Статьи

Актор Ігор Петренко кинув Катерину Климову через сильний запою

Ігор Петренко і Катерина Климова.

Фото: з сайту Петренко

Катерина Климова і Ігор Петренко познайомилися ще під час навчання в Щепкинському училище. Роман між Катериною і Ігорем почався в 2003 році на знімальному майданчику фільму "Краще місто Землі". Тоді актриса була одружена з Іллею Хорошилова, з яким виховувала дворічну дочку Лізу, а Ігор Петренко був одружений на Ірині Леонової. Уже в 2004 році Катерина Климова та Ігор Петренко одружилися, і актор навіть удочерив старшу дочку актриси. Так що службовий роман знаменитостей переріс в міцну сім'ю. Але через дев'ять років усе розвалилося -пише Старх.

Актрису застали за поцілунками з молодим музикантом Романом Архиповим. Фотографії, оприлюднені в пресі, стали справжнім шоком для чоловіка зірки, і він не приховував, як сильно переживає з цього приводу. В інтерв'ю журналістам він пояснив, що був дуже злий, коли побачив в Інтернеті відео поцілунку своєї дружини з іншим чоловіком.

"Я готувався до її приїзду з Лас-Вегаса, до цього ми довго не спілкувалися. Я привів нашу квартиру в порядок, накупив нових меблів, коротше, готував їй сюрприз. І тут випадково в Інтернеті побачив цей ролик. Чесно кажучи, хотілося трощити все навколо. Ну, власне, що я і зробив ".

При цьому актор відзначає, що сам багато в чому сприяв охолодженню відносин у своїй родині: "Після зйомок у фільмі" Шерлок Холмс ", які тривали майже три з гаком роки в Петербурзі, я думав, я зійшов з розуму. Я став сильно пити. Згодом , коли зйомки закінчилися, я вже не міг зупинитися. Всі останні півроку пройшли як уві сні, - заявляв Ігор. Мало того що за ці три роки я вдома з'являвся від випадку до випадку - на два-три дні і їхав назад, майже не спілкувався з дітьми, так ще й по відношенню до Катюха поводився просто огидно. Не можу ска зать, що я її не любив або не дбав, я просто був весь в собі. Мені потрібен був час, щоб прийти в себе після цієї ролі. Я не з'являвся вдома місяцями - Климова терпіла, я пропав і вимикав телефони на кілька днів - Климова терпіла, я пив - Климова терпіла, терпіла, терпіла, терпіла, терпіла ... Ну, скільки ж можна терпіти ?! ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ну, скільки ж можна терпіти ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача