Статьи

Android-софт: лютий 2018

  1. VLC 3.0.1 (Android 2.3+, free)
  2. Thrive 2.0 (Android 7.0+, free)

Черговий випуск дайджесту цікавих програм для Android

Черговий випуск дайджесту цікавих програм для Android. У цьому огляді - нова версія медіаплеєра VLC, оновлене додаток для тестування швидкості інтернету - Speedtest.net, утиліта для відправки фото і відео зі смартфона на ПК - Photos Companion, додаток для ведення особистого щоденника - Stories, програма для обмеження часу, проведеного за смартфоном - Thrive, аналогові фільтри KUNI Analog Filters, додаток для створення сінемаграфій - Vimage і бонус - гра Game Dev Tycoon.

VLC 3.0.1 (Android 2.3+, free)

Третє за рахунком велике оновлення популярного кроссплатформенного медіаплеєра VLC. Крім виправлень безлічі помилок і оптимізацій під Android Oreo, поточний апдейт нарешті приносить підтримку Google Chromecast. Тепер користувачі можуть транслювати медіаконтент на екран телевізора або інших сумісних пристроїв. При відкритті файлу в додатку з'являється вже знайомий значок Chromecast, який виводить список доступних для трансляції пристроїв. Функція поки знаходиться в експериментальному режимі, тому в деяких випадках може не працювати належним чином.

У новій версії програми додана підтримка Samsung DeX, покращилася продуктивність, з'явився режим «картинка в картинці», користувачі отримали можливість видаляти файли з microSD-карти і інших зовнішніх носіїв. Оновлення VLC 3.0 побудовано на основі загального ядра для всіх систем, це стандартизує медіаплеєр на всіх платформах і забезпечує сумісність із застарілими пристроями.

Офіційний клієнт Speedtest.net для Android довгі роки залишався практично незмінним - об'ємні значки, великі написи і яскраві неонові кольори вже встигли неабияк приїстися. На зміну всього цього прийшли більш прості і плоскі елементи, тонкий шрифт і темно-синій фон. Навіть спідометр, який демонструє швидкість інтернет-з'єднання в реальному часі, був повністю перемальований і тепер відповідає єдиному стилю.

Крім редизайну, додаток отримав ряд поліпшень і оптимізацій. З функціональних нововведень Speedtest 4.0 навчився показувати втрату пакетів даних і визначати jitter - коливання в вимірах пинга. Користувачі також відзначають плавність і чуйність нового інтерфейсу.

Photos Companion - новий додаток Microsoft в рамках експериментального проекту Microsoft Garage. Програма дозволяє безпосередньо передавати фото і відео з мобільного пристрою на ПК під управлінням Windows 10. Photos Companion навряд чи замінить звичні багатьом хмарні сервіси, але в деяких випадках програма може дуже виручити, наприклад, коли потрібно швидко передати знімок або відеоролик на ПК, перебуваючи в однією з ним мережі Wi-Fi.

Photos Companion працює в зв'язці з десктопних додатком «Фотографії» для Windows 10. Перш ніж скористатися програмою, необхідно в настройках «Фотографій» включити опцію «Допоможіть Microsoft протестувати функцію імпорту через Wi-Fi на мобільних пристроях». Після цього процес передачі фотографій відбувається шляхом сканування QR-коду. За один сеанс з'єднання можна відправляти як одне, так і декілька зображень. Всі фото- і відеофайли завантажуються в окрему папку і моментально з'являються в додатку «Фотографії».

Років 20-25 тому було модним вести особистий щоденник. Зараз, в епоху повсюдної комп'ютеризації, щоденники втратили свою цінність, а їх роль виконують десятки сервісів, які відстежують наше життя. Проте, існує ряд додатків, які представляють собою класичні щоденники. Одним з таких є Stories - сучасний і красивий спосіб вести хронологію свого життя.

В Stories, крім текстових записів, можна додавати розташування, фотографії та вказувати вид діяльності, яким ви займаєтеся в даний момент. Вся інформація формується у вигляді ланцюжка подій на кожен день. Stories дозволяє створювати необмежену кількість щоденників на випадок, якщо комусь одного здасться мало. Особливістю програми є можливість надавати емоції своїм думкам - в кожного запису вказується поточний настрій, це робить щоденник «живим». Ще одна перевага Stories - в організації записів. Їх можна фільтрувати по місцях, людям, хештег і видам діяльності. Крім того, додаток показує звіти у вигляді графіків і діаграм по вашій активності, настрою і розташуванню.

Thrive 2.0 (Android 7.0+, free)

Згідно з дослідженнями, молоді люди в середньому проводять за мобільними пристроями не менше 5 годин на добу, а кожен третій користувач пропускає важливі моменти в своєму житті тільки через те, що був сильно захоплений своєю гаджетом. Виправити це може хіба що самодисципліна і сила волі. Якщо у вас немає ні того, ні іншого, допоможе додаток Thrive від компанії Thrive Global - молодого стартапу, що займається питаннями здорового способу життя.

Thrive гарантує, що ви не будете витрачати на смартфон більше часу, ніж належить. Для цих цілей в додатку є спеціальний режим, який протягом обраного періоду часу повністю блокує доступ до мобільного пристрою, включаючи повідомлення, дзвінки та повідомлення. Зв'язатися з вами зможуть тільки обрані контакти. Для інших можна налаштувати текст повідомлення автовідповідача.

Ще однією важливою функцією програми є App Control. Вона відстежує час, проведений в додатках, і дозволяє встановлювати обмеження по кожному з них. Якщо користувач проштрафився і програма була заблокована, доступ до неї він отримає тільки на наступний день не раніше 12-ї години дня. Після таких блокувань користувач отримує винагороду у вигляді так званих MicroSteps - рад, як провести заощаджений час з користю.

KUNI Analog Filters - це набір з більш ніж 60 фільтрів під плівкову фотографію, серед яких є багато вантажних варіантів з характерними засвітився. Самі фільтри - неотруйні, можна налаштовувати їх інтенсивність, додавати дату на фото, а також ефект зернистості і хроматичної аберації - колірного спотворення, що додає об'єм зображенні. У додатку є елементарні інструменти для повороту і кадрування зображень з готовими шаблонами. Фінальний результат автоматично зберігається на пристрої. KUNI Analog Filters поширюється на платній основі, його ціна в Google Play - 35 грн.

Сінемаграфія, або «живі» фотографії - це, по суті, зациклена статичне відео, в якому рухається певна його частина. Такий прийом часто використовується в дизайні. Як правило, щоб зробити одну таку модну фотографію, необхідно проявити не тільки творчу фантазію, але і витратити багато часу в графічному редакторі. Щось подібне стали робити і на мобільних пристроях, наприклад, в додатках Motion Stills або Loopsie, які спочатку знімають відео, а потім його оптимізують під сінемаграфію.

Новий додаток Vimage працює по-іншому. Воно вже містить заготовки найбільш поширених ефектів в русі: сніг, дощ, хмари, вітер, вогонь, вода, дим та інші. Всього в додатку - 40 анімованих ефектів. Вам залишається накласти їх на будь-яку фотографію. Далі можна переміщати ефект, повертати, змінювати розмір, прозорість, швидкість анімації та інші параметри. Готову фотографію можна зберегти на пристрої в форматі MP4 або відправити відразу в Instagram. В цілому, виходить досить непогано, але не завжди з першого разу. Додаток поки перебуває в стадії бета-тестування, тому будьте готові до помилок.

Якщо ви хоч раз мріяли створити свою гру, опинитися на місці розробника і стати частиною успішного ігрового проекту, тоді Game Dev Tycoon для вас. Популярний бізнес-симулятор по створенню ігор нарешті добрався до Android. Як і в ПК-версії, в мобільній Game Dev Tycoon дія гри починається в 1980-х роках, коли ігрова індустрія тільки зароджується. Як і багато інших, ви починаєте з малого - створюєте в гаражі свою першу гру. У міру того, як ваші проекти стають успішними, гараж змінюється офісом, з'являється персонал, фанати і перші серйозні пропозиції від замовників. І так протягом майже 40 років.

За цей час ви зіткнетеся з конкуренцією в особі інших компаній-розробників, тому вам потрібно бути в курсі нових технологій, створювати ігрові движки і вчитися бізнесу. Головна мета гри - привести свою компанію до успіху і створити власну ігрову консоль. Версія Game Dev Tycoon для Android отримала новий інтерфейс, оптимізований для смартфонів і планшетів, а також суперскладний піратський режим. Вартість гри в Google Play становить 150 грн.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача