Статьи

Android-софт: лютий 2018

  1. VLC 3.0.1 (Android 2.3+, free)
  2. Thrive 2.0 (Android 7.0+, free)

Черговий випуск дайджесту цікавих програм для Android

Черговий випуск дайджесту цікавих програм для Android. У цьому огляді - нова версія медіаплеєра VLC, оновлене додаток для тестування швидкості інтернету - Speedtest.net, утиліта для відправки фото і відео зі смартфона на ПК - Photos Companion, додаток для ведення особистого щоденника - Stories, програма для обмеження часу, проведеного за смартфоном - Thrive, аналогові фільтри KUNI Analog Filters, додаток для створення сінемаграфій - Vimage і бонус - гра Game Dev Tycoon.

VLC 3.0.1 (Android 2.3+, free)

Третє за рахунком велике оновлення популярного кроссплатформенного медіаплеєра VLC. Крім виправлень безлічі помилок і оптимізацій під Android Oreo, поточний апдейт нарешті приносить підтримку Google Chromecast. Тепер користувачі можуть транслювати медіаконтент на екран телевізора або інших сумісних пристроїв. При відкритті файлу в додатку з'являється вже знайомий значок Chromecast, який виводить список доступних для трансляції пристроїв. Функція поки знаходиться в експериментальному режимі, тому в деяких випадках може не працювати належним чином.

У новій версії програми додана підтримка Samsung DeX, покращилася продуктивність, з'явився режим «картинка в картинці», користувачі отримали можливість видаляти файли з microSD-карти і інших зовнішніх носіїв. Оновлення VLC 3.0 побудовано на основі загального ядра для всіх систем, це стандартизує медіаплеєр на всіх платформах і забезпечує сумісність із застарілими пристроями.

Офіційний клієнт Speedtest.net для Android довгі роки залишався практично незмінним - об'ємні значки, великі написи і яскраві неонові кольори вже встигли неабияк приїстися. На зміну всього цього прийшли більш прості і плоскі елементи, тонкий шрифт і темно-синій фон. Навіть спідометр, який демонструє швидкість інтернет-з'єднання в реальному часі, був повністю перемальований і тепер відповідає єдиному стилю.

Крім редизайну, додаток отримав ряд поліпшень і оптимізацій. З функціональних нововведень Speedtest 4.0 навчився показувати втрату пакетів даних і визначати jitter - коливання в вимірах пинга. Користувачі також відзначають плавність і чуйність нового інтерфейсу.

Photos Companion - новий додаток Microsoft в рамках експериментального проекту Microsoft Garage. Програма дозволяє безпосередньо передавати фото і відео з мобільного пристрою на ПК під управлінням Windows 10. Photos Companion навряд чи замінить звичні багатьом хмарні сервіси, але в деяких випадках програма може дуже виручити, наприклад, коли потрібно швидко передати знімок або відеоролик на ПК, перебуваючи в однією з ним мережі Wi-Fi.

Photos Companion працює в зв'язці з десктопних додатком «Фотографії» для Windows 10. Перш ніж скористатися програмою, необхідно в настройках «Фотографій» включити опцію «Допоможіть Microsoft протестувати функцію імпорту через Wi-Fi на мобільних пристроях». Після цього процес передачі фотографій відбувається шляхом сканування QR-коду. За один сеанс з'єднання можна відправляти як одне, так і декілька зображень. Всі фото- і відеофайли завантажуються в окрему папку і моментально з'являються в додатку «Фотографії».

Років 20-25 тому було модним вести особистий щоденник. Зараз, в епоху повсюдної комп'ютеризації, щоденники втратили свою цінність, а їх роль виконують десятки сервісів, які відстежують наше життя. Проте, існує ряд додатків, які представляють собою класичні щоденники. Одним з таких є Stories - сучасний і красивий спосіб вести хронологію свого життя.

В Stories, крім текстових записів, можна додавати розташування, фотографії та вказувати вид діяльності, яким ви займаєтеся в даний момент. Вся інформація формується у вигляді ланцюжка подій на кожен день. Stories дозволяє створювати необмежену кількість щоденників на випадок, якщо комусь одного здасться мало. Особливістю програми є можливість надавати емоції своїм думкам - в кожного запису вказується поточний настрій, це робить щоденник «живим». Ще одна перевага Stories - в організації записів. Їх можна фільтрувати по місцях, людям, хештег і видам діяльності. Крім того, додаток показує звіти у вигляді графіків і діаграм по вашій активності, настрою і розташуванню.

Thrive 2.0 (Android 7.0+, free)

Згідно з дослідженнями, молоді люди в середньому проводять за мобільними пристроями не менше 5 годин на добу, а кожен третій користувач пропускає важливі моменти в своєму житті тільки через те, що був сильно захоплений своєю гаджетом. Виправити це може хіба що самодисципліна і сила волі. Якщо у вас немає ні того, ні іншого, допоможе додаток Thrive від компанії Thrive Global - молодого стартапу, що займається питаннями здорового способу життя.

Thrive гарантує, що ви не будете витрачати на смартфон більше часу, ніж належить. Для цих цілей в додатку є спеціальний режим, який протягом обраного періоду часу повністю блокує доступ до мобільного пристрою, включаючи повідомлення, дзвінки та повідомлення. Зв'язатися з вами зможуть тільки обрані контакти. Для інших можна налаштувати текст повідомлення автовідповідача.

Ще однією важливою функцією програми є App Control. Вона відстежує час, проведений в додатках, і дозволяє встановлювати обмеження по кожному з них. Якщо користувач проштрафився і програма була заблокована, доступ до неї він отримає тільки на наступний день не раніше 12-ї години дня. Після таких блокувань користувач отримує винагороду у вигляді так званих MicroSteps - рад, як провести заощаджений час з користю.

KUNI Analog Filters - це набір з більш ніж 60 фільтрів під плівкову фотографію, серед яких є багато вантажних варіантів з характерними засвітився. Самі фільтри - неотруйні, можна налаштовувати їх інтенсивність, додавати дату на фото, а також ефект зернистості і хроматичної аберації - колірного спотворення, що додає об'єм зображенні. У додатку є елементарні інструменти для повороту і кадрування зображень з готовими шаблонами. Фінальний результат автоматично зберігається на пристрої. KUNI Analog Filters поширюється на платній основі, його ціна в Google Play - 35 грн.

Сінемаграфія, або «живі» фотографії - це, по суті, зациклена статичне відео, в якому рухається певна його частина. Такий прийом часто використовується в дизайні. Як правило, щоб зробити одну таку модну фотографію, необхідно проявити не тільки творчу фантазію, але і витратити багато часу в графічному редакторі. Щось подібне стали робити і на мобільних пристроях, наприклад, в додатках Motion Stills або Loopsie, які спочатку знімають відео, а потім його оптимізують під сінемаграфію.

Новий додаток Vimage працює по-іншому. Воно вже містить заготовки найбільш поширених ефектів в русі: сніг, дощ, хмари, вітер, вогонь, вода, дим та інші. Всього в додатку - 40 анімованих ефектів. Вам залишається накласти їх на будь-яку фотографію. Далі можна переміщати ефект, повертати, змінювати розмір, прозорість, швидкість анімації та інші параметри. Готову фотографію можна зберегти на пристрої в форматі MP4 або відправити відразу в Instagram. В цілому, виходить досить непогано, але не завжди з першого разу. Додаток поки перебуває в стадії бета-тестування, тому будьте готові до помилок.

Якщо ви хоч раз мріяли створити свою гру, опинитися на місці розробника і стати частиною успішного ігрового проекту, тоді Game Dev Tycoon для вас. Популярний бізнес-симулятор по створенню ігор нарешті добрався до Android. Як і в ПК-версії, в мобільній Game Dev Tycoon дія гри починається в 1980-х роках, коли ігрова індустрія тільки зароджується. Як і багато інших, ви починаєте з малого - створюєте в гаражі свою першу гру. У міру того, як ваші проекти стають успішними, гараж змінюється офісом, з'являється персонал, фанати і перші серйозні пропозиції від замовників. І так протягом майже 40 років.

За цей час ви зіткнетеся з конкуренцією в особі інших компаній-розробників, тому вам потрібно бути в курсі нових технологій, створювати ігрові движки і вчитися бізнесу. Головна мета гри - привести свою компанію до успіху і створити власну ігрову консоль. Версія Game Dev Tycoon для Android отримала новий інтерфейс, оптимізований для смартфонів і планшетів, а також суперскладний піратський режим. Вартість гри в Google Play становить 150 грн.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.