Статьи

«Яндекс.Діск» забере фотографії з «ВКонтакте» і «Одноклассников»

У сервісі «Яндекс.Діск» з'явилися нові можливості для роботи з фотографіями, що дозволяють завантажувати в хмару знімки з соцмереж. Про це повідомляється в надійшов до редакції TJournal прес-релізі компанії.

TJournal попросив представників соцмереж прокоментувати нововведення.

«Яндекс.Діск» інтегрувався з соцмережами: тепер користувачі можуть публікувати зображення з сервісу прямо в соцмережі, а також в кілька кліків завантажувати цілі альбоми на зберігання в хмару.

Завантажувати в «Яндекс.Діск» можна все особисті альбоми, а також знімки, на яких користувача відзначили його друзі. Після завантаження стають доступні всі штатні інструменти «Яндекс.Діск» для роботи з зображеннями: з'явилися в травні фільтри, стікери, написи, яскравість, обрізка та інші.

Поки інтеграція з соцмережами доступна тільки в веб-версії «Яндекс.Діск». Опублікувати знімки можна в Facebook, «ВКонтакте» і «Однокласники», а завантажувати ще й з «Мого Миру» - популярної по опитуваннями громадської думки соц мережі.

TJournal попросив прокоментувати представників «ВКонтакте» і «Одноклассников» ставлення до нового сервісу, що дозволяє завантажувати фотографії з соцмереж.

Георгій Лобушкін,прес-секретар «ВКонтакте»Георгій Лобушкін,прес-секретар «ВКонтакте»

«Яндекс» запив круту фичу на нашому API. І ми раді появі будь-якого сервісу, підвищує загальний user experience в Рунеті. Тим більше круто, що ми робимо свій внесок завдяки нашій відкритій платформі для сторонніх розробників і компаній.

Ілля Грабовський,прес-секретар «Однокласників»Ілля Грабовський,прес-секретар «Однокласників»

Взагалі, чим доступніше для користувача контент, тим краще. І, напевно, така собі загальна синхронізація сервісів - теж добре, кожен може вибирати ті інструменти для певних цілей, що йому зручніше.

Це не перший раз, коли «Яндекс» займається інтеграцією своїх хмарних сервісів з соцмережами. У липні 2013 року компанія запропонувала перенести свої аудіозаписи «ВКонтакте» в сервіс «Яндекс.Музика», відреагувавши на масове видалення музичних треків з соціальної мережі.

# Новина # ВКонтакте #Facebook # Однокласники # Яндекс # Георгій_Лобушкін # Ілья_Грабовскій # облачние_сервіси # Яндекс_Діск # фотографії #Мій світ # сервіси_для_храненія_фотографій

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.