Статьи

Яндекс.браузер - перші враження про використання, відгуки, завантажити браузер від Яндекс

Поява браузера від Яндекс стало несподіванкою для багатьох користувачів. Я, наприклад, навіть і не підозрював про те, що Яндекс працює над розробкою власного браузера. Проте, я встановив його, для того, щоб спробувати і порівняти з моїм улюбленим Google Chrome. Ви також можете завантажити Яндекс Браузер за адресою browser.yandex.ru
Перше враження - Яндекс Браузер не запропонував нічого революційно нового, запозичивши найкраще від Google Chrome.

За швидкістю завантаження сторінок яндекс
За швидкістю завантаження сторінок яндекс.браузер на мою суб'єктивну думку, не поступається Google Chrome, і, відповідно, іншим браузерам, що радує.
Тепер трохи про ті переваги на яких Яндекс робить акцент рекламуючи свій продукт.
Перше - це розумна адресна рядок. Мається на увазі, що коли Ви починаєте вводити адресу сайту в адресний рядок, яндекс.браузер пропонує Вам підказки, котрі спливають під адресним рядком. Ці підказки будуть з'являтися, навіть якщо ви помилково вводите адресу сайту, не переключивши розкладку клавіатури на потрібну мову або вводите латинський URL кирилицею. Проте, нічого нового в цій функції немає, так як вона давно доступна і в Google Chrome і в інших браузерах. Також з адресного рядка можна здійснювати пошук, зрозуміло, за допомогою Яндекс.
Наступне - це панель швидкого доступу з віджетами найбільш часто відвідуваних сайтів, або табло, як його називає Яндекс :). Ідея панелі швидкого доступу теж далеко не нова, проте її реалізація у Яндекса мені сподобалася. Почнемо з того, що при відкритті нової вкладки панель швидкого доступу відображається не на весь екран, а лише у верхній його частині, тобто внизу екрану Ви бачите попередню відкриту Вами в браузері сторінку. Це досить зручно і при цьому не залишається багато невикористаного місця як в панелі швидкого доступу Google Chrome. До того ж, що ще мені дуже сподобалося - внизу табло яндекс.браузер відображено меню налаштувань і закладок, що також дуже зручно. Не знаю, можливо в інших браузерах теж є можливість якось налаштувати панель швидкого доступу, але її зовнішній вигляд у яндекс.браузер мені дуже сподобався.

Наступне, на чому робить акцент Яндекс в презентації свого продукту - це переклад сайтів на різні мови
Наступне, на чому робить акцент Яндекс в презентації свого продукту - це переклад сайтів на різні мови. Я спеціально вирішив спробувати перевести однаковий шматок англійського тексту в яндекс.браузер і в Google Chrome - результат вийшов в обох випадках ідентичний - незадовільний. Схоже обидва браузера використовують один і той же інструмент для перекладу сайтів.

Оригінал англійського тексту

Оригінал англійського тексту

Переклад від яндекс.браузер

браузер

Переклад від Google Chrome

Що ще я помітив проводячи даний експеримент - це адресний рядок у вигляді «хлібних крихт». Не знаю, чи є така опція в інших браузерах, але для мене - це в новинку. Поки що це дуже незвично, але виглядає досить непогано. У всякому разі, завдяки такій адресному рядку людині набагато легше зорієнтуватися, де саме на сайті він знаходиться, та й виглядає це більш дохідливо. Якщо це нововведення Яндекса, то це, однозначно, плюс йому в карму.

З додаткового варто відзначити, що перевірка на наявність вірусів на відкритих сайтах здійснюється за допомогою Касперського
З додаткового варто відзначити, що перевірка на наявність вірусів на відкритих сайтах здійснюється за допомогою Касперського. Перенесення всіх налаштувань з іншого браузера в яндекс.браузер відбувається дуже швидко, фактично в один клік.
У пріцніпе, мені, незважаючи на явну схожість з Google Chrome, яндекс.браузер сподобався, проте використовувати його в якості основного я швидше за все поки не готовий. Проте раджу Вам спробувати.
Також для загального розвитку раджу почитати про те, що таке QR-код і як його можна використовувати в сучасному маркетингу. Якщо ж Ви вже використовуєте цю штуку в своїй діяльності, рекомендую відмінний qr код генератор з широким функціоналом.

Поділіться з друзями

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача