Статьи

Амбіорікс готовий захопити основні сервери Total War: ARENA

Через кілька годин F2P-стратегія Total War: ARENA отримає оновлення, яке додасть в гру нового полководця, преміумні загони і різні балансові правки.

Сьогодні, 21 червня, на основні сервери F2P-стратегії Total War: ARENA буде встановлено оновлення 3.1.5 . У гру буде додано новий полководець Варваров - Амбіорікс. Він здатний підсилити ваші загони, випустити на ворогів залп послаблюють снарядів і активувати побудова, що підвищує дальність і точність стрільби.

У магазині вдасться виявити такі преміумні загони, як белгкскіе лучники, ебурони-стрілки, мечники з туреосамі і кімврскіе копейщики. Боудікка отримає різні балансові зміни, які сфокусують її на натиску і бойових псів.
Чи стане доступний спорядження Ганнібала, що складається з п'яти речей. Покращиться ситуація з з'єднанням, так як гра буде частіше закидати вас на сервери з невеликим пінгом. Система пошуку суперників обзаведеться приємними правками. І команда оптимізує ландшафт, щоб усунути проблеми з продуктивністю.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.