Статьи

Анастасія Решетова видалила свій Instagram через зраду Тіматі

Чутки про можливе розставання репера Тіматі з моделлю Анастасією Решетова отримали підтвердження. Модель раптово зробила немислимий для сучасної публічної персони вчинок - видалила свій профіль в Instagram.

Шанувальники сипали різними версіями щодо цієї події Шанувальники сипали різними версіями щодо цієї події. Припускали, що співак потихеньку зійшовся з Оленою Шишковою, колишньої супутницею життя, у якій є дочка від репера. Особливо екзотичною виглядала версія про раптову зміну сексуальної орієнтації Тіматі, але її спростовували найбільш активно.

Головним чином, схилялися до версії - Анастасія видалила свій Instagram, тому що вирішила зайвий раз пропіаритися таким способом. Незважаючи на всі зради Тіматі, її влаштовують відносини з ним, саме в такому вигляді. Більшість коментують було згідно, що Тіматі не повернеться до Олени Шишковою, оскільки з його боку вже немає любові.


Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.