Статьи

Alcohol 120% завантажити на Windows 7

 1. можливості програми
 2. Вимоги до Alcohol 120 для Windows 7
 3. процес установки
 4. Завантажити Алкоголь 120%

Програма з інтригуючою для російського користувача назвою Alcohol створена для тих, хто активно користується дисками різного формату: CD, DVD, Blu-Ray і іншими оптичними носіями інформації. Основним завданням утиліти є створення віртуальних образів і їх подальше використання. Alcohol 120% вміє коректно працювати з різними оптичними носіями інформації. Навіть з тими, що використовують «неприступну» захист від копіювання.

можливості програми

Алкоголь 120% використовується не тільки для створення віртуальних образів. У цього програмного продукту досить багатий функціонал. Утиліта вміє наступне:

 • створення точних образів CD, DVD і Blu-Ray;
 • пошук образів на комп'ютері користувача;
 • запис образу на оптичний накопичувач будь-якого типу;
 • робота з «віртуалкою» будь-якого формату;
 • емуляція високошвидкісного приводу;
 • підтримка великої кількості віртуальних CD-ROM;
 • перевірка цілісності створеного або записаного образу.

Виходить, що ця програма належить до розряду багатопрофільних додатків. Утиліта надає широкі можливості по роботі з оптичними носіями інформації. Але це, зрозуміло, не безкоштовно. За використання повноцінної версії доведеться заплатити. Або завантажити вже «крякнутий» продукт.

ВАЖЛИВО!

Не зайвим буде нагадати, що використання вже зламаних версій досить ризиковане заняття. Ніхто не дасть гарантію, що людина, який виробляв злом і активацію утиліти не додав до неї який-небудь «троян». Те саме можна сказати і до програм типу «crack», які використовуються для обходу захисту. Якщо є сумніви в сумлінності автора «ріпаку», то краще скачати Alcohol 120% Free Edition. Від повноцінної версії ця редакція відрізняється сильно урізаним функціоналом.

Вимоги до Alcohol 120 для Windows 7

Як і будь-яке інше додаток, Alcohol 120% має свої вимоги до комп'ютера користувача. Але вони настільки низькі, що навіть власники 15-річних ПК легко зможуть користуватися даним продуктом.

 • Процесор: Intel або AMD з мінімальною тактовою частотою 800 МГц.
 • Операційна система: Windows (ХР, Vista, 7, 8, 8.1, 10) 32 або 64 bit.
 • Оперативна пам'ять: 256 Мбайт.
 • Місце на жорсткому диску: 10 Гбайт (враховується обсяг середнього образу диска).
 • Привід CD \ DVD.

Вимоги до комп'ютера у утиліти досить демократичні. Однак на даний момент Алкоголь найкраще працює на машинах під керуванням Windows 7, так як саме ця версія ОС від Microsoft є найбільш стабільною і збалансованою.

ВАЖЛИВО!

Варто згадати, що на деяких комп'ютерах доведеться встановити окремо драйвер SPTD. Зазвичай він йде в комплекті з самим Алкоголем, але його може і не бути, якщо був викачаний «ріпак», розроблений третьою. Краще завантажувати торрент з позначкою repack by kpojiuk. У цього автора точно все буде на місці. Також його «репаки» відрізняються хорошою працездатністю. Але що більш цінно - відсутність пропозицій по установці купи непотрібного софту від Яндекса, Mail.ru і іже з ними. Інші автори впроваджують в свої установники це сміття. Але тільки не «Кролик».

процес установки

Перед тим, як приступати до установки, потрібно вирішити, звідки завантажити потрібний файл. Завантажити безкоштовно «ріпак» Алкоголю від Kpojiuk можна з нашого сайту . Це один з небагатьох торрент-трекерів, який дозволяє качати без реєстрації. Тепер перейдемо до самого процесу установки. Він не повинен викликати жодних питань навіть у новачків, оскільки простий і інтуїтивно зрозумілий.

 1. Потрібно відкрити папку зі скачаним «ріпаком» і запустити файл з ім'ям «Alcohol.120.v2.0.3.9326.exe». Він запускає інсталятор програми. Крім цього файлу, в папці є й інші речі. Але вони абсолютно не потрібні середньостатистичному користувачеві.

Але вони абсолютно не потрібні середньостатистичному користувачеві

 1. Після завантаження установника з'явиться вікно вибору мови. Якщо при установці утиліти потрібен инсталлер російською мовою, то потрібно просто натиснути на кнопку «ОК». Мову можна вибрати будь-який (якщо це потрібно).
 2. У наступному вікні програми встановлення про ознайомитися з загальною інформацією та встановити сторінку hi.ru в якості домашньої. Потрібно просто зняти галочку з цього пункту і натиснути кнопку «Далі», так як дана сторінка нічого цікавого із себе не представляє.
 3. Тепер установник запропонує вибрати параметри установки. Російська версія додатка обрана за замовчуванням. Також встановлено галочки навпроти пунктів про створення ярликів на робочому столі і в меню «Пуск». А ось відвідувати блог автора ріпаку не обов'язково. Галочку можна прибрати і натиснути на кнопку «Далі».
 4. У наступному вікні буде запропоновано вибрати папку установки. Тут краще залишити все як є, бо в іншому випадку програма буде працювати некоректно. Потрібно просто натиснути на кнопку «Встановити».

Після завершення процесу установки можна буде повноцінно користуватися утилітою. Особливістю цього ріпаку є те, що продукту не потрібний ліцензійний ключ (програма вже активована).

ВАЖЛИВО!

Після установки Alcohol 120% настійно рекомендується перезавантажити ПК або ноутбук. Справа в тому, що разом з програмою був встановлений SPTD драйвер. Для його активації в системі необхідне перезавантаження. В іншому випадку емулятор просто не зможе створити віртуальні приводи.

Завантажити Алкоголь 120%

Отже, програма Alcohol 120% є потужним інструментом для роботи з оптичними носіями інформації і їх віртуальними образами. Вона стане в нагоді тим користувачам, які мають певний контент на оптичних дисках і хочуть забезпечити йому більшу схоронність шляхом створення копії в комп'ютері (адже диски аж ніяк не вічні і легко піддаються механічних пошкоджень). Для використання повноцінної версії утиліти потрібно серійний номер. Але якщо завантажити «ріпак» з нашого сайту, то такі речі не знадобляться. За допомогою Alcohol можна зробити і віртуальні копії улюблених дисків з іграми. А ось про те, як встановити гру за допомогою емулятора буде розказано в іншому матеріалі. Бо це вже зовсім інша історія.

Завантажити Alcohol 120% безкоштовно через uBar

Завантажити RePack by KpoJIuK (Репак від Кролика) через uBar

Завантажити Alcohol 120% торрент через uBar

ВАЖЛИВО!

Рекомендуємо відключити Adblock або інші блокувальники реклами перед установкою програми. Вони можуть блокувати доступ до потрібних компонентів програми.

При кліці на кнопку «Завантажити» вам буде запропоновано завантажити і встановити програму uBar, після чого завантаження обраного Вами файлу почнеться автоматично. Також, ви можете Завантажити файл безпосередньо.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача