Статьи

Якщо пропав CD-ROM (DVD-ROM) в Windows 7

У тому випадку, якщо на вашому комп'ютері з Windows 7 несподівано пропав CD-ROM (DVD-ROM), рекомендую спробувати вирішити проблему за вказаною методикою. Отже, проблема полягає в тому, що система в диспетчері пристроїв бачить CD-ROM, але в Провіднику Windows його не відображує. Іноді у властивостях пристрою може бути приблизно така помилка: «Windows не вдалося запустити цей пристрій, оскільки інформація про його конфігурації в реєстрі неповна або пошкоджена. (Код 19) ». У деяких випадках система не може визначити пристрій і підібрати для нього драйвер, і в диспетчері відображається «Невідомий пристрій».

«Невідомий пристрій»

За якими ж причин CD-ROM може зникнути з системи?

Найбільш часта причина зникнення cd-приводу в системі - некоректне видалення програм використовують емуляцію віртуальних дисків (або ж в самій процедурі деінсталяції може бути присутнім помилка), або ж програм запису на диски. Цим багом грішать і Nero, і Alcohol, і Daemon Tools і ряд інших аналогічних програм.

Перш за все, перевірте, що CD-ROM визначається в BIOS. Якщо немає, рекомендуємо перевірити налаштування BIOS (для гарантії їх можна скинути), а також коректність і надійність підключення кабелю і кабелю живлення (як варіант, можна перевірити роботу пристрою на іншому комп'ютері).

Потім в диспетчері пристроїв Windows 7 знайдіть CD-ROM і спробуйте видалити його, а після чого запустити його автоматичний пошук. Зазвичай така переустановка пристрою не допомагає. Швидше за все, система визначить пристрій, але драйвер підібрати не зможе.

Як правило, поява подібної проблеми пов'язано з пошкодженням двох записів реєстру Windows. І для усунення неполадки потрібно в реєстрі видалити некоректні параметри за допомогою редактора реєстру (природно у вас повинні бути права адміністратора).

  1. Запустіть редактор реєстру regedit .exe
  2. Розгорніть гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \ {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
  3. У правій панелі знайдіть параметр UpperFilters (якщо також є параметр UpperFilters.bak, то його видаляти не потрібно!). Якщо ключа UpperFilters немає, перейдіть до 5 кроку.
  4. Виберіть вказаний параметр і, клацнувши по ньому ПКМ, видаліть його.
  5. Знайдіть у правій панелі ключ LowerFilters (якщо його немає, то, на жаль, дана методика вам не допоможе, тому що проблема в чому іншому)
  6. Видаліть також параметр LowerFilters
  7. Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер
  8. Після перезавантаження система повинна знову виявити CD-ROM / DVD-ROM і коректно його встановити

За якими ж причин CD-ROM може зникнути з системи?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача