Статьи

Якщо пропав CD-ROM (DVD-ROM) в Windows 7

У тому випадку, якщо на вашому комп'ютері з Windows 7 несподівано пропав CD-ROM (DVD-ROM), рекомендую спробувати вирішити проблему за вказаною методикою. Отже, проблема полягає в тому, що система в диспетчері пристроїв бачить CD-ROM, але в Провіднику Windows його не відображує. Іноді у властивостях пристрою може бути приблизно така помилка: «Windows не вдалося запустити цей пристрій, оскільки інформація про його конфігурації в реєстрі неповна або пошкоджена. (Код 19) ». У деяких випадках система не може визначити пристрій і підібрати для нього драйвер, і в диспетчері відображається «Невідомий пристрій».

«Невідомий пристрій»

За якими ж причин CD-ROM може зникнути з системи?

Найбільш часта причина зникнення cd-приводу в системі - некоректне видалення програм використовують емуляцію віртуальних дисків (або ж в самій процедурі деінсталяції може бути присутнім помилка), або ж програм запису на диски. Цим багом грішать і Nero, і Alcohol, і Daemon Tools і ряд інших аналогічних програм.

Перш за все, перевірте, що CD-ROM визначається в BIOS. Якщо немає, рекомендуємо перевірити налаштування BIOS (для гарантії їх можна скинути), а також коректність і надійність підключення кабелю і кабелю живлення (як варіант, можна перевірити роботу пристрою на іншому комп'ютері).

Потім в диспетчері пристроїв Windows 7 знайдіть CD-ROM і спробуйте видалити його, а після чого запустити його автоматичний пошук. Зазвичай така переустановка пристрою не допомагає. Швидше за все, система визначить пристрій, але драйвер підібрати не зможе.

Як правило, поява подібної проблеми пов'язано з пошкодженням двох записів реєстру Windows. І для усунення неполадки потрібно в реєстрі видалити некоректні параметри за допомогою редактора реєстру (природно у вас повинні бути права адміністратора).

  1. Запустіть редактор реєстру regedit .exe
  2. Розгорніть гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \ {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
  3. У правій панелі знайдіть параметр UpperFilters (якщо також є параметр UpperFilters.bak, то його видаляти не потрібно!). Якщо ключа UpperFilters немає, перейдіть до 5 кроку.
  4. Виберіть вказаний параметр і, клацнувши по ньому ПКМ, видаліть його.
  5. Знайдіть у правій панелі ключ LowerFilters (якщо його немає, то, на жаль, дана методика вам не допоможе, тому що проблема в чому іншому)
  6. Видаліть також параметр LowerFilters
  7. Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер
  8. Після перезавантаження система повинна знову виявити CD-ROM / DVD-ROM і коректно його встановити

За якими ж причин CD-ROM може зникнути з системи?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.