Статьи

Альбіна Джанабаєва розповіла про засудження і роман з Меладзе

Про відносини Альбіни Джанабаєвої і Валерія Меладзе подейкували ще з моменту участі співачки в групі «Віагра». У 2014 році після гучного розлучення Меладзе з дружиною і матір'ю трьох його дочок, остаточно стало зрозуміло, що на протязі 10 років Альбіна була його коханкою. Співак фактично жив на дві сім'ї.

Співак фактично жив на дві сім'ї

Громадськість стала засуджувати подібні відносини, але ні Валерій Меладзе, ні Альбіна Джанабаєва ніяких коментарів на цю тему не давали. Через чотири роки після піку пристрастей Альбіна зізналася, що для неї настав момент, коли вона може говорити про відносини з Валерієм відкрито і відверто, вже нікого і нічого не боячись.

Так, вона розповіла, що їхні стосунки всередині сім'ї складаються добре. З дочками від першого шлюбу Валерій спілкується і підтримує їх фінансово. Альбіна зізналася, що після того, як їх роман став очевидним для всіх фактом, вона відчувала наростаюче невдоволення людей на собі. Найбільше їй не подобалося переслідування з боку журналістів, які намагалися відобразити кожен крок Альбіни та Валерія, щоб з'ясувати, де і як вони проводять час разом. Співачка чудово розуміла, що суть ситуації кожному не поясниш, саме тому вона і вибрала мовчання.

У цей період на Джанабаєву накочувало стан апатії і депресії. Ще більше її обтяжував той факт, що їх відносини з самого початку були складними і неоднозначними. Зараз, коли пристрасті вляглися, і їх любов пройшла це непросте випробування, Альбіна зазначила, що щаслива в шлюбі.

Цікаво, що Валерій, який протягом усього цього часу також не прокоментував ситуацію з розлученням і відносинами з Альбіною, не так давно висловився досить різко . Він попросив усіх в грубій формі відстати від їх сім'ї.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача