Статьи

Андроїд не бачить Wi-Fi

  1. Чому Андроїд може не бачити WiFi мережу: Відео Налаштування роутера
  2. Як легко дізнатися IP адресу WiFi роутера: Відео
  3. Чому Android не вдалося підключитися до Wi-Fi: Відео
  4. Що робити якщо Wi-Fi підключений, але Інтернет не працює на Android: Відео

Чому Андроїд може не бачити WiFi мережу: Відео

Налаштування роутера

Дуже часто Андроїд не бачить мережу WiFi через неправильні налаштування роутера. Тому давайте увійдемо в меню маршрутизатора і внесемо всі необхідні поправки. Для цього підключіться до точки доступу на ноутбуці або стаціонарному ПК. Відкрийте ваш улюблений браузер і пропишіть IP роутера в адресному рядку. Як його впізнати. Як правило, на самому пристрої є наклейка з усіма даними. Але якщо її немає, потрібну інформацію можна знайти в керівництві користувача. Якщо ж немає інструкції, то робимо наступне.

Натискаємо одночасно дві клавіші Windows + R. У вікні пишемо CMD і натискаємо «Ок». Таким чином, ми запустили командний рядок. Тут можна подивитися детальну інформацію про мережі, до якої підключений комп'ютер. Для цього напишіть ipconfig і натисніть «Enter». Після цього ви побачите дані про підключення. Тут необхідно знайти рядок «Основний шлюз». Саме цю адресу нам потрібно прописати в браузері. Як правило, більшість роутерів має такий IP - 192.168.0.1 (але зустрічаються і такі, 192.168.1.1) Все залежить від моделі.

1) Все залежить від моделі

Як легко дізнатися IP адресу WiFi роутера: Відео

Отже, після того як ми прописали потрібну адресу натискаємо «Enter». Після цього нам потрібно ввести логін і пароль. Тут пишемо admin, admin відповідно. Якщо ви міняли ці значення, то вписуєте свої дані.

Все, ми потрапили в параметри роутера. Інтерфейс може відрізнятися в залежності від моделі та марки пристрою. Ми розберемо подальші дії на прикладі маршрутизатора D-LinkDir-615. Але варто відзначити, що всі точки доступу працюють за одним принципом, тому і настройка їх практично не відрізняється. Різниця полягає лише в оформленні меню і назві деяких розділів.

В першу чергу слід натиснути на кнопку «Розширені настройки» внизу екрану. Після цього з'являться додаткові розділи. Нас цікавить пункт під назвою «WiFi». Тут входимо в основні настройки.

Тут входимо в основні настройки

Для початку перевіряємо, чи включена бездротовий зв'язок. У рядку «Включити бездротове з'єднання» повинна стояти галочка. Якщо її немає, то ставимо, зберігаємо параметри і перевіряємо, чи знаходить Андроїд нашу мережу.

Якщо її немає, то ставимо, зберігаємо параметри і перевіряємо, чи знаходить Андроїд нашу мережу

Якщо це не допомогло, то рухаємося далі. Тепер слід перевірити канал. Спробуйте його поміняти. Тут рекомендується встановити значення «Auto» (автоматичне визначення). Трохи нижче потрібно вибрати режим мережі. Зі списку рекомендується вибрати 802.11 BGNmixed. Це змішаний режим, в якому до мережі підключатися можуть пристрої, що підтримують різні стандарти WiFi зв'язку.

Це змішаний режим, в якому до мережі підключатися можуть пристрої, що підтримують різні стандарти WiFi зв'язку

Тепер знайдіть рядок «Приховати точку доступу». Ця функція приховує вашу мережу. Через це пристрої просто не можуть її знайти. У такому випадку підключення до роутера необхідно створювати вручну. Якщо тут встановлена ​​галочка, то заберіть її, збережіть налаштування, перезавантажте роутер і спробуйте знову підключити ваш смартфон або планшет до мережі. На цьому настройка роутера завершена.

На цьому настройка роутера завершена

Чому Android не вдалося підключитися до Wi-Fi: Відео

Налаштування віртуальної точки доступу на ноутбуці для виявлення мережі

Дуже часто зустрічається питання, чому Андроїд не бачить бездротову мережу WiFi, створену на ноутбуці.

Справа в тому, що недостатньо просто створити віртуальну точку доступу. Після цього слід відкрити до неї доступ і увімкнути визначення.

Робиться це просто. Для початку нам потрібно увійти в центр управління мережами. Щоб це відкрити потрібний нам інструмент знайдіть значок мережі в треї (в правому нижньому куті робочого столу). Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і в меню вибираємо необхідний пункт.

Відкриється меню, в якому слід увійти в пункт «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Тут потрібно просто включити мережеве виявлення і дозволити загальний доступ до файлів і принтерів. Крім цього, в самому низу меню необхідно відключити доступ до мережі з пральний захистом.

Якщо ви для створення на ноутбуці бездротової мережі використовуєте додаток Virtual Router Plus, то більш детально про його налаштування ви можете прочитати тут .

Якщо ви для створення на ноутбуці бездротової мережі використовуєте додаток Virtual Router Plus, то більш детально про його налаштування   ви можете прочитати тут

Все, на цьому настройка завершена. Пробуйте знову підключити Андроїд до мережі. Потрібно також пам'ятати, що якщо ви використовуєте ноутбук в якості точки доступу, то радіус дії такої мережі нижче, ніж у роутера. Це пояснюється тим, що в ноутбуках використовуються менш потужні антени. Як посилити сигнал WiFi ви можете прочитати тут .

Варто відзначити, що антена WiFi адаптера в смартфоні і планшеті набагато слабші, ніж в ноутбуці. Це означає, що в деяких випадках Андроїд може не бачити мережі в результаті занадто великого видалення від джерела сигналу.

Наприклад, на ноутбуці рівень сигналу становить близько 20% (2 палички), а смартфон в цьому ж місці взагалі не бачить доступних підключень. Рішення такої проблеми - просто перейдіть ближче до роутера або встановіть повторювач WiFi . Або ж спробуйте перемістити роутер ближче до центру приміщення і розташувати його вище, щоб сигнал зміг покрити більшу площу.

Що робити якщо Wi-Fi підключений, але Інтернет не працює на Android: Відео

Маю великий досвід в налаштуванні і підключенні систем контролю доступу (СКУД) і систем обліку робочого часу. А також займаюся налаштуванням серверів, комп'ютерів, робочих місць.
Працюю в інженером в компанії «Технооткритіе».

Поділіться матеріалом в соц мережах:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача