Статьи

Андрій Круз, Вітер над островами - завантажити fb2, epub, pdf на ЛітРес

Дуже суперечливе враження

З одного боку, книги Круза мною завжди очікувані (в сенсі - завжди їх чекаю). Дуже цікавий стиль викладу. Заворожують сюжети - начебто - прості і в якійсь мірі примітивні, цілком прогнозовані, але в силу цієї самої простоти досить життєві і зрозумілі.

З іншого боку - при читанні нерідко виникає якесь роздратування від неадекватності головного героя і того, що відбувається навколо.

"Вітер над островами" не став винятком. Довго відкладав цю книгу з різних причин. Але сьогодні, нарешті, завершив читання. З плюсів: Круз послідовно став відходити (але, на жаль, не відійшов повністю!) Від непотрібного опису ТТХ зброї, досить-таки цікавий пригодницький сюжет. Хочеться швидше дізнатися - що ж буде далі. Мінусів не менше.

спойлер спойлер

По-перше, незважаючи на цікавий сюжет, прошу вибачення за парадоксальний каламбур, але сюжету-то як такого і немає. У чому зав'язка? У тому, що ГГ потрапив в майбутнє? Ну тоді дозвольте дізнатися - де розв'язка? Або зав'язка - в нападі негрів на обоз батька Віри? Ну тоді це якось примітивно ... У книзі ГГ просто живе, а автор вплітає (безумовно, талановито і цікаво) в ланцюжок різних пригод. По-друге, не погоджуся з думкою, що книга про справжніх мужиків (з позиції - ось вони такі і ніякими іншими бути не можуть). ГГ демонструє лише навички володіння військовою справою - і все. Типу перед Рембо і так повинні всі двері відкриватися і удача йому пре з усіх боків. Немає тут, однозначно, і опису справжньої чоловічої дружби (щльне спілкування після пива - це привід для такої дружби?). Так, незрозуміло як зійшлися товариші, не більше.

Найбільший недолік (на мою скромну думку) - не дуже глибоке опис характерів героїв, а у деяких його взагалі немає. Ну і традиційно для Круза - військові або колишні військові молодці, а решта - бездумна натовп.

Хоча, може ця казковість і привертає в книгах А. Круза ...

У чому зав'язка?
У тому, що ГГ потрапив в майбутнє?
Ну тоді дозвольте дізнатися - де розв'язка?
Або зав'язка - в нападі негрів на обоз батька Віри?
?льне спілкування після пива - це привід для такої дружби?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача