Статьи

Анастасія Решетова видалила свій Instagram через зраду Тіматі

Чутки про можливе розставання репера Тіматі з моделлю Анастасією Решетова отримали підтвердження. Модель раптово зробила немислимий для сучасної публічної персони вчинок - видалила свій профіль в Instagram.

Шанувальники сипали різними версіями щодо цієї події Шанувальники сипали різними версіями щодо цієї події. Припускали, що співак потихеньку зійшовся з Оленою Шишковою, колишньої супутницею життя, у якій є дочка від репера. Особливо екзотичною виглядала версія про раптову зміну сексуальної орієнтації Тіматі, але її спростовували найбільш активно.

Головним чином, схилялися до версії - Анастасія видалила свій Instagram, тому що вирішила зайвий раз пропіаритися таким способом. Незважаючи на всі зради Тіматі, її влаштовують відносини з ним, саме в такому вигляді. Більшість коментують було згідно, що Тіматі не повернеться до Олени Шишковою, оскільки з його боку вже немає любові.


Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача