Статьи

Яким красивим ім'ям назвати дівчинку. Як назвати дівчинку? Вибираємо ім'я дитини зі списку

 1. Нижче будуть представлені популярні варіанти красивих імен для дівчаток по батькові (як назвати дівчинку...
 2. Називаємо дитини по святцях
 3. Вирішивши дати дитині ім'я по святцях, слід керуватися декількома простими правилами:
 4. Як назвати дівчинку в 2017 році і не перестаратися
 5. Як назвати дівчинку в 2017 році після місяця народження
 6. Називаємо по прізвища та імені батька
 7. Ім'я для дівчинки по пори року
 8. Ім'я для дівчинки по місяцю її народження
 9. грудень
 10. січень
 11. Лютий
 12. Березень
 13. Квітень
 14. Травень
 15. червень
 16. липень
 17. серпень
 18. вересень
 19. Жовтень
 20. листопад

Зовсім скоро для молодих батьків стане актуальним питання, як назвати дівчинку в 2017 році. Красиві імена для дівчаток, перш за все, вибираються по батькові. Крім того, можна заглянути в святці. Можливо, що саме вони допоможуть вибрати для дівчинки найбільш підходяще їй ім'я. Не варто нехтувати вибором імені і по місяцю, в якому народилася дівчинка.

Як вибрати ім'я по батькові?

Найпоширеніший і найправильніший варіант вибору імені - орієнтація на батькові дитини.


Найпоширеніший і найправильніший варіант вибору імені - орієнтація на батькові дитини

Нижче будуть представлені популярні варіанти красивих імен для дівчаток по батькові (як назвати дівчинку в 2017 році):

1. По батькові Денисівна.

З батькові Денисівна добре поєднуються такі жіночі імена , Як Марина і Ксенія. Крім того, якщо тато майбутньої малятка Денис, її можна назвати Вікторією. Вікторія Денисівна - дуже гарне поєднання імені та по батькові.


Вікторія Денисівна - дуже гарне поєднання імені та по батькові

2. По батькові Олексіївна.

З батькові Олексіївна добре поєднуються такі жіночі імена Світлана та Анна. Плюс до всього обов'язково потрібно звернути увагу на такі імена, як Еліна і Дарина.


3. По батькові Дмитрівна.

З батькові Дмитрівна добре поєднуються такі жіночі імена Олена і Людмила.


З батькові Дмитрівна добре поєднуються такі жіночі імена Олена і Людмила

4. По батькові Олександрівна.

З батькові Олександрівна добре поєднуються такі жіночі імена, як Наташа і Ольга. Крім того, якщо тато майбутньої малятка Олександр, її можна назвати Юлією. Юлія Олександрівна - дуже красиве і ніжне поєднання жіночого імені та по батькові.

5. По батькові Сергіївна.

З батькові Сергіївна добре поєднуються такі жіночі імена, як Дарина і Тетяна. Плюс до всього дуже красивим поєднанням вважається жіноче ім'я Людмила і чоловіче ім'я Сергій. Якщо тата звати Сергій, варто обов'язково розглянути такий варіант, вибираючи, як назвати свою маленьку дівчинку в 2017 році. Вибрати гарне ім'я для дівоньки - завдання не з простих. Але з правильним поєднанням імені і по батькові, це цілком можливо.


Але з правильним поєднанням імені і по батькові, це цілком можливо

6. По батькові Андріївна.

З батькові Андріївна добре поєднуються такі жіночі імена, як Марина і Ольга. Якщо ці імена припали майбутнім батькам не до смаку, їх цілком можна замінити на Ольгу або Ірину. Вони ідеально підходять для батькові Андріївна.


7. По батькові Іванівна.

З батькові Іванівна добре поєднуються такі жіночі імена, як Валентина і Дарина. Крім того, слід звернути увагу на такі варіанти імен, як Марія і Ольга. Перше ім'я є практично класичним для батькові Іванівна.


Перше ім'я є практично класичним для батькові Іванівна

8. По батькові Євгенівна.

З батькові Євгенівна добре поєднуються такі жіночі імена, як Дарина і Христина. Якщо тата звати Євген, варто придивитися і до такого імені як Тетяна. Тетяна Євгенівна - дуже непогане поєднання імен для новонародженої крихітки.


9. По батькові Романівна.

Вибрати, як назвати свою маленьку дівчинку в 2017 році, якщо тато - Роман, просто. Гарним ім'ям для дівчинки з по батькові Романівна стануть Ангеліна чи Валентина. Крім того, слід звернути увагу і на такі варіанти імен, як Олена або Лілія. Якщо і ці імена не припали до смаку молодим батькам, ще один варіант - це Марія або Софія.


Якщо і ці імена не припали до смаку молодим батькам, ще один варіант - це Марія або Софія

10. По батькові Максимівна.

З чоловічим ім'ям Максим поєднуються не так вже й багато імен. Вибір у молодих батьків не настільки великий, як, наприклад, у володарів імені Олександр або Роман. З батькові Максимівна добре поєднуються такі жіночі імена, як Віра або Галина. Якщо ці імена - не зовсім те, що потрібно батькам, ще один варіант - Анна або Лада. Останнє ім'я зустрічається не так часто. Проте воно дуже благозвучне.


11. По батькові Віталіївна.

З батькові Віталіївна добре поєднуються такі жіночі імена, як Дарина і Олена. Якщо молодий тато Віталій, варто розглянути і такі варіанти імен, як Лілія і Уляна. Останнім часом ім'я Уляна знову стає популярним. Так вважають за краще називати своїх крихіток багато сучасних дами в пам'ять про своїх бабусь.


Так вважають за краще називати своїх крихіток багато сучасних дами в пам'ять про своїх бабусь

12. По батькові Антонівна.

З батькові Антонівна добре поєднуються такі жіночі імена, як Вікторія і Наталія. Крім того, слід звернути увагу і на такі варіанти імен, як Дарина або Юлія. З ім'ям Антон також добре поєднується жіноче ім'я Уляна.


13. По батькові Рустамовна.

З батькові Рустамовна добре поєднуються такі жіночі імена, як Аліна або Карина. Дуже оригінальним буде поєднання імен Камілла і Рустам. Не варто залишати без уваги і ім'я Софія. Для такого батькові воно підходить найкраще.

Для такого батькові воно підходить найкраще

14. По батькові Артемівна.

З батькові Артемівна добре поєднуються такі жіночі імена, як Ніна і Ніка. Якщо говорити про чоловічому імені Артем, то тут вибір у молодих батьків не настільки великий, як, наприклад, у володарів імені Рустам або Віталій. Найбільш підходящі для батькові Артемівна імена - Марина і Людмила.


15. По батькові Ігорівна.

З батькові Ігорівна добре поєднуються такі жіночі імена, як Поліна і Валентина. Обов'язково слід розглянути і такий варіант імені для дівчинки, як Валерія. Валерія Ігорівна - гарне поєднання, яким підросла дівчинка обов'язково залишиться задоволена. Якщо ці імена не сподобалися молодим батькам, ще залишаються Кіра і Любов.

Читайте також інші корисні поради:

 • Як швидко схуднути в домашніх умовах на 5 кг за тиждень

Називаємо дитини по святцях

Ще один варіант, як назвати дівчинку в 2017 році - вибрати гарне ім'я для дівчаток не просто по батькові, а ще й по святцях. Церква дуже радо відноситься до тих, хто вирішив назвати дитину саме так. Давати імена хлопчикам і дівчаткам по святцях здавна вважається справжньою православною традицією. Святий, в честь якого названий дитина, в майбутньому буде зберігати його від усіх негараздів.


У святцях міститься близько двох тисяч чоловічих і жіночих імен. Природно, що серед них приблизно половина вже давно вийшла з традиційного вживання православними. Наприклад, такі імена, як Попій або Мнасен вже забуті. Однак, серед активно використовуваних імен батьки напевно зможуть знайти саме те ім'я, яке буде ідеально підходити для доньки.

Вирішивши дати дитині ім'я по святцях, слід керуватися декількома простими правилами:

1. Давати дитині ім'я слід, виходячи з дня, в який він народився. Наприклад, якщо малюк народжений першого лютого, в цей день шанують таких святих, як Григорій, Генріх, Луїза і інших. Для дівчаток вибір невеликий. Всього лише одне ім'я. А ось хлопчикам пощастило. У цей день вшановують більше десяти святих чоловічої статі. У батьків є дуже широкий вибір православних імен, якими можна було б назвати свого малюка.

2. Що робити, якщо в день, коли народилася дитина, за святцями немає жіночих або чоловічих імен? В цьому випадку слід подивитися, які імена пропонуються в святцях через кілька днів вперед після народження дитини. Таким же чином слід вибирати імена і в тих випадках, коли батьки залишилися незадоволені тими варіантами імен, які відносяться до Дня народження малюка. Це правило стосується як хлопчиків, так і дівчаток.

3. Ім'я, дане людині при хрещенні, в майбутньому змінювати не можна. Про це правили повинен пам'ятати кожен батько. Ім'я дівчинці слід вибирати не тільки зі своїх особистих міркувань, але, і також припускаючи, чи сподобається воно самої крихті. Адже ім'я, дане при хрещенні, міняти не можна. Єдиний виняток - це зречення від віри або постриг в чернецтво.

4. Чи можна давати дитині подвійне ім'я? Як правило, подвійне ім'я дитині можна дати в тому випадку, коли батьки назвали її іноземними ім'ям , Яке відсутнє в православних святцях. В цьому випадку при хрещенні ім'я вибирають, виходячи з особистих міркувань, або те ім'я, яке буде співзвучно з мирським - іноземним.

Однією з приємних, хоча і нелегких клопоту, пов'язаних з поповненням у сімействі, виявляється вибір імені для дитини. Нашим предкам було в цьому сенсі простіше: вони йшли до місцевого попу, який давав ім'я по святцях (в общем-то, цей метод цілком може використовуватися віруючими і сьогодні, благо, всі ми тепер люди грамотні, і можемо самі вивчити святці і вибрати ім'я дитині до душі). Чи не така складна справа це було і для радянського покоління - якщо переступити через той етап, коли імена конструювалися з гасел і прізвищ вождів. Люди вибирали зі звичного набору закріпилися в російській традиції імен і не прагнули особливо виділятися. Зараз же ми переживаємо зрозумілий етап розвитку суспільства, коли люди перестали бути сірою масою і відчули власну індивідуальність. Ось де відкрився простір для фантазії батьків! Ніби доводячи самим собі власну винятковість, батьки навперебій почали давати своїм дітям імена одне красивіше і рідше іншого. В результаті рідкісні перш імена стали банальністю, а зустріти в дитячому садку Машу, Настю або Свєту стає екзотикою. Як назвати дівчинку в 2017 році: красиві імена для дівчаток по батькові і місяця народження, як не перестаратися з вигадуванням імені для дитини.

Як назвати дівчинку в 2017 році і не перестаратися

Головний наш порада батькам - вибираючи ім'я для дівчинки, не перестарайтеся. Рідкісні і гарні імена - це дуже добре, але людині все життя його носити, і ім'я в першу чергу повинно бути легко вимовним і не надто складним. Не забудьте про те, як змінюється світ, і пам'ятайте, що ім'я людини тепер має легко вимовлятися не тільки людьми, що говорять з ним однією мовою, а й іноземцями. Не обов'язково ім'я повинно мати в західних мовах свій аналог як Єлизавета-Елізабет, але все ж добре, якщо в майбутньому іноземці зможуть називати вашу дочку по її справжнім іменем, чи не перекручуючи його і не даючи їй нове.

Часто батьки, замислюючись над тим, як назвати дівчинку в 2017 році, підбирають красиві імена для дівчаток по батькові та прізвища. Це цілком резонне міркування, оскільки ім'я та по батькові, поки вони використовуються у нас в зв'язці, повинні звучати красиво і вимовлятися легко. Зазвичай якщо батькові дуже довге, краще дати ім'я коротше і навпаки. Навіть якась Анастасія Станіславівна звучить досить громіздко, а ось Марія Станіславівна - вже приємніше. Довіртеся своєму смаку і мовної інтуїції, пробуйте на слух різні поєднання, і ви обов'язково підберете ім'я, яке буде добре поєднуватися з по батькові.

Іноді батьки називають своїх дітей або в честь родичів, або в честь якихось відомих людей. З одного боку, в цьому немає нічого поганого, але з іншого - потрібно пам'ятати про деякі правила, яких потрібно дотримуватися. Якщо ви називаєте дитину на честь родича, то простежте за тим, щоб у вашій рідні не виявилося при цьому занадто багато людей з однаковими іменами. Інакше самі від цього зійде одного разу з розуму. Називаючи ж дитину на честь відомої людини і навіть родича, подумайте, чи не буде на нього тиснути вантаж такого імені. Хтось все життя переживає, що названий на честь рано померлого родича, а значить, вважає він - і його чекає така доля. Хтось розуміє, що хоча його і назвали на честь космонавта, сам він далеко не герой, що теж може додатково стимулювати якісь комплекси.

Ми вже згадували спосіб зі святцями - він цілком має право на існування, але і з ним не перестарайтеся. Все-таки імена там часто застарілі, і навіть при повальної моді на рідкісні імена ваша дочка може виглядати безглуздо, якщо її назвати якийсь Феодосією або Сусанной.

Як назвати дівчинку в 2017 році після місяця народження

Багато хто, не вдаючись безпосередньо до святцями, все ж вважають, що потрібно вибирати імена, які підходять саме для людини, яка народилася в той чи інший місяць року. Віра в те, що місяць народження впливає на характер і темперамент дитини, як і раніше сильна, так що і ім'я для дівчинки хочеться підібрати відповідне її майбутнього характеру.

Вибираючи ім'я для дівчинки, народженої в січні, варто розглянути Олену, Вікторію, Тетяну, Василину, Ірину, Євгену, Поліну, Марину, Уляну, Юліанну, Юлію, Марію, Аріну, Ніну, Емілію, Ксенію або Оксану.

Гарне ім'я для дівчинки, народженої в лютому можна вибрати з Вероніки, Маріани, Анни, Зої, Христини, Валентини, Уляни, Римми, Віри, Пелагеї, Ксенії, Алевтини, Марії, Ольги, Світлани, Ірини, Софії, Єфросинії, Марти, Василини , Олександри.

Ім'я для дівчинки, народженої в березні можна підібрати з Антоніни, Галини, Марини, Нікі, Маргарити, Аліни, Аріни, Антоніни, Кіри, Анни, Уляни, Іраїди, Олени, Наталі, Софії, Марти, Марфи, Олени, Надії, Христини, Катерини, Маріанни.


Ім'я для дівчинки, народженої в березні можна підібрати з Антоніни, Галини, Марини, Нікі, Маргарити, Аліни, Аріни, Антоніни, Кіри, Анни, Уляни, Іраїди, Олени, Наталі, Софії, Марти, Марфи, Олени, Надії, Христини, Катерини, Маріанни

Роблячи вибір імені для дівчинки, народженої в квітні, зверніть увагу на Анастасію, Єву, Килину, Лідію, Софію, Олександру, Нінель, Неллі, Параску, Варвару, Уляну, Ларису, Аріну, Ірину, Ніку, Світлану, Таїсію, Поліну, Дарину , Аллу, Матрону, Вассу.

Ім'я для дівчинки, народженої в травні - це вибір з Пелагеї, Ірини, Валентини, Таїсії, Олександри, Зої, Анет, Шури, Тамари, Єлизавети, Іоанни, Лілії, Марії, Марти, Марфи, Сусанни, Яни, Анни, Глафіри, Анастасії , Ісидори, Христини.

Підбираючи ім'я для дівчинки, народженої в червні, варто подумати над Кірою, Валерією, Антоніною, Іриною, Калера, Феодосією, Віталіною, Оленою, Ларисою, Юноной, Меланією, Зінаїдою, Лілією, Марією, Сусанной, Христиною, Юліаном, Феодосією, Фаїною, Олександрою.

Гарне ім'я для дівчинки, народженої в липні можна підібрати, вибравши з Алевтини, Жанни, Ольги, Інни, Анни, Марії, Галини, Ксенії, Агнії, Варвари, Єлизавети, Люції, Ельзи, Люції, Марти, Марфи, Уляни, Юліани, Юлії , Агрипини, Васси, Яни, Дінари.

Ім'я для дівчинки, народженої в серпні - це варіанти з Серафимою, Валентиною, Міленою, Параскою, Магдаленою, Софією, Катериною, Кариною, Альоною, Анастасією, Антоніною, Ариной, Оленою, Іриною, Ангеліною, Анжелою, Люцією, Ганною, Єлизаветою, Дариною .

Вибираючи ім'я для дівчинки, народженої в вересні, зверніть свою увагу на Людмилу, Надію, Наталію, Раїсу, Віту, Аліну, Надію, Текле, Вассу, Марту, Марфу, Єлизавету, Ельзу, Регіну, Марію, Наталію, Анфісу.

Відповідне ім'я для дівчинки, народженої в жовтні можна вибрати з Аліси, Світлани, Злати, Параски, Аріадни, Маріанни, Міли, Аріни, Єфросинії, Ірини, Софії, Марії, Тетяни, Васси, Параски, Іраїди, Раїси, Анни, Тетяни, Олександри або Поліни.

Ім'я для дівчинки, народженої в листопаді - вибір з Клавдії, Марії, Анастасії, Зиновія, Наталії, Віри, Дарини, Аріни, Ірини, Ази, Анни, Глікерії, Єлизавети, Ельзи, Агати, Олени, Олени, Зінаїди, Уляни.

Ім'я для дівчинки, народженої в грудні - це варіанти з Людмилою, Тетяною, Ангеліною, Ольгою, Зоєю, Августою, Катериною, Анфісою, Валерією, Варварою, Марією, Ганною, Уляною, Антоніною, Олександрою, Анжелою, Євдокією, Фросиною, Юлією, Лілією , Софією, Вірою або Єлизаветою.

Завжди супроводжується радістю і неймовірним щастям. До цієї події батьки готуються ще до появи малюка на світ. Купівля нової дитячого одягу, ліжечка, коляски, а також інші клопоти доставляють майбутнім батькам колосальне задоволення. Таке ж велика увага батьки приділяють і питання як назвати немовля. Адже, як то кажуть, «як корабель назвеш, так він і попливе», тому імені, віддають особливу роль. Ім'я супроводжує людину все життя, навіть якщо воно буде коли-небудь змінено, його власник буде пам'ятати про нього завжди.

Деякі навіть вірять, що воно впливає на долю людини. Вірити в це чи ні, залежить лише від вас, але вибрати гарне ім'я для дитини ви повинні. Якщо ви очікуєте в 2016 році появи на світ маленької доньки, то ця стаття саме для вас. Розповімо вам про деякі нюанси вибору, і ви точно зможете визначитися як назвати дівчинку в 2016 році, а також як назвати дівчинку, народжену в листопаді або вересні.

Називаємо по прізвища та імені батька

Напевно, перше на що повинні звертати увагу практичні батьки при - це поєднується воно з прізвищем, а тим більше з по батькові. Іванов Том, як вам таке поєднання, ну або ж Джульєтта Михайлівна? Зовсім непоєднуване поєднання, а таких імен по всьому світу дуже багато. До речі, Семенов Семен Семенович теж звучить не зовсім добре. Тому в цій справі важлива благозвучність. Пропонуємо вам кілька корисних порад, як досягти приємного звучання.

 • Якщо по батькові у дівчинки або хлопчика довге, то краще вибрати ім'я коротший. Наприклад, Лідія Володимирівна. Також і навпаки, якщо батькові не зовсім довге, то можна ім'я використовувати довше. Наприклад, Антоніна Семенівна.
 • При переході від імені до батькові, не повинно бути збіговиська приголосних або голосних букв, інакше ім'я буде складно вимовлятися. Наприклад, Лілія Андріївна, Марія Олегівна.

Ім'я для дівчинки по пори року


Ім'я для дівчинки по пори року

Багато хто вважає, що час року в яке народилася дівчинка, теж відіграє особливу роль на характері людини. Наприклад, вважається що зимові дітки, більш впевнені в собі, і можуть легко добиватися своєї мети. Також вони дуже працьовиті, особливо якщо їхня праця в результаті повинен принести результат. Вони не відрізняються м'якістю характеру, тому ім'я варто вибирати м'яке, щоб хоч якось пом'якшити цей суворий характер. Для зимових імена: Світлана, Марина, Поліна, Антоніна, Анастасія, Ніна, Аглая, Тетяна, Марія, Ксенія.

Відмінною рісою Весняних діток є себелюбство, проти смороду Частіше за других схільні до самокритики. Напевно тому смороду невпевнені в Собі, и зовсім нерішучі. Імена Весняному дітям дають тверді, щоб Додати рішучості и характером. Для дівчаток, народжений в березні, квітні або травні, підходять: Ніка, Кіра, Дарія, Алла, Тома (Тамара), Христина, Зоя, Єва, Єлизавета, Ірина, Клавдія.

Річні діти, як правило, понад емоційні, веселі, подібно яскравому літньому сонечку. Навіть якщо коли-небудь, вони і можуть розсердитися, їх гнів дуже швидко проходить, змінюючись добротою. Проте вони відрізняються високою самооцінкою, вони горді і сміливі. Ніколи не залишаються байдужими до інших. Літньому дітям зазвичай дають імена, які стримують порив, роблячи їх більш розсудливими та обачними. Для дівчаток, народжених в червні, липні або серпні підходять імена: Юлія, Уляна, Жанна, Олена, Валентина, Юліана, Нонна, Аріна, Віра, Марта, Лілія, Анфіса.

Осінніх дівчаток відрізняє ретельність і відповідальність. Найчастіше саме дівчинки, народжені у вересні, жовтні або листопаді стають «відмінницями» на всіх фронтах. Безумовно, осінь вважається суворої і сіркою часом, але діти, що з'явилися на рахунок восени, не поділяють такої думки. Так, можливо, вони не настільки запальні як літні дітки, вони відрізняються врівноваженістю і ощадливістю, вони емоційні, але в міру. Дівчаток, що з'явилися на світ восени, нагороджують іменами: Любов, Зінаїда, Наталя, Людмила, Злата, Пелагея, Неллі, Катерина, Варвара.

Ім'я для дівчинки по місяцю її народження


Ім'я для дівчинки по місяцю її народження

грудень

Дітки грудня дуже емоційні, незважаючи на суворість пори року. Вони не витримують сталості, їм необхідна постійна зміна у всьому. Дівчата, які з'явилися на світ в грудні цікаві і настирливий, також вони легко знаходять спільну мову з людьми, мають багато друзів і знайомих. Відповідні імена для дівчинки: Ольга, Марина, Ангеліна, Поліна, Антоніна, Євдокія.

січень

Січневі дівчинки відрізняються непохитністю і наполегливістю. Також вони терплячі і самостійні. Січневим малятам краще давати імена: Женя (Євгенія), Настя (Анастасія), Маша (Марія), Аглая, Танечка (Тетяна), Ніна або Василиса.

Лютий

На відміну від січневих дітей, дитина лютого непостійний, легко піддається паніці, нетерплячий і імпульсивний. Лютневим дівчаткам підходять імена: Ксенія, Світлана, Анна, Вероніка, Олександра, Інна, Римма, Маргарита, Аліса.

Березень

Дівчатка, народжені в березні, мають м'який і добрий характер, їх дуже легко образити. Дітки, що з'явилися на світ у березні, не володіють лідерськими якостями, а також не є душею компанії. Проте вони вміють слухати співрозмовника. Дівчаток, що з'явилися на світ у березні, називають: Сонею (Софія), Галиною, Регіною, Маріанною, Нікою, Кірою, Христиною.

Квітень

Дівчатка, народжені під знаками барана і тільця, відрізняються егоїстичністю і впертістю. Для досягнення своєї мети вони з легкістю проходять всі перешкоди, що дозволяє їм швидко досягти успіхів в роботі. Квітневі дівчинки добрі і життєрадісні. Щасливими імена є: Тома (Тамара), Марфа, Дарина, Лідія, Лора (Лариса), Клавдія, Ірина.

Травень

Діти, народжені в травні, вимогливі як до себе, так і до оточуючих. Їх нелегко образити чи якось зачепити, але, якщо це відбувається, вони ніколи не пробачать, їм властива помста і злопам'ятність. У травні народжуються діти, які чітко знають, чого хочуть, і можуть домогтися бажане. Для травневих дівчаток підходять імена: Алла, Єлизавета, Зоя, Фаїна, Єва, Таїсія, Пелагея, Євдокія.


червень

Діти, народжені в червні, легкі на підйом, він зовсім не мстиві, вони відкриті світу, уразливі і легкоранимі. Червневі дівчатка і хлопчики обережні в своїх діях, вони сто разів подумають, перш ніж прийняти будь-яке рішення. Дівчатка червня зовсім не люблять конфлікти, і всіляко намагаються їх уникати, навіть наперекір своїм інтересам. Вдалими іменами є: Раїса, Олена, Валерія, Єфросинія, Килина.

липень

Діти, народжені в липні - люди-настрою. Вони дуже схильні до емоційного стану, при цьому вони сором'язливі і скромні. відповідними іменами для дівчинки, яка з'явилася на світ у липні, стане: Алевтина, Жанна, Юлія, Юліана, Алла, Анжела або Валентина.

серпень

Для дівчаток серпня властиво поєднання: гордість, наполегливість, доброта і благородство. Вони люблять бути в центрі загальної уваги. Дівчаток в серпні називають: Уляна, Жанна, Олена, Нонна, Аріна, Віра, Марта, Лілія, Анфіса, Мілена, Аніта.

вересень

Діти, народжені у вересні педантичні, допитливі і не переносять безлад. У дівчинки вересня завжди буде панувати порядок і чистота. Діти вересня завжди готові прийти на допомогу, порядні і працьовиті. До того ж вони запальні. Імена для дівчаток вересня: Любов, Наталя, Людмила, Надія, Руфіна.

Жовтень

Діти, народжені в жовтні дуже обережні і практичні. Вони не терплять, коли їм вказують, а також їм не знайоме почуття обов'язку. Діти жовтня розумні і мають гарну пам'ять. У жовтні дівчаток називають: Злата, Текле, Аріадна, Євлампія, Пелагея, Устина, Нана.

листопад

Діти, народжені в листопаді, в майбутньому стають дуже розважливими, і навіть скупими. Заради досягнення мети вони готові йти по головах, також схильні до інтриг і конфліктів. Як назвати дівчинку, народжену в листопаді? Листопадової дівчинці підійдуть імена: Зінаїда, Неллі, Катерина, Варвара, Матрона, Ельза, Аза.

Як вибрати ім'я по батькові?
2. Що робити, якщо в день, коли народилася дитина, за святцями немає жіночих або чоловічих імен?
4. Чи можна давати дитині подвійне ім'я?
Іванов Том, як вам таке поєднання, ну або ж Джульєтта Михайлівна?
Як назвати дівчинку, народжену в листопаді?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача