщо ви використовуєте для створення бездротового з'єднання з ноутбука або телефону стороннє ПО, переконайтеся, що мобільна точка доступу налаштована правильно. Спробуйте підключитися до неї з іншого телефону, і в разі неможливості встановити з'єднання, створіть точку заново.

Android не бачить WiFi мережу

3 (59.46%) 37 чол.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.