Статьи

Амбіорікс готовий захопити основні сервери Total War: ARENA

Через кілька годин F2P-стратегія Total War: ARENA отримає оновлення, яке додасть в гру нового полководця, преміумні загони і різні балансові правки.

Сьогодні, 21 червня, на основні сервери F2P-стратегії Total War: ARENA буде встановлено оновлення 3.1.5 . У гру буде додано новий полководець Варваров - Амбіорікс. Він здатний підсилити ваші загони, випустити на ворогів залп послаблюють снарядів і активувати побудова, що підвищує дальність і точність стрільби.

У магазині вдасться виявити такі преміумні загони, як белгкскіе лучники, ебурони-стрілки, мечники з туреосамі і кімврскіе копейщики. Боудікка отримає різні балансові зміни, які сфокусують її на натиску і бойових псів.
Чи стане доступний спорядження Ганнібала, що складається з п'яти речей. Покращиться ситуація з з'єднанням, так як гра буде частіше закидати вас на сервери з невеликим пінгом. Система пошуку суперників обзаведеться приємними правками. І команда оптимізує ландшафт, щоб усунути проблеми з продуктивністю.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача