Статьи

Який роутер вибрати

Купуючи мобільний пристрій, будь то ноутбук, планшет або стільниковий телефон з підтримкою бездротового з'єднання, кожна людина замислюється про організацію мережі і про те, який роутер вибрати для будинку.

Що ж робити, якщо провайдер при підключенні проклав кабель тільки до одного комп'ютера, а вам потрібно підключити кілька пристроїв в квартирі і організувати мережу між ними з можливістю, як бездротової, так і провідний передачі даних?

Для вирішення всіх цих питань придумано чудовий пристрій бездротовий маршрутизатор, застосування, якого можна зустріти повсюдно: кафе, ресторани, готелі.

Для вирішення всіх цих питань придумано чудовий пристрій    бездротовий маршрутизатор, застосування, якого можна зустріти повсюдно: кафе, ресторани, готелі

Багато провайдерів при підключенні встановлюють свої пристрої з подальшою налаштуванням . Але як зазвичай це буває, вони не пояснюють яке обладнання якісніше і виходячи з планування квартири і очікуваного результату, який роутер краще купити насправді, а просто надають в користування найдешевші в своїй лінійці, через що можуть збиватися настройки і просто через відсутність вільних каналів знижуватися швидкість у віддалених частинах приміщення.

Про те як перевірити швидкість передачі даних (швидкість інтернету) читайте в окремій статті .

У даній статті я постараюся коротко розповісти про те який роутер вибрати для будинку.

На сьогоднішній день на ринку представлена ​​величезна кількість виробників мережевого устаткування, ось деякі з них:

  • Dlink (все менше користується популярністю через своїх частих глюків і дешевих комплектуючих);
  • TP-Link (кращі з дешевого сегмента);
  • Asus (відмінне співвідношення ціни і якості);
  • Zyxel (складна настройка але якість на рівні);
  • Netgear (відмінні пристрої, мабуть кращі, але ціна може дуже кусатися).

Розглянемо більш детально кожен з них, і постараємося визначити для себе який роутер краще купити.

Dlink Dlink

Пристрої даної фірми мають велику лінійку від бюджетних варіантів з низькою продуктивністю, до дорогих моделей з більш якісним рівнем сигналу, діапазоном частот і радіусом охоплення.

Маршрутизатор Dlink завоювали досить широке визнання серед багатьох власників комп'ютерної техніки. Спочатку дана фірма випускала дуже гідний продукт, але з часом якість почало знижуватися, що позначилося на подальшому виборі користувачів.

Моя порада. Коли задумаєтеся над тим, який роутер придбати, постарайтеся навіть не дивитися в бік пристроїв цієї марки.

T P -Link T P -Link

Компанія TP-Link в порівнянні з іншими виробниками маршрутизаторів, досить недавно з'явилася на ринку. Однак встигла завоювати свою нішу в даному сегменті. Одна з найнижчих цін на ринку, а також стабільна робота дозволила отримати своє кількість покупців.

Бездротове обладнання даної фірми мають широку лінійку, що дозволяє придбати якісний роутер виходячи з потреб.

Стабільна робота, швидкість передачі даних і простота настройки дозволять навіть початківцю користувачеві без особливих зусиль налаштувати його самостійно. Якщо ви в роздумах який роутер вибрати і при цьому не хочете щоб ціна сильно кусалася, то пропоную звернути увагу саме на TP-Link. Якщо ваш вибір все-таки впав на маршрутизатор цієї фірми і ви вирішили налаштувати його самостійно, то пропоную ознайомитися зі статтею як налаштувати роутер TP-Link .

Asus Asus

фірма Asus славиться своєю стабільною роботою. Якісні комплектуючі, якість збірки, відмінний дизайн, не дорога вартість популярних моделей, дозволяє назвати ці пристрої золотою серединою.

Порівнюючи wifi роутери попередніх фірм, обладнання Asus має більш широким діапазоном настройок, які дозволять налаштувати батьківський контроль (блокування сайтів), задати канал бездротової мережі і багато іншого. Щоб самостійно впоратися з налаштуванням пропоную ознайомитися з докладною інструкцією .

Zyxel Zyxel

Якість роутерів фірми Zyxel можна порівняти з Asus, однак якість це єдиний параметр по якому можна зробити порівняння. Налаштування маршрутизаторів Zyxel може витратити багато ваших сил, а в підсумку доведеться звертатися до фахівців. Якщо ваш вибір припав на Zyxel, то варто розуміти, що у вас в руках якісний продукт без особливих наворотів, хоча за більш високу вартість можна підшукати і більш серйозні моделі у даного виробника.

Netgear Netgear

Устаткування бездротового зв'язку Netgear призначене для більш професійного застосування. Кількість налаштувань, зона охоплення, якість матеріалів, якість збірки і інші аспекти на високому рівні. Маршрутизатор Netgear, через стабільної і якісної пропускної здатності , Зазвичай застосовуються для організації великої безперебійної мережі в офісі або на невеликому підприємство.

При поєднанні всіх цих якостей, ціни на обладнання цього виробника дуже високі. Однак, як і у інших фірм, лінійка моделей Netgear дуже велика, і ви спокійно зможете визначитися який роутер краще купити.

Дана стаття написана в допомогу тим людям, хто не може визначити якому роутер віддати свою перевагу. Але не варто забувати, що всі думки описані тут засновані на особистому досвіді. Якщо після прочитання у вас залишилися питання або можливо з'явиться інформація, якою можна доповнити цієї статті, то відписуйтеся ласка в коментарях.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, то підписуйтесь на нові і скористайтеся, будь ласка, кнопочками:

СХОЖІ СТАТТІ

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача