Статьи

Якщо вас немає в інтернеті, значить, вас немає в бізнесі!

Мільйони бізнесменів випили вина з солодкою чаші можливостей інтернету. Але є і ті, які до цього ще не дійшли. І якщо ви в числі останніх, то вам неодмінно варто скористатися своїм шансом.

І якщо ви в числі останніх, то вам неодмінно варто скористатися своїм шансом

Якийсь час все відбувалося в реальному житті. Якщо ти ходив би, то в реальності. Якщо ти пограбував банк, то в реальності. Якщо ти добре готував печиво, то в реальності. Згодом тенденція змінилася, і все цікаве, що відбувалося в суспільстві, переносилося на папір газет. Якщо хтось щось дізнавався, то це було швидше з друкованих видань, ніж зі світських бесід або вивісок на просторому бульварі.

У світі 3 мільярди користувачів інтернету. І велика частина з них безцільно гуляє по павутині. За кілька годин вони можуть дізнатися про десяток компаній, зробити дюжину покупок і про все це повідомити сотням людей. Для того, щоб зробити щось подібне в 13-му столітті, знадобилася б, принаймні, тиждень. Володарям бізнесу залишається лише знайти блюдечко з блакитною облямівкою, і життя здасться сладче, ніж мед, политий патокою і посипаний цукровою пудрою.

Скільки часу ви проводите в інтернеті? На духу викладаємо всі карти на стіл: автор даного тексту - більше восьми. Але навіть це - не найбільші цифри, щасливі власники, а, точніше, споживачі яких можуть похвалитися. На Facebook людство витрачає близько 14% свого часу. Додаємо інші соціальні мережі, новинні сайти, онлайн-ігри, пакуємо валізи і вирушаємо спокутувати гріхи перед своїм життям і самими ж собою.

Додаємо інші соціальні мережі, новинні сайти, онлайн-ігри, пакуємо валізи і вирушаємо спокутувати гріхи перед своїм життям і самими ж собою

Інтернет - найкращий майданчик для реклами і піару. Так само, як і раніше такий була преса. GoogleAds, Яндекс.Директ, маркетплейси, каталоги, інтернет-ЗМІ, партнерські програми, пошукові системи, контекстна реклама, реклама на сторонніх сайтах - інструментів для того, щоб заявити про себе, існує незліченна безліч. Але це лише мала частина того, що дозволяє бізнесу рости.

В інтернеті бізнес можна будувати. Не тільки в прямому сенсі - через каталоги товарів, e-mail розсилку і спеціальні пропозиції, а й в непрямому, через позиціонування.

Власний сайт дозволяє не тільки заявити про себе і безпосередньо заробляти гроші, але і підкорювати серця людей. Про те, що ви думаєте про екологію, чи не буде написано на вивісці офісу. Про те, що у вас працюють професіонали і просто хороші люди, не напишуть на вітринах магазинів. Склади не зможуть розповісти про те, що ви любите життя і хочете зробити її такою для всіх людей на планеті. Але це зможе зробити ваш власний сайт.

Газети завжди були обмежені смугами, на яких можуть поміститися не всі, та й то в мізерних 3-5 тисячах знаків. Ваш сайт дозволяє зняти всі обмеження і ліпити такий образ, який вам захочеться, причому і як захочеться.

Все, що може сказати LG в своїх магазинах - «Життя прекрасне». Nike - «Просто зроби це». De Beers - «Діаманти назавжди». Нічого більше. Зате на своїх сайтах вони створили цілий образ, і на це працює все: статті, слогани, відео, опис товарів, дизайн - абсолютно все. Так створюється особа компанії. Так люди закохуються в бренди.

Так люди закохуються в бренди

Найважливіше властивість інтернету після інформації - спілкування. Сайти, соціальні мережі, способи комунікації дозволяють не тільки налагоджувати відносини з клієнтами і купувати їх лояльність, а й дізнаватися про те, чого вони хочуть, і, як наслідок, удосконалювати свій бізнес. І в цьому знову допоможе ваш власний сайт, як безпосередньо, через коментарі та примочки начебто JivoSite, так і через інтеграцію з соціальними мережами.

Але справа навіть не в перевагах інтернету. Приготуйтеся до не естетично приємною картині. Уявіть людину без обличчя. Саме так буде виглядати весь ваш бізнес не тільки в інтернеті, але і на будь-якій конференції або ділової зустрічі.

Хотілося б висловити крамольну думку, але справжнє значення цього разу виборола банальність: сайт - візитна картка бізнесу. І якщо ваш бізнес уявити в образі людини, то дизайн - це діловий костюм, контент - навички і знання, слоган і логотип - харизма, а вся доступна інформація - резюме.

Дайте знати про себе світові. Створіть свою, хай невелику, але всесвіт. І навіть якщо у вас вже є сайт, Ви можете це зробити таким, в який хотілося б закохатися. Адже любов до брендів, на відміну від інтимної - назавжди.

Адже любов до брендів, на відміну від інтимної - назавжди

Скільки часу ви проводите в інтернеті?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача