Статьи

Яндекс.Вебмайстер обзавівся API

Яндекс Яндекс.Вебмайстер - програмним інтерфейсом, що дозволяє розробникам створювати додатки для роботи з одними даними, що зберігаються на сервісі.

Тепер власники хостингів і CMS, розробники програмного забезпечення і онлайн-сервісів для роботи з даними про сайтах зможуть вбудувати Яндекс.Вебмайстер в панель управління хостингом. Після чого їх клієнтам на сторінці хостингу стане доступна інформація про проіндексованих сторінках, відвідуваності і інших важливих даних. Власники щойно створених сайтів отримають можливість негайно відправляти їх на індексацію Яндексом і підтверджувати свої права на управління.

Завдяки API Яндекс.Вебмайстер можна буде створювати додатки для роботи з даними про сайтах. Як варіант, такі:

  • створення надбудови Яндекс.Вебмайстер до панелі управління сайтом хостингової компанії;
  • створення додатків для управління сайтами;
  • розробка модулів і надбудов для систем управління контентом.

У зв'язку з запуском API Я.Вебмастера компанією був створений. Одночасно на сайті з'явився для публікації позитивних кейсів. У ньому буде розміщуватися технічна документація і докладні відомості про можливості API.

Таким чином, Яндекс підтвердив свої слова. Нагадаємо, що про швидкий випуск API Яндекс.Вебмайстер на закритому круглому столі «Яндекс і SEO» повідомив керівник сервісу Михайло Сенін.

Своїм поглядом на актуальність і значимість нововведення Яндекса поділився Павло Костяніца, фахівець відділу інтернет-маркетингу компанії VIPRO:

Яндекс, безумовно, удосконалює нові сервіси та можливості, спрощуючи зв'язок сайтів з пошуковим роботом. Новий додаток добре доповнює створену раніше співробітниками Яндекса панель «Веб-майстер».

Ця програма буде цікаво як власникам сайтів (людям, які мають власний інтернет-ресурс), так і великим SEO-компаніям і компаніям-розробникам.

Тепер у нас з'явилася можливість вбудувати Яндекс.Вебмайстер в панель управління хостингом, щоб наші клієнти отримували всю детальну інформацію про свій сайт прямо зі сторінки сайту свого хостера, що дуже зручно.

Компанія VIPRO вважає новий додаток Яндекса корисним і необхідним для поліпшення якості роботи з сайтами наших клієнтів. Ми вивчаємо нові можливості, очікуємо розвиток сервісу і плануємо використовувати його в подальшій роботі.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.