Статьи

«Яндекс» закрив рейтинг популярності блогерів. Блоги як ЗМІ - критерії та вимоги

Інтернет-компанія «Яндекс» закрила рейтинги блогерів і блогхостингу в своєму сервісі «Пошук по блогах», а також припинила підтримку кнопок, що відображають кількість читачів блогів, йдеться в повідомленні «Яндекса»
Інтернет-компанія «Яндекс» закрила рейтинги блогерів і блогхостингу в своєму сервісі «Пошук по блогах», а також припинила підтримку кнопок, що відображають кількість читачів блогів, йдеться в повідомленні «Яндекса».

Це збіглося за часом зі схваленням в Держдумі поправки, частково прирівнює блогерів з більш ніж трьома тисячами читачів в день до журналістів. У самому «Яндексі» пов'язують закриття рейтингу зі змінами в російському законодавстві.

«На цю весну ми запланували закриття цієї частини" Пошуку по блогах ". У зв'язку c останніми російськими законодавчими ініціативами, що стосуються блогерів, ми вирішили зробити це сьогодні », - йдеться в повідомленні компанії.

«Яндекс», крім того, пояснює причину закриття рейтингу і лічильників читачів тим, що дані в них вже протягом деякого часу не відповідають дійсності, оскільки сервіс кілька років перебуває в стадії «заморозки».

«У зв'язку з тим, що дані на сервісі відображаються не цілком коректно, ми не вважаємо за можливе надавати цей сервіс як самим авторам блогів, так і всім, хто зацікавлений у зовнішній оцінці їх відвідуваності», - сказано в заяві «Яндекса».

Таким чином в сервісі «Яндекса», що працює з 2004 року, залишиться тільки функція пошуку блогів, без оцінок популярності блогерів і блогхостингу.

Схвалена в п'ятницю депутатами Держдуми поправка доповнює федеральний закон «Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації» новою статтею «Особливості поширення блогером загальнодоступної інформації». У третьому, остаточному, читанні документ може бути розглянутий на наступному тижні.

Згідно з поправкою, власник сайту або сторінки в інтернеті, яку протягом доби відвідує понад три тисячі користувачів, при розміщенні та використанні інформації зобов'язаний стежити за тим, щоб його блог не використовувався для здійснення кримінально караних діянь, розголошення державної таємниці, публікації екстремістських матеріалів, а також для пропаганди порнографії, культу насильства і жорстокості. До таких блогам пред'являється і ряд інших вимог, обов'язкових до виконання для традиційних ЗМІ.

Виявленням популярних блогерів займеться Роскомнадзор. Виявивши блог, який підпадає під вимоги закону, відомство направить провайдеру хостингу або блогеру повідомлення в електронному вигляді про необхідність надання даних, що дозволяють ідентифікувати блогера. Ці дані повинні бути надані протягом трьох днів. Після цього блогер включається до реєстру Роскомнадзора. Якщо доступ до блогу або сайту протягом трьох місяців становить протягом доби менше трьох тисяч користувачів, сторінка за заявою блогера виключається з реєстру. Якщо блог не популярний протягом півроку, Роскомнадзор сам виключить його з реєстру.

Онлайн-сервіси, провідні самостійну оцінку популярності блогів і розміщують інформацію у відкритому доступі, можуть стати своєрідною підказкою для Роскомнадзора в ході формування реєстру і перевірки популярних блогів на відповідність вимогам закону.

При цьому поправками передбачений штраф для популярних блогерів і провайдерів, які не хочуть представляти про себе дані в Роскомнадзор: для фізичних осіб від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, юридичних - від 50 до 300 тисяч. За повторне порушення штраф складе для фізосіб від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а для юросіб - від 300 до 500 тисяч або адміністративне призупинення діяльності на строк до 30 діб.
http://www.market-studio.com/home-menu/reklamnyj-mir/921-yandeks-zakryl-rejting-populyarnosti-blogerov

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача