Статьи

Amazon планує відмовитися від Oracle до 2020 року

5539 переглядів

До початку 2020 року компанія Amazon планує повністю припинити використання програмного забезпечення Oracle (американська корпорація, найбільший виробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання. Спеціалізується на випуску систем управління базами даних, сполучного програмного забезпечення та бізнес-додатків (ERP- і CRM- систем, спеціалізованих галузевих програм), повідомляє CNBC .

Незважаючи на те, що Amazon є лідером в області використання хмарних сховищ і серверів, вже в 2020 році компанія розраховує повністю виключити з використання бази даних Oracle Незважаючи на те, що Amazon є лідером в області використання хмарних сховищ і серверів, вже в 2020 році компанія розраховує повністю виключити з використання бази даних Oracle. Повідомляється, що компанія почала відходити від баз даних Oracle близько чотирьох-п'яти років тому. Рішення було прийнято в зв'язку з побоюваннями Amazon в тому, що Oracle не зможе надалі пристосуватися під зростаючі потреби компанії.

Проте, в Oracle впевнені, що Amazon не виконає обіцянки. За словами представника компанії, Amazon витратила 60 мільйонів доларів на бази даних Oracle і програмне забезпечення для аналізу даних близько року тому. Нагадаємо, що протягом багатьох років Amazon витратила сотні мільйонів доларів на технології Oracle для ведення свого бізнесу.

«Ми не вважаємо, що Amazon Web Services володіє технологією баз даних, яка хоча б приблизно наближена до можливостей бази даних Oracle», - відзначили в компанії.

Представники Amazon від коментарів утрималися.

Раніше повідомлялося про те, що операційний прибуток Amazon в другому кварталі збільшилася майже п'ятикратно - з $ 628 млн до $ 2,98 млрд.

Крім того, експерти вважають, що Amazon має всі можливості для успішного вторгнення в галузь управління фінансами .

Вікторія Станковская, Retail.ru

Стаття відноситься до тематиками: E-commerce, інтернет-магазини Поділитися публікацією: Джерело: Retail.ru Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача