Статьи

«Яндекс.Діск» забере фотографії з «ВКонтакте» і «Одноклассников»

У сервісі «Яндекс.Діск» з'явилися нові можливості для роботи з фотографіями, що дозволяють завантажувати в хмару знімки з соцмереж. Про це повідомляється в надійшов до редакції TJournal прес-релізі компанії.

TJournal попросив представників соцмереж прокоментувати нововведення.

«Яндекс.Діск» інтегрувався з соцмережами: тепер користувачі можуть публікувати зображення з сервісу прямо в соцмережі, а також в кілька кліків завантажувати цілі альбоми на зберігання в хмару.

Завантажувати в «Яндекс.Діск» можна все особисті альбоми, а також знімки, на яких користувача відзначили його друзі. Після завантаження стають доступні всі штатні інструменти «Яндекс.Діск» для роботи з зображеннями: з'явилися в травні фільтри, стікери, написи, яскравість, обрізка та інші.

Поки інтеграція з соцмережами доступна тільки в веб-версії «Яндекс.Діск». Опублікувати знімки можна в Facebook, «ВКонтакте» і «Однокласники», а завантажувати ще й з «Мого Миру» - популярної по опитуваннями громадської думки соц мережі.

TJournal попросив прокоментувати представників «ВКонтакте» і «Одноклассников» ставлення до нового сервісу, що дозволяє завантажувати фотографії з соцмереж.

Георгій Лобушкін,прес-секретар «ВКонтакте»Георгій Лобушкін,прес-секретар «ВКонтакте»

«Яндекс» запив круту фичу на нашому API. І ми раді появі будь-якого сервісу, підвищує загальний user experience в Рунеті. Тим більше круто, що ми робимо свій внесок завдяки нашій відкритій платформі для сторонніх розробників і компаній.

Ілля Грабовський,прес-секретар «Однокласників»Ілля Грабовський,прес-секретар «Однокласників»

Взагалі, чим доступніше для користувача контент, тим краще. І, напевно, така собі загальна синхронізація сервісів - теж добре, кожен може вибирати ті інструменти для певних цілей, що йому зручніше.

Це не перший раз, коли «Яндекс» займається інтеграцією своїх хмарних сервісів з соцмережами. У липні 2013 року компанія запропонувала перенести свої аудіозаписи «ВКонтакте» в сервіс «Яндекс.Музика», відреагувавши на масове видалення музичних треків з соціальної мережі.

# Новина # ВКонтакте #Facebook # Однокласники # Яндекс # Георгій_Лобушкін # Ілья_Грабовскій # облачние_сервіси # Яндекс_Діск # фотографії #Мій світ # сервіси_для_храненія_фотографій

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача