Статьи

Якщо вас немає в інтернеті, значить, вас немає в бізнесі!

Мільйони бізнесменів випили вина з солодкою чаші можливостей інтернету. Але є і ті, які до цього ще не дійшли. І якщо ви в числі останніх, то вам неодмінно варто скористатися своїм шансом.

І якщо ви в числі останніх, то вам неодмінно варто скористатися своїм шансом

Якийсь час все відбувалося в реальному житті. Якщо ти ходив би, то в реальності. Якщо ти пограбував банк, то в реальності. Якщо ти добре готував печиво, то в реальності. Згодом тенденція змінилася, і все цікаве, що відбувалося в суспільстві, переносилося на папір газет. Якщо хтось щось дізнавався, то це було швидше з друкованих видань, ніж зі світських бесід або вивісок на просторому бульварі.

У світі 3 мільярди користувачів інтернету. І велика частина з них безцільно гуляє по павутині. За кілька годин вони можуть дізнатися про десяток компаній, зробити дюжину покупок і про все це повідомити сотням людей. Для того, щоб зробити щось подібне в 13-му столітті, знадобилася б, принаймні, тиждень. Володарям бізнесу залишається лише знайти блюдечко з блакитною облямівкою, і життя здасться сладче, ніж мед, политий патокою і посипаний цукровою пудрою.

Скільки часу ви проводите в інтернеті? На духу викладаємо всі карти на стіл: автор даного тексту - більше восьми. Але навіть це - не найбільші цифри, щасливі власники, а, точніше, споживачі яких можуть похвалитися. На Facebook людство витрачає близько 14% свого часу. Додаємо інші соціальні мережі, новинні сайти, онлайн-ігри, пакуємо валізи і вирушаємо спокутувати гріхи перед своїм життям і самими ж собою.

Додаємо інші соціальні мережі, новинні сайти, онлайн-ігри, пакуємо валізи і вирушаємо спокутувати гріхи перед своїм життям і самими ж собою

Інтернет - найкращий майданчик для реклами і піару. Так само, як і раніше такий була преса. GoogleAds, Яндекс.Директ, маркетплейси, каталоги, інтернет-ЗМІ, партнерські програми, пошукові системи, контекстна реклама, реклама на сторонніх сайтах - інструментів для того, щоб заявити про себе, існує незліченна безліч. Але це лише мала частина того, що дозволяє бізнесу рости.

В інтернеті бізнес можна будувати. Не тільки в прямому сенсі - через каталоги товарів, e-mail розсилку і спеціальні пропозиції, а й в непрямому, через позиціонування.

Власний сайт дозволяє не тільки заявити про себе і безпосередньо заробляти гроші, але і підкорювати серця людей. Про те, що ви думаєте про екологію, чи не буде написано на вивісці офісу. Про те, що у вас працюють професіонали і просто хороші люди, не напишуть на вітринах магазинів. Склади не зможуть розповісти про те, що ви любите життя і хочете зробити її такою для всіх людей на планеті. Але це зможе зробити ваш власний сайт.

Газети завжди були обмежені смугами, на яких можуть поміститися не всі, та й то в мізерних 3-5 тисячах знаків. Ваш сайт дозволяє зняти всі обмеження і ліпити такий образ, який вам захочеться, причому і як захочеться.

Все, що може сказати LG в своїх магазинах - «Життя прекрасне». Nike - «Просто зроби це». De Beers - «Діаманти назавжди». Нічого більше. Зате на своїх сайтах вони створили цілий образ, і на це працює все: статті, слогани, відео, опис товарів, дизайн - абсолютно все. Так створюється особа компанії. Так люди закохуються в бренди.

Так люди закохуються в бренди

Найважливіше властивість інтернету після інформації - спілкування. Сайти, соціальні мережі, способи комунікації дозволяють не тільки налагоджувати відносини з клієнтами і купувати їх лояльність, а й дізнаватися про те, чого вони хочуть, і, як наслідок, удосконалювати свій бізнес. І в цьому знову допоможе ваш власний сайт, як безпосередньо, через коментарі та примочки начебто JivoSite, так і через інтеграцію з соціальними мережами.

Але справа навіть не в перевагах інтернету. Приготуйтеся до не естетично приємною картині. Уявіть людину без обличчя. Саме так буде виглядати весь ваш бізнес не тільки в інтернеті, але і на будь-якій конференції або ділової зустрічі.

Хотілося б висловити крамольну думку, але справжнє значення цього разу виборола банальність: сайт - візитна картка бізнесу. І якщо ваш бізнес уявити в образі людини, то дизайн - це діловий костюм, контент - навички і знання, слоган і логотип - харизма, а вся доступна інформація - резюме.

Дайте знати про себе світові. Створіть свою, хай невелику, але всесвіт. І навіть якщо у вас вже є сайт, Ви можете це зробити таким, в який хотілося б закохатися. Адже любов до брендів, на відміну від інтимної - назавжди.

Адже любов до брендів, на відміну від інтимної - назавжди

Скільки часу ви проводите в інтернеті?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.